waldi (anonim, 89.64.26.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

W jakiej cenie otrzymam lek Janumet 50 mg/1000 mg?

Czy dostanę ,a jeżeli to w jakiej cenie Janumet 50+1000 w opakowaniu 56 szt?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Janumet 50 mg/1000 mg jest aktualnie dostępny w 36% aptek w całej Polsce, które są połączone z naszym systemem w cenie od 99,90 zł do 280 zł za 56 tabletek:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/38812/janumet-50-mg-1000-mg-tabletki-powlekane/apteki/w-polsce

Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.
Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Janumet to złożony lek przeciwcukrzycowy zawierający dwie substancje czynne: 50 mg sitagliptyny oraz 1000 mg metforminy.
Preparat obniża stężenie glukozy we krwi przez zmniejszenie wątrobowej produkcji glukozy i zwiększenie jej zużycia przez organizm oraz przez oddziaływanie na poziom hormonów inkretynowych. Zwiększa uwalnianie insuliny w odpowiedzi na glukozę. Stosowany jest w leczeniu cukrzycy typu 2.
Załączam jego ulotkę:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/38812/janumet-50-mg-1000-mg-tabletki-powlekane/ulotka

oraz artykuły, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/ile-kosztuje-zycie-z-cukrzyca
- https://www.gdziepolek.pl/tematy/cukier-czy-slodzik-co-wybrac