Guten Morgen, am 21. November hatte ich Sex mit meinem Partner. Ich habe meine Periode am 24. November bekommen. Seitdem hatten wir keinen Sex mehr, jetzt ist der Monat zwei Tage zu spät für mich, der Test, den ich gestern gemacht habe, ist negativ ausgefallen. Kann jemand sagen, ob eine Schwangerschaft möglich ist? Bitte helfen Sie.
* Pflichtfeld
* Pflichtfeld
Vorgeschlagene Produkte
Platz für Ihr Produkt
Małgorzata Bekier Apotheker
4 Jahre vor
Jako regularny cykl uważa się, gdy krwawienia występują co 27–38 dni. Jeśli Pani cykl jest nieregularny, to warto udać się do ginekologa i dowiedzieć się z jakich przyczyn może być nieregularny. Jeśli jest nieregularny to również trudno odpowiedzieć na pytanie jakie są przyczyny braku miesiączki, jednak tak jak już wspominałam - jeśli test wyszedł negatywny, a poprzednio wystąpiła miesiączka, to istnieje bardzo niewielka szansa na ciążę. Jeśli poszukuje Pani dokładniejszej informacji, a negatywny wynik nie jest wystarczający - pozostaje udać się na wizytę do ginekologa.
A jeżeli miesiaczka jest nieregularna?
Małgorzata Bekier Apotheker
4 Jahre vor
W regularnym cyklu miesiączkowym kilka dni różnicy między miesiączkami jest naturalne i może mieć miejsce. Jeśli test wyszedł negatywny, a poprzednio wystąpiła miesiączka, to istnieje niewielka szansa na ciążę (tym bardziej, jeśli stosunek odbył się z zabezpieczeniem - np. prezerwatywą).
Zostawiam tekst, który może Panią zainteresować:
https://www.gdziepolek.pl/blog/edukacja-seksualna-o-co-pacjenci-anonimowo-pytaja-farmaceutow