---

Paracetamol Farmina, cena i dostępność w aptekachczopki

produkt dostępny bez recepty

Dawka:

50 mg

Opakowanie:

10 czopków = 2 blistry
w 70% aptek, od 5,00 zł do 13,49 zł

Koszyk:

Więcej informacji o Paracetamol Farmina

Paracetamol Farmina to lek dostępny bez recepty w postaci czopków doodbytniczych dla niemowląt i dzieci. Czopki zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek łagodzi ból i gorączkę różnego pochodzenia. Preparat przeznaczony do stosowania u niemowląt w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy, a także w eliminacji bólu i gorączki podczas ząbkowania, lub po szczepieniach. Postać czopków ułatwia podawanie leku w przypadku wymiotów lub trudności z połykaniem u dzieci. Czopków nie należy stosować częściej niż co 4 godziny.

Ostatnie wiadomości o Paracetamol Farmina

Brak wiadomości w ostatnim czasie.

Powiadom o nowej informacji.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Najnowsze pytania o Paracetamol Farmina

Dostępność Paracetamol Farmina aptekach

Wszystkie opakowania Paracetamol Farminaw 87% aptek
10 czopków = 2 blistryw 70% aptek

Najnowsze filmy

Ulotka produktu Paracetamol Farmina

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Farmina (szybki podgląd pliku PDF).
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.