Antek (anonim, 89.229.134.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę stosować suplementy diety na odchudzanie przy lekach Mozarin Swift, Mirtagen, Lamilept, Fluanxol i Egiramlon?

witam od jakiegoś czasu biorę tabletki na nerwicę które mi pomagają ale niestety ryje po nich. Nie mogę ich odstawić. proszę o radę czy jakieś tabletki na odchudzanie mi pomogą jeżeli tak to proszę jakieś polecić. dodam że ograniczylem jedzenie ale to nic nie daje jedynie co trochę wolniej ale jednak ryje.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

około miesiąca temu

Działaniami niepożądanymi preparatów Fluanxol oraz Mozarin Swift jest zwiększenie masy ciała. Dodatkowo stosowany lek Egiramlon wykazuje wpływ na masę ciała i może powodować jej zmniejszenie lub zwiększenie.

W przypadku występowania działań niepożądanych preparatów należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią dietę oraz porcję wysiłku fizycznego. Jeżeli przybieranie na wadze jest duże, zachęcam do konsultacji z lekarzem prowadzącym. Suplementy diety pełnią jedynie rolę wspomagającą. Nie należy stosować preparatów przyspieszających perystaltykę jelit (np. z korą kruszyny lub liściem senesu), ze względu na możliwe osłabienie wchłaniania preparatów leczniczych. Dodatkowo należy unikać preparatów z wyciągami z grejpfruta i innych cytrusów ze względu na możliwy wpływ na metabolizm leków.

Zbyt duże ograniczanie jedzenia nie jest dobrym rozwiązaniem. W przypadku drastycznego ograniczenia dostarczanych kalorii organizm spowolni metabolizm i trudniej będzie zmniejszyć wagę.

W przypadku chęci dobrania odpowiedniego dla Pana preparatu wspomagającego zachęcam do zapoznania się z poniższymi artykułami. Opisaliśmy w nich rośliny, które wspomagają utratę wagi oraz przykładowe suplementy diety:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/fakty-i-mity-o-odchudzaniu
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/rosliny-na-odchudzanie-i-oczyszczanie
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/ziola-na-odchudzanie

Zachęcam do zgłoszenia wystąpienia działań niepożądanych leków:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-i-dlaczego-zglaszac-dzialania-niepozadane

Antek (anonim, 89.229.134.)
około miesiąca temu

Mozarin swift 30 mg mitragen 15 mg lamilept 200 mg fluanxol 1 mg egiramlon 10 +10

około miesiąca temu

Proszę o podanie nazwy leku, który Pan stosuje.