grzegorz.bak2@neostrada.pl (anonim, 95.49.8.)
około roku temu, Polska

W której aptece kupię lek Galvus 50 mg po 56-tabletek w cenie do 90 zł z przesłaniem do apteki w Serocku?

Gdzie można kupić na receptę Galvcus 50 56 tabl w cenie do 90 z przesłaniem do mojej apteki w Serocku nad Narwią?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nie istnieje lek o nazwie "Galvcus", jeśli chodzi o lek Galvus, proszę czytać dalej.

Cena leku Galvus 50 mg po 56 tabletek w aptekach połączonych z naszym systemem mieści się w zakresie 79,90 zł - 242,86 zł:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/31848/galvus-tabletki/apteki/w-polsce?pvId=131101

Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.
Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Nie da się zrealizować recepty online. Realizacja recepty leży wyłącznie w kompetencjach farmaceuty, który czuwa nad prawidłowością jej wypisania i realizacji. Recepta może być zrealizowana tylko fizycznie w aptece.

Wysyłka leków na receptę jest w Polsce prawnie zabroniona, zatem nie ma możliwości przesyłania między aptekami żadnego preparatu.

Jeśli apteki mają ten sam numer NIP, to istnieje możliwość przekazywania preparatów pomiędzy sobą na zasadzie tak zwanych przesunięć międzymagazynowych. Oczywiście nie jest to obowiązek, ale dobra wola apteki, ponieważ w którejś z aptek lek może już być dla kogoś zarezerwowany lub jest często przepisywany przez lekarzy i kierownik placówki nie wyrazi zgody, aby go przekazać.

Nie wszystkie leki można przesyłać - i tutaj mam na myśli głównie szczepionki - chyba, że będą przewożone w odpowiedniej temperaturze. Istnieją także preparaty, na których przesunięcie nie zgadza się sam producent, np. nierefundowane opakowania leku Pradaxa.

W innym przypadku, aby otrzymać lek, należy udać się do placówki w której jest on dostępny. Przed wyjściem można upewnić się, że preparat faktycznie jest na stanie danej apteki, np. telefonicznie.

Proszę zatem zawęzić zakres wyszukiwania leku Galvus do swojej miejscowości lub województwa poprzez wpisanie jej nazwy w lewym górnym oknie na naszej stronie głównej. Z wyszukanego spisu aptek wybrać tę, w której cena leku Panu odpowiada i albo za pośrednictwem przycisku "zarezerwuj" zarezerwować lek w wybranej placówce albo udać się tam z receptą, celem jej realizacji. Rezerwacja jest zwykle ważna do końca następnego dnia roboczego.

Galvus zawiera wildagliptynę i jest to lek przeciwcukrzycowy stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów z cukrzycą typu II, u których do opanowania choroby nie wystarcza stosowanie diety i ćwiczenia fizycznych.
Załączam jego opis:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/31848/galvus-tabletki

oraz materiały, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/ile-kosztuje-zycie-z-cukrzyca