Mustela Stelatopia na Atopowe Zapalenie Skóry AZS

Kosmetyk

Mustela Stelatopia krem myjący krem

Stelatopia Krem myjący do twarzy i ciała do stosowania u dzieci ze skórą skłonną do atopii, już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka. Stosowanie kremu łagodzi podrażnienia i zmniejsza napięcie skóry. Preparat jest hipoalergiczny i nie szczypie w oczy.

Kosmetyk

Mustela Stelatopia krem emolient krem

Stelatopia krem emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo krem zmniejsza przylegania bakterii do skóry. Preparat hipoalergiczny.

Kosmetyk

Mustela Olek Stelatopia krem myjący krem

Mustela Olek Stelatopia krem myjący do twarzy i ciała do stosowania u dzieci ze skórą skłonną do atopii, już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka. Stosowanie kremu łagodzi podrażnienia i zmniejsza napięcie skóry. Preparat jest hipoalergiczny i nie szczypie w oczy.

Kosmetyk

Stelatopia krem emolient do twarzy krem

Stelatopia krem emolient do twarzy przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka, a wyciąg z lukrecji zmniejsza zaczerwienienie. Preparat hipoalergiczny.

Kosmetyk

Stelatopia Szampon w piance płyn

Stelatopia Szampon w piance przeznaczony do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Aktywne składniki awokado, które wzmacniają naturalną barierę ochronną, a destylat oleju słonecznikowego dostarcza lipidów niezbędnych do odbudowy naskórka. Zawarty koko-glukozyd zwiększa tolerancję skóry i zapewnia łagodne oczyszczanie. Produkt hipoalergiczny, łatwy w aplikacji.

Kosmetyk

Stelatopia Olejek do kapieli płyn

Stelatopia Olejek do kąpieli do stosowania na skórę ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera substancje delikatnie oczyszczające, które nie wysuszają skóry, a dodatkowo wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu staje się nawilżona i odżywiona. Ekstrakt z rumianku zmniejsza uczucie napięcia skóry, a olejki odżywiają ją. Preparat hipoalergiczny, bez dodatku mydła.

Kosmetyk

Stelatopia chusteczki oczyszczajaco-relipidujace chusteczki

Stelatopia chusteczki oczyszczajaco-relipidujace przeznaczone do skóry skłonnej do atopii u dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo destylat oleju słonecznikowego uzupełnia utracone w skórze lipidy, a alantoina z gliceryną łagodzą i nawilżają skórę. Chusteczki skutecznie oczyszczają i wzmacniają skórę pośladków. Produkt hipoalergiczny.

Kosmetyk

Stelatopia Balsam emolient balsam

Stelatopia Balsam emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a wosk Carnauba tworzy warstwę zapobiegającą drażnieniu przez czynniki zewnętrzne. Preparat hipoalergiczny.

Kosmetyk

Duopak Stelatopia balsam + krem zestaw

Duopak Stelatopia balsam + krem to zestaw przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Preparaty zawierają destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo krem zmniejsza przylegania bakterii do skóry. Produkty hipoalergiczne.

Kosmetyk

Mustela Stelatopia olejek mleczny do kapieli płyn

Mustela Stelatopia olejek mleczny do kąpieli do stosowania na skórę ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera naturalne oleje i substancje delikatnie oczyszczające, które nie wysuszają skóry, a dodatkowo wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu staje się nawilżona i odżywiona. Dodatkowo bisabolol łagodzi podrażnienia. Preparat hipoalergiczny, bez dodatku mydła.

Kosmetyk

Stelatopia kojąca piżamka od 6 do 12 mies. inne

Stelatopia kojąca piżamka od 6 do 12 mies. przeznaczona dla dzieci ze skłonnością do atopii to połączenie 100% bawełnianej tkaniny z mikrokapsułkowanymi składnikami kojącymi. Stale uwalniane substancje pochodzenia naturalnego łagodzą podrażnienia i świąd oraz zmiękczają skórę, a dodatkowo poprawiają jakość snu. Zewnętrzne szwy ograniczają drażnienie i zmniejszają chęć drapania. Produkt hipoalergiczny.

Kosmetyk

Stelatopia kojąca piżamka od 12 do 24 mies. inne

Stelatopia kojąca piżamka od 12 do 24 mies. przeznaczona dla dzieci ze skłonnością do atopii to połączenie 100% bawełnianej tkaniny z mikrokapsułkowanymi składnikami kojącymi. Stale uwalniane substancje pochodzenia naturalnego łagodzą podrażnienia i świąd oraz zmiękczają skórę, a dodatkowo poprawiają jakość snu. Zewnętrzne szwy ograniczają drażnienie i zmniejszają chęć drapania. Produkt hipoalergiczny.

Mustela Stelatopia to linia produktów do pielęgnacji i higieny skóry u dzieci z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Egzema może rozwinąć się już w pierwszych miesiącach życia, dlatego warto sięgnąć po kosmetyki przeznaczone do stosowania od momentu narodzin, które charakteryzuje hipoalergiczna formuła.

Kosmetyki Mustela Stelatopia na Atopowe Zapalenie Skóry u dzieci zawierają składniki łagodzące i uzupełniające lipidy w naskórku, co wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry.

Wśród produktów Stelatopia można znaleźć preparaty do kąpieli (szampon, olejek do kąpieli, krem myjący), preparaty oczyszczające (chusteczki nawilżane) i preparaty pielęgnacyjne (krem, balsam, kojącą piżamka).


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 27.10.2019 17:36:56

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie mustela stelatopia na atopowe zapalenie skóry azs odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.