SENI - pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady

SENI to marka oferująca szeroką gamę produktów z zakresu higieny osobistej i pielęgnacji przy ograniczonej ruchomości, a także w nietrzymaniu moczu i kału do stosowania nawet w warunkach domowych, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dostępne produkty to m.in.: pieluchomajtki, majtki chłonne, pieluchy anatomiczne, wkładki urologiczne oraz podkłady higieniczne.

Bielizna chroni przed zabrudzeniami i zapewnia uczucie suchości, dzięki wkładom chłonnym. Dodatkowo produkty zawierają składnik Sinodor, który niweluje nieprzyjemny zapach, co daje uczucie komfortu i dyskrecji.

SENI oferuje również linię kosmetyków ułatwiających codzienną pielęgnację skóry wrażliwej, szczególnie w okolicy krocza, która drażniona jest przez substancje zawarte w moczu i kale.

Produkty SENI mogą być stosowane u osób unieruchomionych, starszych (chodzących i leżących), w położnictwie, a także u osób samodzielnych i aktywnych w przypadku nietrzymania moczu oraz w podróży.

Wyrób medyczny

Seni Soft podkład

Seni Soft to jednorazowe podkłady higieniczne na łóżko stosowane do ochrony przed zabrudzeniami dla osób z nietrzymaniem moczu, podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych i w położnictwie. Dwuwarstwowa budowa zapewnia wchłanianie płynów i zapobiega wyciekaniu, dzięki zewnętrznej warstwie folii.

Dostępny w 97% aptek.

Kosmetyk

Seni Care pianka myjąco-pielęgnująca do ciała sensitive pianka

Seni Care pianka myjąco-pielęgnująca sensitive to pianka w sprayu stosowana do oczyszczania skóry w okolicy krocza dla osób z nietrzymaniem moczu. Do użycia bez spłukiwania i osuszania. Produkt nawilża skórę, utrzymuje jej prawidłowe pH i pozostawia na niej warstwę ochronną, a dodatkowo neutralizuje nieprzyjemny zapach moczu.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

Seni Care pianka myjąco-pielęgnująca pianka

Seni Care pianka myjąco-pielęgnująca to pianka w sprayu stosowana do oczyszczania skóry w okolicy krocza dla osób z nietrzymaniem moczu. Do użycia bez spłukiwania i osuszania. Produkt nawilża skórę, utrzymuje jej prawidłowe pH i pozostawia na niej warstwę ochronną, a dodatkowo neutralizuje nieprzyjemny zapach moczu.

Dostępny w 23% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Super Seni Quatro Large 3 pieluchomajtki

Seni Super Seni Quatro Large 3 to pieluchomajtki zapinane na rzepy dla osób z bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu i kału. Produkt jest w pełni oddychający i skutecznie chroni przed przeciekaniem dzięki wsadowi chłonnemu. Przeznaczony zarówno dla osób zarówno aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością. Rozmiar: 100-150 cm w pasie. Poziom chłonności: 9/9.

Dostępny w 20% aptek.

Kosmetyk

Seni Care myjki podfoliowane inne

Seni Care podfoliowane myjki higieniczne to jednorazowe rękawice wykonane z delikatnego materiału, przeznaczone do mycia i pielęgnacji skóry osób leżących. Wykonany z materiału o grubej fakturze dobrze oczyszcza skórę w połączeniu z kremem lub pianką myjącą. Posiada wewnętrzną nieprzemakalną warstwę. Nadaje się do mycia okolic krocza oraz całego ciała, nawet w łóżku.

Dostępny w 14% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Plus majtki chłonne odzież medyczna

Seni Active Plus majtki chłonne to jednorazowe elastyczne majtki chłonne, zakładane jak bielizna, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego i ciężkiego nietrzymania moczu. Zapewniają wysokie uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 100-135 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/7.

Dostępny w 36% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Super Seni Plus Air Medium 2 pieluchomajtki

Seni Super Seni Plus Air Medium 2 to nocne pieluchomajtki zapinane na rzepy dla osób ze średnim i ciężkim stopniem nietrzymania moczu i kału. Produkt jest w pełni oddychający i skutecznie chroni przed przeciekaniem dzięki wsadowi chłonnemu. Przeznaczony zarówno dla osób zarówno aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością. Rozmiar: 75-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/9.

Dostępny w 34% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Kids Junior Extra pieluchomajtki

Seni Kids Junior Extra to pieluchomajtki zapinane na rzepy dla dla dzieci o wadze od 15 do 30 kg. Produkt skutecznie chroni przed przeciekaniem oraz zapobiega podrażnieniom i odparzeniom. Przeznaczony zarówno dla dzieci niepełnosprawnych, jak i samodzielnych, które nadal potrzebują dodatkowej ochrony.

Dostępny w 8% aptek.

Kosmetyk

Seni Care szampon w piance pianka

Seni Care szampon w piance przeznaczony do mycia włosów bez użycia wody dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, po zabiegach w okolicy głowy, a nawet w czasie podróży. Zawiera delikatne środki myjące, zmiękczające i odżywiające włosy oraz skórę głowy. Nie wymaga spłukiwania ani suszenia włosów.

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Normal wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Normal to wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, z kropelkowym i lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 3/6.

Dostępny w 52% aptek.

Kosmetyk

Seni Care krem ochronny Arginine & Sinodor krem

Seni Care - Krem Ochronny Arginine & Sinodor to produkt dla osób z problemem nietrzymania moczu, przeznaczony do stosowania w okolicy krocza. Zawiera argininę, która głęboko nawilża i przyspiesza regenerację skóry, a biokompleks lniany wzmacnia naturalną barierę ochronną, co zabezpiecza skórę przed drażniącym działaniem moczu i kału. Dodatkowo alantoina łagodzi podrażnienia delikatnej skóry i pomaga utrzymać jej zdrowie, a naturalna substancja Sinodor zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Preparat tworzy cienką warstwę i pozwala skórze oddychać.

Dostępny w 11% aptek.

Kosmetyk

Seni Care krem myjący 3 w 1 krem

Seni Care krem myjący 3 w 1 przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i pielęgnacji całego ciała, a w szczególności okolic krocza podczas zmiany produktów chłonnych w przypadku nietrzymania moczu. Preparat oczyszcza, regeneruje i chroni wrażliwą skórę, a w przeciwieństwie do wody z mydłem - utrzymuje naturalne pH skóry, nie narusza ochronnej warstwy lipidowej i nie wysusza jej. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemny zapach moczu.

Dostępny w 10% aptek.

Kosmetyk

Seni Care myjki niepodfoliowane inne

Seni Care niepodofilowane myjki higieniczne to jednorazowe rękawice wykonane z delikatnego, chłonnego materiału, przeznaczone do mycia i pielęgnacji skóry osób leżących. Chroni dłoń osoby pielęgnującej przed zanieczyszczeniami. Nadaje się do mycia okolic krocza oraz całego ciała w połączeniu z wodą lub pianką nawet w łóżku.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Slim Micro wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Slim Micro to cienkie, oddychające wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 1/6.

Dostępny w 23% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Super Seni Plus Air Small 1 pieluchomajtki

Seni Super Seni Plus Air Small 1 to nocne pieluchomajtki zapinane na rzepy dla osób ze średnim i ciężkim stopniem nietrzymania moczu i kału. Produkt jest w pełni oddychający i skutecznie chroni przed przeciekaniem dzięki wsadowi chłonnemu. Przeznaczony zarówno dla osób zarówno aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością. Rozmiar: 55-80 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/9.

Dostępny w 15% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Normal Medium 2 odzież medyczna

Seni Active Normal Medium 2 to jednorazowe elastyczne majtki chłonne, zakładane jak bielizna, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 54% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Plus Medium 2 odzież medyczna

Seni Active Plus Medium 2 to jednorazowe elastyczne majtki chłonne, zakładane jak bielizna, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego i ciężkiego nietrzymania moczu. Zapewniają wysokie uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/7.

Dostępny w 35% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Man Extra wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Man Extra to oddychające wkładki urologiczne dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 4/6.

Dostępny w 22% aptek.

Kosmetyk

Seni Care - Aktywizujący Żel Do Ciała żel

Seni Care - Aktywizujący Żel Do Ciała przeznaczony do wmasowywania w skórę i oklepywania pleców pomaga aktywizować skórę narażoną na powstawanie odparzeń i odleżyn w wyniku unieruchomienia u osób obłożnie chorych. Zawiera m.in. guaranę, kofeinę i kamforę, które pobudzają mikrokrążenie skóry, która staje się nawilżona i ujędrniona. Preparat zawiera również substancje antyseptyczne i wzmacniające barierę ochronną skóry.

Dostępny w 7% aptek.

Kosmetyk

Seni Care - 4% Urea Emulsja Nawilżająca Do Ciała Do Skóry Suchej płyn

Seni Care - 4% Urea Emulsja Nawilżająca Do Ciała Do Skóry Suchej to preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji całej skóry, szczególnie odwodnionej, wrażliwej i narażonej na podrażnienia także u osób unieruchomionych. Zawarty mocznik silnie nawilża skórę, kwas mlekowy złuszcza martwy, a alantoina łagodzi podrażnienia. Dodatkowo biokompleks lniany wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, co zapobiega dalszym uszkodzeniom.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Normal majtki chłonne odzież medyczna

Seni Active Normal majtki chłonne to jednorazowe elastyczne majtki chłonne, zakładane jak bielizna, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 100-135 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 54% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Plus Extra Large 4 odzież medyczna

Seni Active Plus Extra Large 4 to jednorazowe elastyczne majtki chłonne, zakładane jak bielizna, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego i ciężkiego nietrzymania moczu. Zapewniają wysokie uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 120-160 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/7.

Dostępny w 25% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Man Super wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Man Super to oddychające wkładki urologiczne dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 6/6.

Dostępny w 24% aptek.

Kosmetyk

Seni Care chusteczki pielęgnacyjne chusteczki

Seni Care chusteczki pielęgnacyjne to nawilżane chusteczki do oczyszczania skóry w okolicy miejsc intymnych dla osób z nietrzymaniem moczu. Do użycia bez spłukiwania i osuszania. Produkt utrzymuje pH neutralne dla skóry, a alantoina łagodzi podrażnienia.

Dostępny w 25% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Plus wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Plus to wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 6/6.

Dostępny w 51% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Slim Mini Plus wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Slim Mini Plus to cienkie, oddychające wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, z kropelkowym i lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 2,5/6.

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Classic S majtki chłonne odzież medyczna

Seni Acitve Classic S majtki chłonne to jednorazowa elastyczna bielizna przeznaczona dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 55-85 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Man Normal wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Man Normal to oddychające wkładki urologiczne dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia, z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 4/6.

Dostępny w 14% aptek.

Kosmetyk

Seni Care - Balsam Do Ciała Do Skóry Suchej balsam

Seni Care - Balsam Do Ciała Do Skóry Suchej to preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji całej skóry, szczególnie odwodnionej, wrażliwej i narażonej na podrażnienia w wyniku długotrwałęgo unieruchomienia. Zawarty biokompleks lniany wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, co zapobiega dalszym uszkodzeniom, masło kakaowe i shea natłuszczają, a pantenol regeneruje i łagodzi podrażnienia.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Mini wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Mini to cienkie, oddychające wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, z kropelkowym i lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 2/6.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Super wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Super to wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 5/6.

Dostępny w 51% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Classic XL majtki chłonne odzież medyczna

Seni Acitve Classic XL majtki chłonne to jednorazowa elastyczna bielizna przeznaczona dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 120-160 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 17% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Extra Plus wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Extra Plus to wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, z lekkim i średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 4,5/6.

Dostępny w 30% aptek.

Kosmetyk

Seni Care - Lotion Do Ciała Myjąco-Natłuszczający lotio

Seni Care - Lotion Do Ciała Myjąco-Natłuszczający przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i pielęgnacji całego ciała, a w szczególności okolic krocza podczas zmiany produktów chłonnych w przypadku nietrzymania moczu. Preparat oczyszcza, regeneruje i chroni wrażliwą skórę, a w przeciwieństwie do wody z mydłem - nie wysusza jej i utrzymuje prawidłowe pH.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Super M majtki chłonne odzież medyczna

Seni Active Super M majtki chłonne to jednorazowa elastyczna bielizna przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego nietrzymania moczu. Zapewniają wysokie uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/7.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Slim Mini wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Slim Mini to cienkie, oddychające wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, z kropelkowym i lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 2/6.

Dostępny w 26% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Super Air Extra Large 4 pieluchomajtki

Seni Super Air Extra Large 4 to pieluchomajtki zapinane na rzepy dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu i kału. Produkt jest w pełni oddychający i skutecznie chroni przed przeciekaniem dzięki wsadowi chłonnemu. Przeznaczony zarówno dla osób zarówno aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością. Rozmiar: 130-170 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/9.

Dostępny w 25% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Classic L majtki chłonne odzież medyczna

Seni Acitve Classic L majtki chłonne to jednorazowa elastyczna bielizna przeznaczona dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 100-135 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 26% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Lady Air Extra wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Seni Lady Air Extra to wkładki urologiczne dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 4/6.

Dostępny w 51% aptek.

Kosmetyk

Seni Care chusteczki pielęgnacyjne chusteczki

Seni Care chusteczki pielęgnacyjne sensitive to nawilżane chusteczki do oczyszczania skóry w okolicy krocza dla osób z nietrzymaniem moczu. Do użycia bez spłukiwania i osuszania. Produkt utrzymuje pH neutralne dla skóry, a alantoina łagodzi podrażnienia.

Dostępny w 6% aptek.

Kosmetyk

Seni Care krem ochronny Zinc Oxide & Sinodor krem

Seni Care - Krem Ochronny Zinc Oxide & Sinodor to produkt dla osób z problemem nietrzymania moczu, przeznaczony do stosowania w okolicy krocza. Zawiera tlenek cynku, który zabezpiecza skórę przed drażniącym działaniem moczu i kału. Dodatkowo ekstrakt z rumianku i biokompleks lniany łagodzą podrażnienia delikatnej skóry i pomagają utrzymać jej zdrowie, a naturalna substancja Sinodor zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Super Air Large 3 pieluchomajtki

Seni Super Air Large 3 to pieluchomajtki zapinane na rzepy dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu i kału. Produkt jest w pełni oddychający i skutecznie chroni przed przeciekaniem dzięki wsadowi chłonnemu. Przeznaczony zarówno dla osób zarówno aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością. Rozmiar: 100-150 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/9.

Dostępny w 55% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Classic M majtki chłonne odzież medyczna

Seni Acitve Classic M majtki chłonne to jednorazowa elastyczna bielizna przeznaczona dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 27% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Normal Extra Large 4 odzież medyczna

Seni Active Normal Extra Large 4 to jednorazowe elastyczne majtki chłonne, zakładane jak bielizna, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 120-160 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 33% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Kids Junior pieluchomajtki

Seni Kids Junior to pieluchomajtki zapinane na rzepy dla dla dzieci o wadze od 11 do 25 kg. Produkt skutecznie chroni przed przeciekaniem oraz zapobiega podrażnieniom i odparzeniom. Przeznaczony zarówno dla dzieci niepełnosprawnych, jak i samodzielnych, które nadal potrzebują dodatkowej ochrony.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Super Air Medium 2 pieluchomajtki

Seni Super Air Medium 2 to pieluchomajtki zapinane na rzepy dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu i kału. Produkt jest w pełni oddychający i skutecznie chroni przed przeciekaniem dzięki wsadowi chłonnemu. Przeznaczony zarówno dla osób zarówno aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością. Rozmiar: 75-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/9.

Dostępny w 55% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Super Seni Trio Air Large 3 pieluchomajtki

Seni Super Seni Trio Air Large 3 to pieluchomajtki zapinane na rzepy dla osób z ciężkim i bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu i kału. Produkt jest w pełni oddychający i skutecznie chroni przed przeciekaniem dzięki wsadowi chłonnemu. Przeznaczony zarówno dla osób zarówno aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością. Rozmiar: 100-150 cm w pasie. Poziom chłonności: 8/9.

Dostępny w 14% aptek.

Wyrób medyczny

Seni Active Normal Small 1 odzież medyczna

Seni Active Normal Small 1 to jednorazowe elastyczne majtki chłonne, zakładane jak bielizna, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz uczestników rehabilitacji ruchowej z problemem średniego nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości oraz zapobiegają przeciekaniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 55-85 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/7.

Dostępny w 19% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 31.10.2019 20:05:28

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Jak wystawić zlecenie na pieluchomajtki i inne wyroby medyczne?
jak wypisywac nowe zlecenia na pieluchomajtki i cewniki?
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Czy macie pampersy na sztuki i za ile?
Witam mACIE PAMPERSY NA SZTUKI I ZA ILE
odpowiada Olga Sierpniowska

Na Twoje pytania w temacie seni - pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.