Hedrin

Preparaty Hedrin pomagają w zwalczaniu problemu jakim jest wszawica. W ofercie znajdują się zarówno środki lecznicze - w formie roztworu i sprayu - jak i profilaktyczne, zapobiegające zarażeniu wszawicą.
Wyrób medyczny

HEDRIN roztwór na wszawicę płyn

HEDRIN roztwór na wszawicę to preparat, który umożliwia eliminację wszy i ich jaj poprzez otoczenie pasożytów szczelną warstwą, zaburzenie gospodarki wodno-gazowej oraz ich obumarcie. Składniki produktu, które odpowiedzialne są za jego właściwości to dimetikon oraz cyklometikon. Preparat bezpieczny jest dla dzieci od 6. miesiąca życia, kobiet ciężarnych i karmiących.

Dostępny w 48% aptek.

Wyrób medyczny

HEDRIN RAZ żel w sprayu żel

HEDRIN RAZ żel w sprayu to preparat, który umożliwia eliminację wszy i ich jaj poprzez otoczenie pasożytów szczelną warstwą, zaburzenie gospodarki wodno-gazowej oraz ich obumarcie. Składniki produktu, które odpowiedzialne są za jego właściwości to dimetikon oraz cyklometikon. Preparat bezpieczny jest dla dzieci od 6. miesiąca życia, kobiet ciężarnych i karmiących.

Dostępny w 35% aptek.

Wyrób medyczny

HEDRIN Ochrona aerozol

HEDRIN Ochrona to preparat służący do zapobiegania rozwojowi wszawicy poprzez przerwanie cyklu życiowego wszy głowowych oraz zaprzestaniu ich dalszemu rozwojowi i rozprzestrzenianiu się. Składnikami aktywnymi odpowiedzialnymi za właściwości preparatu są activdiol oraz dimetikon. Produkt występuje w postaci odżywki do włosów w sprayu, która bezpieczna jest do stosowania już od 6. miesiąca życia.

Dostępny w 23% aptek.

Wyrób medyczny

HEDRIN Komfort pianka

HEDRIN Komfort to preparat służacy do eliminacji wszy i ich jaj poprzez usunięcie woskowej warstwy pokrywającej powierzchnię ciała pasożyta, utratę wody i w konsekwencji obumarcie wszy z odwodnienia. Substancją aktywną odpowiedzialną za właściwości preparatu jest innowacyjny składnik activdiol. Produkt występuje w postaci pianki co zapewnia szybką i komfortową aplikację. HEDRIN Komfort może być stosowany przez astmatyków.

Dostępny w 8% aptek.


redaktor: Maciej Jakubczyk
ostatnia zmiana: 18.01.2019 09:35:33

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy żel Hedrin Raz stosuje się w leczeniu wszawicy łonowej?
witam, czy hedrin raz żel stosuje sie tez do zwalczania wszy łonowych?
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie hedrin odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.