No name (anonim, 79.185.221.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek uspokajający, łagodzący tez skutki rzucenia palenia mogę zastosować, jeśli przyjmuję jednocześnie Roswere, Vessel Due F, Polokacd i Siofor 500?

Witam, szukam jakiegos leku, uspokajającego, łagodzącego tez skutki rzucenia palenia dla soby starszej, ktora przyjmuje Roswere, Vessel Due F, Polokacd i Siofor 500

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Przykładowym, bezpiecznym preparatem stosowanym w stanach wzmożonego napięcia nerwowego, ale również okresowych trudnościach z zasypianiem jest Extraspasmina.
Jeżeli ten suplement diety nie przyniesie oczekiwanego działania, to poleciłabym np. Valerin Max. Jest to lek z dość dużą dawką waleriany, która działa uspokajająco.
Ceny obu tych leków mogą się kształtować w okolicach 15-30 zł, więc jeśli szuka Pan/ Pani czegoś tańszego, to dobrym lekiem jest również Validol. Są to tabletki do ssania (przechowujemy je w lodówce) i ich cena to około 5-10 zł.
Wymienione przeze mnie produkty nie powinny kolidować z lekami, o których Pan/ Pani pisze.

Poniżej wysyłam link do ulotek Validolu i Valerinu Max oraz ciekawe artykuły o ziołach uspokajających i nasennych, z których dowie się Pan lub Pani jeszcze więcej:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/ziola-na-uspokojenie-i-dobry-sen
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/bezsennosc

https://www.gdziepolek.pl/produkty/81232/valerin-max-tabletki-powlekane/ulotka
https://www.gdziepolek.pl/produkty/81238/validol-tabletki-do-ssania-gryzienia-zucia/ulotka