Aspirin Pro cena i dostępność w aptekach w Zabrzu

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Pro w Zabrzu i apteki, w których jest dostępny

Aspirin Pro 20 tabletek jest dostępny w 16 aptekach w cenie od 18,90 zł do 24,99 zł.
Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Pro:

Aspirin Pro to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi kwas acetylosalicylowy. Wskazany do objawowego leczenia w gorączce oraz bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Jakie leki wziąć na migrenę, jeśli po wypiciu dwóch piw na noc, na drugi dzień na ból nie pomaga mi paracetamol ani ibuprofen?
jakie tabletki na migrenę. Czasami tak mam że jak wypiję za późno na noc 2 piwa na drugi dzień strasznie mnie boli głowa oczodoły wrażliwość na światł...
odpowiada Katarzyna Domagała

W mojej ocenie, poranny ból głowy spowodowany jest wypiciem na noc alkoholu i niekoniecznie może mieć podłoże migrenowe (chociaż nie wykluczam, alkohol - szczególnie czerwone wino - może powodować mig...

Czy mogę przyjmować Ebilfumin z lekami Gripex i Polopiryna?
Witam , czy mogę przyjmować ebilfumin wraz z lekami typu polopiryne, gripex?
odpowiada Katarzyna Domagała

W mojej ocenie, podczas przyjmowania leku, najrozsądniejszym i najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem będzie zastosowanie leków przeciwgorączkowych, przeciwzapalnych i przeciwbólowych, które zawierają w...

Czy przy stosowaniu leku Noclaud można zażywać leki przeciwbólowe?
Czy przy stosowaniu leku Noclaud można stosować również leki przeciwbólowe ( występujący ból głowy) i jeżeli tak to jakie?
odpowiada Olga Sierpniowska

Noclaud zawiera cylostazol. Substancja wywołuje między innymi rozszerzenie niektórych naczyń krwionośnych oraz zmniejszenie aktywności krzepnięcia płytek krwi. Noclaud stosuje się w leczeniu „chroman...

Czy można łączyć lek Vessel Due F z Aspiryną?
Czy mogę łączyć lek vessel duo f z aspiryną( jako lek przeciw goraczce?
odpowiada Olga Sierpniowska

Dzień dobry, preparat Vessel Due F zawiera w składzie sulodeksyd, substancję, która działa przeciwzakrzepowo, natomiast Aspiryna - kwas acetylosalicylowy, który oprócz działania przeciwbólowego i p...

Jakie leki przeciwbólowe mogę zastosować podczas terapii lekiem Asentra?
Dobry wieczór, choruję na nerwicę lękową. Przyjmuję asentrę 50mg, w godzinach porannych. Jakie leki przeciwbólowe z wymienionych: apap, pyralginum, ib...
odpowiada Katarzyna Domagała

Podczas terapii lekiem Asentra nie powinno się przyjmować środków leczniczych z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, m.in. ibuprofenu (np. Ibuprom), kwasu acetylosalicylowego (aspiryny), dikl...

Czy Acard 150 mozna zastąpić Aspiryną?
Czy acard 150 mozna zamienic aspiryna 150
odpowiada Olga Sierpniowska

Zarówno Acard, jak i Aspirin to leki zawierające kwas acetylosalicylowy, jednak po przejrzeniu lekospisów nie znajduję leku Aspirin w dawce 150 mg. Jest Aspirin Cardio w dawce 100 mg, a więc mniejszej...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Pro (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Pro.

Powiązane artykuły Aspirin

Leki na migrenę
Agnieszka Soroko, mgr farm. Migrena jest przewlekłą chorobą neurologiczną i jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Schorzenia nie należy lekceważyć i warto zrobić wszystko, by je kontrolować tak, żeby ataki migreny pojawiały się jak najrzadziej. Na rynku dostępnych jest wiele leków bez recepty i na receptę, które mogą pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i w przerywaniu migreny.


Ból i gorączka
Agnieszka Soroko, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.


} ;