CONTROLY - termometry, ciśnieniomierze, nebulizatory

Controly to marka oferująca sprzęt medyczny do domowego użytku, m.in.: ciśnieniomierze, dzięki którym osoby z nadciśnieniem mogą kontrolować ciśnienie krwi, a także niezbędne do podania leków wziewnych u osób z astmą lub uciążliwym kaszlem nebulizatory oraz umożliwiające wykrycie gorączki termometry. Urządzenia dedykowane są użytkownikom w każdym wieku: dorosłym, dzieciom, jak i niemowlętom.

Ciśnieniomierze automatyczne Controly

  • Ciśnieniomierze naramienne, które charakteryzują się dużą dokładnością pomiaru.
  • Ciśnieniomierz nadgarstkowy, który sprawdzi się u osób, u których mankiet ciśnieniomierza naramiennego może nie objąć zbyt szerokiego ramienia. Urządzenie ze względu na mały rozmiar, nadaje się również do zabrania w podróż.

Nebulizatory Controly

  • Nebulizatory pneumatyczne mogą być stosowane przez dzieci od 1. dnia życia i dorosłych. Za ich pomocą można podawać wiele substancji leczniczych.
  • Nebulizatory siateczkowe typu mesh mogą być stosowane przez dzieci i dorosłych. Są małe, zasilane na baterie i działają bardzo cicho.

Termometry Controly

  • Termometr cieczowy z galistanem jest dobry dla dorosłych i młodzieży. Pomiar temperatury wykonuje się pod pachą, w ustach lub w odbycie i trwa on ok. 8 minut.
  • Termometry elektroniczne tradycyjne mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci już od 1. dnia życia. Pomiar temperatury wykonuje się pod pachą, w ustach lub w odbycie i zwykle trwa on poniżej minuty.
  • Termometry elektroniczne na podczerwień do czoła lub ucha mogą być stosowane u dorosłych i dzieci od 1. dnia życia. Mogą także służyć do pomiaru temperatury przedmiotów i powietrza. Umożliwiają bardzo szybki pomiar.

Wśród produktów marki Controly znajdują się także soniczne szczoteczki do mycia zębów, trójwarstwowe maseczki chirurgiczne, zestaw do usuwania kleszczy oraz zamienne części do nebulizatorów.

Wyrób medyczny

Termometr klasyczny Controly termometr

Termometr klasyczny Controly to przyrząd przeznaczony do pomiarów ciała pod pachą, w ustach i odbycie. Termometr nie zawiera rtęci, ponieważ zawiera stop trzech innych metali: galu, indu i cyny. Pomiar trwa około 8 minut. Mierzenie temperatury u dzieci powinno być prowadzone pod opieką dorosłego ze względu na szklaną obudowę.

Dostępny w 19% aptek.

Wyrób medyczny

Rozpylacz na lek do nebulizatorów pneumatycznych Controly inhalator/nebulizator

Rozpylacz na lek do nebulizatorów pneumatycznych Controly to pojemnik na lek z głowicą rozpylającą do inhalatora pneumatycznego Controly. Produkt posiada wyraźną skalę z podziałką. Przed użyciem nebulizatora należy upewnić się, że pojemnik na lek jest prawidłowo przymocowany, w przeciwnym razie działanie inhalatora może być nieprawidłowe.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Nebulizator pneumatyczny dla dzieci, dorosłych i niemowląt Compact Controly inhalator/nebulizator

Nebulizator pneumatyczny dla dzieci, dorosłych i niemowląt Compact Controly to inhalator pneumatyczny wykorzystywany do rozpylania leków w płynnej postaci i ich aspiracji do dróg oddechowych. Substancje w postaci aerozolu z łatwością docierają do dróg oddechowych i są dobrze przyswajalne przez organizm, dzięki czemu nebulizator pomaga zwalczać uciążliwe objawy przeziębienia jak katar i kaszel oraz alergie, choroby płuc i oskrzeli. Urządzenie wyposażone w 3 ustniki, maskę ze smoczkiem dla niemowląt, maskę dla dzieci i dorosłych oraz 5 filtrów powietrza.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Nebulizator Smart Mesh II Controly inhalator/nebulizator

Nebulizator Smart Mesh II Controly to inhalator siateczkowy wykorzystywany do rozpylania leków w płynnej postaci i ich aspiracji do dróg oddechowych. Substancje w postaci aerozolu z łatwością docierają do dróg oddechowych i są dobrze przyswajalne przez organizm, dzięki czemu nebulizator pomaga zwalczać uciążliwe objawy przeziębienia jak katar i kaszel oraz alergie, choroby płuc i oskrzeli. Urządzenie wyposażone w ustnik oraz maskę dla dzieci i dorosłych. Nebulizator pracuje zarówno z bateriami, jak i z ładowarką sieciową przystosowaną do złącza micro USB.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Rurka do nebulizatorów Controly inhalator/nebulizator

Rurka do nebulizatorów pneumatycznych Controly to przewód powietrza doprowadzający aerozolową mgiełkę do maski inhalatora. Zapewnia efektywne i bezpieczne podanie leku.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr do ucha i czoła Infrascan Controly termometr

Termometr do ucha i czoła Infrascan Controly to urządzenie umożliwiające cyfrowy pomiar temperatury w uchu oraz na czole. Może również służyć do pomiaru temperatury przedmiotów i powietrza. Przeznaczony do stosowania u dorosłych oraz dzieci od 1. dnia życia. Podaje wynik w sekundę i posiada pamięć 9 ostatnich pomiarów. Zasilany na baterie.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Nebulizator tłokowy dla dzieci i dorosłych Basic Controly inhalator/nebulizator

Nebulizator tłokowy dla dzieci i dorosłych Basic Controly to tłokowy inhalator do rozpylania leków w płynnej postaci i ich aspiracji do dróg oddechowych. Substancje w postaci aerozolu z łatwością docierają do dróg oddechowych i są dobrze przyswajalne przez organizm, dzięki czemu nebulizator pomaga zwalczać uciążliwe objawy przeziębienia jak katar i kaszel oraz alergie, choroby płuc i oskrzeli. Przyrząd charakteryzuje się małymi wymiarami i cichym trybem pracy. Zawiera ustnik oraz maskę dla dzieci i dorosłych.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz automatyczny Controly ciśnieniomierz

Ciśnieniomierz automatyczny Controly to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-199 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz oraz wbudowaną pamięć do 90 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników. Ponadto wykrywa nieregularną pracę serca. Urządzenie zasilane na baterie, a dodatkowo jest możliwość ładowania go za pomocą złącza mikro USB.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Nebulizator Smart Mesh Bluetooth Controly inhalator/nebulizator

Nebulizator Smart Mesh Bluetooth Controly to inhalator siateczkowy wykorzystywany do rozpylania leków w płynnej postaci i ich aspiracji do dróg oddechowych. Substancje w postaci aerozolu z łatwością docierają do dróg oddechowych i są dobrze przyswajalne przez organizm, dzięki czemu nebulizator pomaga zwalczać uciążliwe objawy przeziębienia jak katar i kaszel oraz alergie, choroby płuc i oskrzeli. Urządzenie wyposażone w ustnik oraz maskę dla dzieci i dorosłych. Nebulizator pracuje zarówno z bateriami, jak i z ładowarką sieciową przystosowaną do złącza micro USB. Do zestawu dołączona jest gra, którą można zainstalować na swoim telefonie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr elektroniczny do ucha i czoła Controly termometr

Termometr elektroniczny do ucha i czoła Controly to urządzenie umożliwiające cyfrowy pomiar temperatury w uchu oraz na czole. Może również służyć do pomiaru temperatury przedmiotów i powietrza. Przeznaczony do stosowania u dorosłych oraz dzieci od 1. dnia życia. Podaje wynik w sekundę. Zasilany na baterie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Końcówki do szczoteczki Daily Controly szczoteczka do zębów

Końcówki do szczoteczki Daily Controly to zestaw dwóch końcówek (zapas na pół roku) do szczoteczki sonicznej Daily marki Controly. Niebieskie włosie na środku główki szczoteczki zmianą koloru informuje o zużyciu i konieczności wymiany.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Maska dla dorosłych do nebulizatorów pneumatycznych Controly inhalator/nebulizator

Maska dla dorosłych do nebulizatorów pneumatycznych Controly to wymienna część do nebulizatorów marki Controly, którą należy szczelnie nałożyć na twarz przed rozpoczęciem inhalacji. Rozmiar większy - przeznaczony dla dorosłych.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Szczoteczka do zębów Daily Controly szczoteczka do zębów

Szczoteczka do zębów Daily Controly to szczoteczka soniczna, której częstotliwość pracy sięga do 26 000 wibracji na minutę. Posiada 2 minutowy timer i antypoślizgową rączkę, a niebieskie włosie na środku główki szczoteczki zmianą koloru informuje o zużyciu i konieczności wymiany. W zestawie znajdują się dwie końcówki. Ładowanie indukcyjne.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr elektroniczny Soft XL Controly termometr

Termometr elektroniczny Soft XL Controly to przyrząd do pomiaru temperatury ciała pod pachą, w ustach i w odbycie. Przeznaczony do stosowania u dorosłych i dzieci od 1. dnia życia. Podaje wynik do 30 sekund, a elastyczna końcówka umożliwia wygodne stosowanie. Termometr jest wodoodporny.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz kieszonkowy Controly ciśnieniomierz

Ciśnieniomierz kieszonkowy Controly to nadgarstkowy ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-199 uderzeń na minutę – tętno. Posiada wbudowaną pamięć do 99 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników. Ponadto wykrywa nieregularną pracę serca i niepożądany ruch ciała podczas pomiaru, informując o konieczności jego powtórzenia. Urządzenie zasilane na baterie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Smoczek dla niemowląt do nebulizatorów pneumatycznych Controly inhalator/nebulizator

Smoczek dla niemowląt do nebulizatorów pneumatycznych Controly jest to rodzaj maseczki do inhalatora dla najmłodszych. Umożliwia wygodne i proste podanie leku wziewnego niemowlętom.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr elektroniczny Thermosoft Controly termometr

Termometr elektroniczny Thermosoft Controly to przyrząd do pomiaru temperatury ciała pod pachą, w ustach i w odbycie. Przeznaczony do stosowania u dorosłych i dzieci od 1. dnia życia. Podaje wynik po 30 sekundach, a elastyczna końcówka umożliwia wygodne stosowanie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz rodzinny Controly ciśnieniomierz

Ciśnieniomierz rodzinny Controly to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-199 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz oraz wbudowaną pamięć do 120 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników. Ponadto wykrywa nieregularną pracę serca. Urządzenie zasilane na baterie, a dodatkowo jest możliwość ładowania go za pomocą złącza mikro USB.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Filtr do nebulizatora Pneumatic Pro/Basic Controly inhalator/nebulizator

Filtr do nebulizatora Pneumatic Pro/Basic Controly to wydajny, zamienny filtr gąbkowy do nebulizatorów marki Controly ( model Pneumatic pro oraz Basic). Należy pamiętać o regularnej wymianie filtrów, żeby inhalator działał prawidłowo.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Pierwsza pomoc przy ukąszeniu kleszcza Controly zestaw

Pierwsza pomoc przy ukąszeniu kleszcza Controly jest to praktyczny zestaw zawierający instrukcję prawidłowego usuwania kleszcza „krok po kroku” jak i wszystkie potrzebne do tego przyrządy jak: pęseta, zestaw plastrów w 3 rozmiarach oraz waciki z alkoholem do dezynfekcji miejsca ukąszenia.

Dostępny w 10% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr elektroniczny Babysoft Controly termometr

Termometr elektroniczny Babysoft Controly to przyrząd do pomiaru temperatury ciała pod pachą, w ustach i w odbycie. Przeznaczony do stosowania u dzieci od 1. dnia życia. Pokrywa baterii w kształcie misia, atrakcyjna kolorystyka i miękka, elastyczna końcówka umożliwia wygodne stosowanie i jest przyjazna dla dzieci.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Maska dla dzieci do nebulizatorów pneumatycznych Controly inhalator/nebulizator

Maska dla dzieci do nebulizatorów pneumatycznych Controly to wymienna część do nebulizatorów marki Controly, którą należy szczelnie nałożyć na twarz przed rozpoczęciem inhalacji. Rozmiar mniejszy - przeznaczony dla dzieci.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Końcówki do szczoteczki Supersonic Controly szczoteczka do zębów

Końcówki do szczoteczki Supersonic Controly to zestaw dwóch końcówek (zapas na pół roku) do szczoteczki sonicznej Supersonic marki Controly. Dostosowane do wrażliwych zębów i dziąseł z problemami.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Szczoteczka do zębów Supersonic Controly szczoteczka do zębów

Szczoteczka do zębów Supersonic Controly to szczoteczka soniczna, której częstotliwość pracy sięga do 48 000 wibracji na minutę. Posiada 2 minutowy timer i antypoślizgową rączkę, a niebieskie włosie na środku główki szczoteczki zmianą koloru informuje o zużyciu i konieczności wymiany. W zestawie znajdują się cztery końcówki oraz podróżne etui. Ładowanie indukcyjne.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr elektroniczny Flexi Soft Controly termometr

Termometr elektroniczny Flexi Soft Controly to przyrząd do pomiaru temperatury ciała pod pachą, w ustach i w odbycie. Przeznaczony do stosowania u dorosłych i dzieci od 1. dnia życia. Podaje wynik w przeciągu nie więcej niż minuty, a elastyczna końcówka umożliwia wygodne stosowanie. Termometr jest wodoodporny.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Ustnik do nebulizatorów pneumatycznych Controly inhalator/nebulizator

Ustnik do nebulizatorów pneumatycznych Controly umożliwia skuteczne i wygodne prowadzenie inhalacji bez konieczności stosowania maseczki. Ustnik dedykowany jest głównie osobom, które z różnych przyczyn nie są w stanie założyć maseczki lub nie lubią z niej korzystać, gdyż powoduje u nich dyskomfort lub podrażnienia.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 16.06.2020 09:18:01

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie controly - termometry, ciśnieniomierze, nebulizatory odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.