FUTURO - stabilizatory, opaski, ortezy

FUTURO to producent ortez i stabilizatorów stanowiących wsparcie dla osób cierpiących na obolałość i sztywność stawów, artretyzm, opuchliznę lub po urazach, a także zabezpieczających przed kontuzjami podczas uprawiania sportu. Produkty są łatwe w zakładaniu, zapewniają idealne dopasowanie do ciała i nie powodują dyskomfortu podczas wykonywania codziennych czynności.

Dostępne produkty FUTURO obejmują stabilizatory stawu skokowego i stopy, stawu łokciowego, dłoni i nadgarstka, stawu kolanowego, szyi i pleców.

Możliwość regulacji zapewnia niestandardowe dopasowanie, a zróżnicowanie linii produktów pozwala znaleźć odpowiedni poziom usztywnienia.

Marka oferuje standardowe opaski usztywniające, regulowane opaski dla osób uprawiających sport, a także wodoodporne usztywniacze, dzięki którym można wykonywać codzienne czynności bez ograniczeń.

Wyrób medyczny

FUTURO Comfort Lift opaska kolana odzież medyczna

FUTURO Comfort Lift opaska kolana o łagodnym poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewe lub prawe kolano w przypadku zmian zwyrodnieniowych, urazów, osłabienia po unieruchomieniu i obrzęku okołostawowego. Opaska uciska oraz chroni tkanki miękkie, dzięki czemu zapewnia stabilizację i łagodzi ból podczas codziennych czynności, a także usprawnia krążenie, ułatwiając działanie substancji leczniczych. Rozciągliwy materiał zapewnia dopasowanie do kształtu kolana i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 16% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO Comfort Lift opaska stawu łokciowego odzież medyczna

FUTURO Comfort Lift opaska stawu łokciowego o łagodnym poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewy lub prawy łokieć m.in. w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, zapalenia stawów lub ścięgien, obrzęku i łokciu tenisisty, a także jako zabezpieczenie przed kontuzjami podczas uprawiania sportu i w czasie intensywnego wysiłku. Opaska uciska, stabilizuje oraz chroni tkanki miękkie, dzięki czemu zmniejsza obrzęk oraz łagodzi ból łokcia i przedramienia podczas codziennych czynności. Rozciągliwy materiał zapewnia dopasowanie do anatomicznego kształtu i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 14% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO Comfort Lift opaska stawu skokowego odzież medyczna

FUTURO Comfort Lift opaska stawu skokowego o średnim poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewej lub prawej kostce w przypadku łagodnego skręcenia, niestabilności stawu, bólu, obrzęku i po unieruchomieniu. Opaska wzmacnia i zapewnia stabilizację stawu, dzięki czemu łagodzi ból podczas codziennych czynności oraz zmniejsza obrzęk. Rozciągliwy materiał zapewnia dopasowanie do anatomicznego kształtu, nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 14% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO stabilizator kolana odzież medyczna

FUTURO stabilizator kolana o średnim wyższym poziomie stabilizacji, przeznaczony jest do codziennego użytku na lewą lub prawą nogę w przypadku skręcenia, uszkodzenia powysiłkowego, artretyzmu i opuchlizny. Stabilizator usztywnia obustronnie, dzięki czemu odciąża mięśnie, więzadła i ścięgna, zapewniając ich regenerację, a także wymusza odpowiednie ustawienie struktur anatomicznych. Dodatkowy otwór na rzepkę zmniejsza jej obciążenie. Rozciągliwy materiał zapewnia dopasowanie do kształtu kolana, nie ogranicza jego ruchów i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO regulowana opaska na kostkę opaska

FUTURO regulowana opaska na kostkę o średnim poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewą lub prawą stopę m.in. w przypadku zwichnięcia, skręcenia, opuchlizny, artretyzmu i nadwyrężenia, a także jako zabezpieczenie przed kontuzjami podczas uprawiania sportu i w czasie intensywnego wysiłku. Opaska stabilizuje, chroni i wspiera strukturę stawu, dzięki czemu ułatwia regenerację kostki oraz zmniejsza jej obciążenie podczas codziennych czynności. Regulowany pasek zapewnia dopasowanie do kształtu stopy i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 11% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO Sport opaska stabilizująca nadgarstek odzież medyczna

FUTURO Sport opaska stabilizująca nadgarstek o średnim poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewą lub prawą rękę w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, zapalenia, zespołu cieśni nadgarstka i artretyzmu. Opaska usztywnia i zabezpiecza nadgarstek oraz łagodzi ból podczas codziennych czynności. Posiada regulowany pasek, zapewniający dopasowanie do kształtu ręki.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO Sport regulowana opaska na kolano opaska

FUTURO regulowana opaska na kolano o średnim poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewą lub prawą nogę m.in. w przypadku zwichnięcia, skręcenia, opuchlizny, artretyzmu i nadwyrężenia, a także jako zabezpieczenie przed kontuzjami podczas uprawiania sportu i w czasie intensywnego wysiłku. Opaska stabilizuje, chroni i wspiera strukturę stawu, dzięki czemu ułatwia regenerację kolana oraz zmniejsza jego obciążanie podczas codziennych czynności. Otwór na rzepkę zwiększa jej stabilność, a regulowany pasek zapewnia dopasowanie do kształtu nogi i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO opaska stabilizująca staw skokowy opaska

FUTURO opaska stabilizująca staw skokowy o średnim poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewej lub prawej kostce w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, artretyzmu, opuchlizny, bólu i obrzęku. Opaska stabilizuje, chroni i wspiera strukturę stawu, dzięki czemu zmniejsza jego obciążanie podczas codziennych czynności. Rozciągliwy materiał zapewnia dopasowanie do anatomicznego kształtu, nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO dwustronny stabilizator nadgarstka z szyną odzież medyczna

FUTURO dwustronny stabilizator nadgarstka o średnim wyższym poziomie stabilizacji, przeznaczony jest do codziennego użytku na lewą lub prawą rękę w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, zapalenia, zespołu cieśni nadgarstka i artretyzmu, a nawet po zdjęciu gipsu. Stabilizator posiada szyny usztywniające obie strony dłoni, dzięki czemu wzmacnia i ochrania nadgarstek oraz łagodzi ból podczas codziennych czynności. Regulowany pasek wokół kciuka i precyzyjnie dopasowuje się do kształtu ręki, a specjalna konstrukcja wiązań ułatwia zapinanie.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO opaska stabilizująca nadgarstek odzież medyczna

FUTURO opaska stabilizująca nadgarstek o umiarkowanym poziomie stabilizacji, przeznaczona jest do codziennego użytku na lewą lub prawą rękę w przypadku obolałości, skręcenia, nadwyrężenia, zapalenia, zespołu cieśni nadgarstka i artretyzmu. Opaska stabilizuje i chroni nadgarstek podczas codziennych czynności. Posiada regulowany pasek, zapewniający dopasowanie do kształtu ręki.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO Sport stabilizator kolana ze wzmocnieniem rzepki odzież medyczna

FUTURO Sport stabilizator kolana ze wzmocnieniem rzepki o średnim wyższym poziomie stabilizacji, przeznaczony jest do codziennego użytku na lewą lub prawą nogę w przypadku nadwyrężenia, skręcenia, uszkodzenia powysiłkowego, artretyzmu i opuchlizny, a także jako zabezpieczenie przed kontuzjami podczas uprawiania sportu. Trwały materiał stabilizatora wzmacnia i mocno przytrzymuje kolano, a także wymusza odpowiednie ustawienie struktur anatomicznych. Dodatkowy otwór na rzepkę zmniejsza jej obciążenie. Dwa precyzyjne regulowane paski zapewniają dopasowanie do kształtu nogi, jednocześnie zapewniając swobodę ruchu.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO miękki kołnierz szyjny odzież medyczna

FUTURO miękki kołnierz szyjny o regulowanym obwodzie przeznaczony jest do codziennego użytku w przypadku bólu, sztywności i urazów. Kołnierz stabilizuje i chroni odcinek szyjny kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza jego obciążanie podczas codziennych czynności. Zawiera pasek do regulowania kołnierza pod brodą, a oddychający materiał zapewnia komfort noszenia.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO regulowany dwustronny stabilizator nadgarstka z szyną odzież medyczna

FUTURO dwustronny stabilizator nadgarstka o umiarkowanym poziomie stabilizacji, przeznaczony jest do codziennego użytku na lewą lub prawą rękę w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, zapalenia, zespołu cieśni nadgarstka i artretyzmu, a także jako zabezpieczenie przed kontuzjami podczas uprawiania sportu. Stabilizator posiada szyny wzmacniające, dzięki czemu ochrania nadgarstek oraz łagodzi ból podczas codziennych czynności. Regulowany pasek wokół kciuka i precyzyjnie dopasowuje się do kształtu ręki, a specjalna konstrukcja wiązań ułatwia zapinanie.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO wodoodporny stabilizator nadgarstka odzież medyczna

FUTURO wodoodporny stabilizator nadgarstka o silnym poziomie stabilizacji, przeznaczony jest do codziennego użytku na lewą lub prawą rękę w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, zapalenia i zespołu cieśni nadgarstka, a także podczas czynności wykonywanych w brudzie lub na mokro (prace w ogrodzie, gotowanie, sporty wodne, drobne naprawy). Stabilizator posiada szyny usztywniające obie strony dłoni, dzięki czemu wzmacnia i ochrania nadgarstek oraz łagodzi ból. Precyzyjnie dopasowuje się do kształtu ciała, a specjalna konstrukcja wiązań ułatwia zapinanie.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO Sport stabilizator stawu skokowego odzież medyczna

FUTURO Sport stabilizator stawu skokowego przeznaczony jest do codziennego użytku na lewej lub prawej kostce w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, artretyzmu, opuchlizny, bólu i obrzęku, a także jako zabezpieczenie przed kontuzjami podczas uprawiania sportu. Stabilizator usztywnia, chroni i wspiera strukturę stawu, dzięki czemu zmniejsza jego obciążanie podczas codziennych czynności. Regulowane paski zapewniają dopasowanie do anatomicznego kształtu, a materiał nie krępuje ruchów i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO pas stabilizujący kręgosłup odzież medyczna

FUTURO pas stabilizujący kręgosłup o średnim poziomie stabilizacji, przeznaczony jest do codziennego użytku w przypadku bólu, zmęczenia mięśni, nadwyrężenia i urazów. Pas stabilizuje i chroni odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz stanowi podparcie dla brzucha, dzięki czemu zmniejsza obciążanie struktur podczas codziennych czynności. Zawiera wkładki wywierające nacisk na obolałe mięśnie, bez uciskania kręgosłupa. Oddychający materiał zapewnia komfort noszenia, a regulowane paski pozwalają na idealne dopasowanie i nie krępują ruchów.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

FUTURO stabilizator stawu łokciowego z wkładkami odzież medyczna

FUTURO stabilizator stawu łokciowego z wkładkami o umiarkowanym poziomie stabilizacji, przeznaczony jest do codziennego użytku na lewy lub prawy łokieć m.in. w przypadku skręcenia, nadwyrężenia, zapalenia stawów lub ścięgien, obrzęku i łokciu tenisisty, a także jako zabezpieczenie przed kontuzjami podczas uprawiania sportu i w czasie intensywnego wysiłku. Posiada wkładki uciskające, dzięki czemu stabilizuje i chroni struktury stawu, a także zmniejsza obrzęk oraz łagodzi ból łokcia i przedramienia podczas codziennych czynności. Regulowany pasek zapewnia dopasowanie do anatomicznego kształtu, a forma rękawa ułatwia jego zakładanie i nie powoduje dyskomfortu w użytkowaniu.

Dostępny w 3% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 12.09.2019 10:54:18

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie futuro - stabilizatory, opaski, ortezy odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.