Kick The Tick na kleszcze

Kick The Tick to seria preparatów służących ochronie przed boreliozą i innymi chorobami przenoszonymi przez kleszcze. Wśród produktów znajdują się zarówno aerozole przeznaczone do odstraszania kleszczy, komarów, meszek, jak i przyrządy służące do bezpiecznego usuwania kleszczy.
Wyrób medyczny

Kick the Tick przyrząd do usuwania kleszczy przyrząd

Kick the Tick przyrząd do usuwania kleszczy pozwala na samodzielne i bezpieczne usuwanie kleszczy przyczepionych do skóry. Zawiera 2 zróżnicowane pod względem wielkości i kształtu końcówki, dzięki czemu przyrząd jest odpowiedni do usuwania kleszczy o różnych rozmiarach (larwy/nimfy i okazy dorosłe).

Dostępny w 55% aptek.

Wyrób medyczny

Kick the Tick expert zestaw do usuwania kleszczy zestaw

Kick the Tick expert zestaw do usuwania kleszczy składa się z aplikatora oraz przyrządu do usuwania pasożytów. Aplikator zamraża i unieruchamia kleszcza, co ułatwia jego całkowite usunięcie oraz hamuje wydzielanie toksycznej śliny. Zróżnicowane kształty i wielkość końcówki przyrządu zostały dopasowane do budowy i rozmiarów kleszczy. Wyrób zawiera ok. 60 dawek, co pozwala na bezpieczne usunięcie do 40 kleszczy.

Dostępny w 33% aptek.

Produkt biobójczy

Kick the Tick Potrójna ochrona przed kleszczami, komarami i meszkami aerozol

Kick the Tick Potrójna ochrona przed kleszczami, komarami i meszkami to aerozol na skórę odstraszający kleszcze, komary i meszki. Zawiera trzy aktywne składniki, które chronią przed owadami i kleszczami oraz zakłóca ich receptory czuciowe. Preparat działa do 4 godzin. Do stosowania od 3. roku życia.

Dostępny w 41% aptek.

Produkt biobójczy

Kick The Tick Max Repelent Plus Junior aerozol

Kick The Tick Max Repelent Plus Junior to aerozol na skórę odstraszający kleszcze, komary i meszki. Zawiera trzy aktywne składniki, które chronią przed owadami i kleszczami oraz zakłóca ich receptory czuciowe. Preparat działa do 4 godzin. Do stosowania u dzieci od 3. roku życia.

Dostępny w 11% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 01.03.2019 09:29:25

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy repelent Kick the Tick Junior będzie bezpieczny dla 3,5-letniego dziecka?
Dzień dobry, chciałabym prosić o udostępnienie mi i ewentualną pomoc w odczytaniu pełnego składu produktu KICK THE TICK MAX REPELENT PLUS JUNIOR dla 3...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Na Twoje pytania w temacie kick the tick na kleszcze odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.