Mustela Bébé kosmetyki dla niemowląt i dzieci

Mustela Bébé to kosmetyki przeznaczone dla niemowląt i dzieci, uwzględniając nawet wcześniaki opuszczające oddział neonatologiczny. Skóra dzieci jest delikatna i szczególnie wrażliwa na czynniki zewnętrzne, dlatego warto odpowiednio dobierać środki do jej pielęgnacji. Mustela Bébé to produkty hipoalergiczne o wysokiej tolerancji i bezpieczeństwie stosowania.

Mustela Bébé oferuje szeroką gamę produktów do oczyszczania, kąpieli oraz pielęgnacji skóry.

Produkty obejmują pielęgnację: skóry wrażliwej (Schizandra), skóry normalnej, skóry suchej (zawierające Cold cream), skóry skłonnej do atopii (Stelatopia), ciemieniuchy i okolicy pieluszkowej.

Dostępne są również preparaty do ochrony przeciwsłonecznej oraz łagodzące miejscowe podrażnienia skóry (wypryski, otarcia, skaleczenia, ukąszenia owadów).

Kosmetyk

Duopak Stelatopia balsam + krem zestaw

Duopak Stelatopia balsam + krem to zestaw przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Preparaty zawierają destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo krem zmniejsza przylegania bakterii do skóry. Produkty hipoalergiczne.

Dostępny w 9% aptek.

Kosmetyk

Hydra Bébé krem do twarzy krem

Hydra Bébé krem do twarzy przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt, do stosowania już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado i olejek jojoba, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo masło shea zmiękcza naskórek, a witamina E chroni przed uszkodzeniami przez czynniki zewnętrzne. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 12% aptek.

Kosmetyk

Hydra Bébé mleczko do ciała płyn

Hydra Bébé mleczko do ciała przeznaczone jest dla dzieci i niemowląt, do stosowania już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado i olej słonecznikowy, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo gliceryna zabezpiecza przed utratą wody, a witamina E chroni przed uszkodzeniami przez czynniki zewnętrzne.

Dostępny w 18% aptek.

Kosmetyk

Mustela Bebe chusteczki oczyszczające chusteczki

Mustela Bebe chusteczki oczyszczające przeznaczone do skóry dzieci i niemowląt, mogą być stosowane już od pierwszych dni życia. Zawierają aktywne składniki m.in wyciąg z awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo zawarta w chusteczkach gliceryna zabezpiecza przed utratą wody, a ekstrakt z aloesu łagodzi podrażnienia. Chusteczki skutecznie oczyszczają i tonizują skórę pośladków. Produkt jest bezzapachowy i hipoalergiczny.

Dostępny w 10% aptek.

Kosmetyk

Mustela Bebe delikatny żel do mycia żel

Mustela Bebe delikatny żel do mycia przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt, do stosowania od pierwszych dni życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną, co zapobiega jej przesuszaniu. Dodatkowo witamina B5 łagodzi delikatną skórę dziecka. Produkt łagodnie oczyszcza skórę ciała i głowy oraz włosy, przy czym nie szczypie w oczy.

Dostępny w 29% aptek.

Kosmetyk

Mustela Bebe Enfant Liniment mazidło

Mustela Bebe Enfant Liniment to emulsja oczyszczająca okolicę pieluszkową, przeznaczona dla dzieci od 1. dnia życia. Preparat pozostawia warstwę ochronną, która zabezpiecza przed otarciami i drażnieniem przez wilgoć. Zawarta oliwa z oliwek, bogata w kwasy omega, uzupełnia utracone w skórze lipidy, co poprawia jej stan. Do stosowania przy każdej zmianie pieluszki, bez konieczności zmywania.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

Mustela Bébé płyn bąbelkowa kąpiel płyn

Mustela Bébé płyn bąbelkowa kąpiel przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry i włosów dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado i morskie mikroelementy, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo wyciąg z bławatka wygładza skórę. Produkt hipoalergiczny i nie zawiera mydła, dzięki czemu nie wysusza skóry.

Dostępny w 11% aptek.

Kosmetyk

Mustela Bebe żel do mycia ciała i włosów żel

Mustela Bebe żel do mycia ciała i włosów przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry i włosów dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado i morskie mikroelementy, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo witamina B5 łagodzi podrażnienia. Produkt hipoalergiczny i nie zawiera mydła, dzięki czemu nie wysusza skóry.

Dostępny w 5% aptek.

Kosmetyk

Mustela Cicastela krem

Mustela Cicastela to krem regeneracyjny przeznaczony do pielęgnacji miejscowych podrażnień skóry dzieci od 1. dnia narodzin. Zawiera kwas hialuronowy, który wspomaga odbudowę skóry, pantenol łagodzący podrażnienia oraz naturalne składniki awokado przywracające naturalną barierę ochronną. Dodatkowo kompleks miedź-cynk oczyszcza naskórek, co przyspiesza proces odnowy. Krem umożliwia punktową aplikację i tworzy na skórze warstwę i ochronną.

Dostępny w 16% aptek.

Kosmetyk

Mustela delikatny szampon płyn

Mustela delikatny szampon przeznaczony jest do pielęgnacji cienkich i delikatnych włosów oraz skóry głowy u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki z awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną, co zapobiega jej przesuszaniu. Dodatkowo wyciąg z rumianku łagodzi podrażnienia. Produkt łatwo się spłukuje i ułatwia rozczesywanie, przy czym nie szczypie w oczy.

Dostępny w 19% aptek.

Kosmetyk

Mustela Kojący balsam do nacierania klatki piersiowej balsam

Mustela Kojący balsam do nacierania klatki piersiowej do stosowania u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera orzeźwiające aromaty sosny, które odprężają i pomagają się zrelaksować, co zapewnia spokojny sen. Dodatkowo składniki awokado wzmacnia skórę, a masło shea nawilża. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 16% aptek.

Kosmetyk

Mustela Krem do przewijania 1-2-3 krem

Mustela Krem do przewijania 1-2-3 przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji okolicy pieluszkowej u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera naturalne składniki redukujące podrażnienia i zaczerwienienie oraz koją skórę narażoną na działanie substancji drażniących. Dodatkowo krem zapobiega powstawaniu dalszych uszkodzeń. Preparat nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów, łatwo się nakłada i zmywa.

Dostępny w 24% aptek.

Kosmetyk

Mustela krem na ciemieniuche krem

Mustela krem na ciemieniuchę do stosowania u dzieci i niemowląt już od 1. dnia życia szybko usuwa ciemieniuchę i zapobiega jej nawrotom. Zawiera aktywne składniki awokado, które redukują nadmierne wydzielanie sebum, a olej z ogórecznika nawilża i oczyszcza z łuszczącej się skóry.

Dostępny w 7% aptek.

Kosmetyk

Mustela łagodzące chusteczki oczyszczające chusteczki

Mustela łagodzące chusteczki oczyszczające przeznaczone do skóry dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo schizandra łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość skóry. Chusteczki skutecznie oczyszczają i wzmacniają skórę pośladków. Produkt jest bezzapachowy i hipoalergiczny.

Dostępny w 7% aptek.

Kosmetyk

Mustela łagodzące mleczko nawilżające płyn

Mustela łagodzące mleczko nawilżające przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej i niedojrzałej skóry dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo schizandra łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość, zaczerwienienie i napięcie skóry. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 12% aptek.

Kosmetyk

Mustela Łagodzący krem nawilżający krem

Mustela łagodzący krem nawilżający przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej i niedojrzałej skóry dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo schizandra łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość, zaczerwienienie i napięcie skóry. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 17% aptek.

Kosmetyk

Mustela Łagodzący żel do mycia żel

Mustela Łagodzący żel do mycia przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej i niedojrzałej skóry oraz włosów dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo schizandra łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość, zaczerwienienie i napięcie skóry. Preparat oczyszcza i zmniejsza skutki działania twardej wody. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

Mustela mleczko po opalaniu płyn

Mustela mleczko po opalaniu przeznaczone jest do pielęgnacji skóry dzieci po ekspozycji na słońce już od 1. dnia życia. Zawiera składniki chłodzące, łagodzące podrażnienia oraz nawilżające skórę. Dodatkowo naturalne składniki awokado wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, c zabezpiecza przed jej uszkodzeniem. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 7% aptek.

Kosmetyk

Mustela mleczko SPF 50+ bardzo wysoka ochrona płyn

Mustela mleczko SPF 50+ bardzo wysoka ochrona przeznaczone do delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Zawiera filtry chroniące przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB, dzięki czemu zmniejsza ryzyko podrażnień i poparzeń słonecznych. Dodatkowo olej z awokado wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i zabezpiecza przed odwodnieniem, a witamina E ogranicza powstawanie uszkodzeń. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 6% aptek.

Kosmetyk

Mustela odżywcze mleczko do ciała z Cold Cream płyn

Mustela odżywcze mleczko do ciała z Cold Cream przeznaczone do pielęgnacji skóry u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają oraz zmniejszają suchość skóry. Dodatkowo ceramidy i Cold Cream pomagają odbudować warstwę lipidową skóry, co wzmacnia barierę ochronną i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 10% aptek.

Kosmetyk

Mustela odżywczy żel do mycia z Cold Cream żel

Mustela odżywczy żel do mycia z Cold Cream przeznaczony do oczyszczania skóry i włosów u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają oraz zmniejszają suchość skóry. Dodatkowo ceramidy i Cold Cream pomagają odbudować warstwę lipidową skóry, co wzmacnia barierę ochronną i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 9% aptek.

Kosmetyk

Mustela olejek do kąpieli płyn

Mustela olejek do kąpieli do stosowania na suchą i delikatną skórę niemowląt i dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera substancje delikatnie oczyszczające, które nie wysuszają skóry, a dodatkowo wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu staje się nawilżona i odżywiona. Preparat hipoalergiczny, bez dodatku mydła.

Dostępny w 6% aptek.

Kosmetyk

Mustela Olek Stelatopia krem myjący krem

Mustela Olek Stelatopia krem myjący do twarzy i ciała do stosowania u dzieci ze skórą skłonną do atopii, już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka. Stosowanie kremu łagodzi podrażnienia i zmniejsza napięcie skóry. Preparat jest hipoalergiczny i nie szczypie w oczy.

Dostępny w 11% aptek.

Kosmetyk

Mustela Sandra łagodzący żel do mycia żel

Mustela Sandra łagodzący żel do mycia przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej i niedojrzałej skóry oraz włosów dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo schizandra łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość, zaczerwienienie i napięcie skóry. Preparat oczyszcza i zmniejsza skutki działania twardej wody. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 14% aptek.

Wyrób medyczny

Mustela serum fizjologiczne NaCl płyn

Mustela serum fizjologiczne NaCl to sterylne jednorazowe ampułki soli fizjologicznej przeznaczone do codziennego oczyszczania oczu i nosa z zalegającej wydzieliny zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Dostępny w 8% aptek.

Kosmetyk

Mustela Stelatopia krem emolient krem

Stelatopia krem emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo krem zmniejsza przylegania bakterii do skóry. Preparat hipoalergiczny.

Dostępny w 12% aptek.

Kosmetyk

Mustela Stelatopia krem myjący krem

Stelatopia Krem myjący do twarzy i ciała do stosowania u dzieci ze skórą skłonną do atopii, już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka. Stosowanie kremu łagodzi podrażnienia i zmniejsza napięcie skóry. Preparat jest hipoalergiczny i nie szczypie w oczy.

Dostępny w 12% aptek.

Kosmetyk

Mustela Sztyft ochronny z Cold Cream sztyft

Mustela Sztyft ochronny z Cold Cream przeznaczony do pielęgnacji suchych części ciała (m.in. usta, policzki) u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają oraz zmniejszają suchość skóry. Dodatkowo ceramidy i Cold Cream pomagają odbudować warstwę lipidową skóry, co wzmacnia barierę ochronną i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

Mustela Ula odżywczy żel do mycia żel

Mustela Ula odżywczy żel do mycia przeznaczony do oczyszczania skóry i włosów u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają oraz zmniejszają suchość skóry. Dodatkowo ceramidy i Cold Cream pomagają odbudować warstwę lipidową skóry, co wzmacnia barierę ochronną i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 9% aptek.

Kosmetyk

Mustela woda oczyszczająca bez spłukiwania płyn

Mustela woda oczyszczająca bez spłukiwania to płyn micelarny do stosowania na skórę twarzy i pośladków u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które nawilżają i wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, a wyciągi roślinne wygładzają, koją skórę i tonizują. Preparat hipoalergiczny, bez konieczności spłukiwania.

Dostępny w 12% aptek.

Kosmetyk

Mustela Żel do higieny intymnej żel

Mustela Żel do higieny intymnej przeznaczony do codziennego oczyszczania podrażnionych okolic intymnych u dzieci. Zawiera naturalne składniki awokado, które wzmacniają naturalną barierę ochronną, a aloes łagodzi podrażnienia. Preparat łagodnie oczyszcza skórę, jest hipoalergiczny i utrzymuje naturalne pH.

Dostępny w 12% aptek.

Kosmetyk

Mustela Zestaw startowy dla noworodka zestaw

Mustela Zestaw startowy dla noworodka przygotowany do pielęgnacji wrażliwej i zaczerwienionej skóry dzieci. Zawiera krem do przewijania, delikatny żel do mycia, mleczko do ciała, Liniment oczyszczanie pod pieluszką. Preparaty wspomagają codzienną pielęgnację skóry dziecka.

Dostępny w 5% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia krem emolient do twarzy krem

Stelatopia krem emolient do twarzy przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka, a wyciąg z lukrecji zmniejsza zaczerwienienie. Preparat hipoalergiczny.

Dostępny w 16% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia Olejek do kapieli płyn

Stelatopia Olejek do kąpieli do stosowania na skórę ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera substancje delikatnie oczyszczające, które nie wysuszają skóry, a dodatkowo wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu staje się nawilżona i odżywiona. Ekstrakt z rumianku zmniejsza uczucie napięcia skóry, a olejki odżywiają ją. Preparat hipoalergiczny, bez dodatku mydła.

Dostępny w 7% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia szampon w piance płyn

Stelatopia szampon w piance przeznaczony jest do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Aktywne składniki z awokado wzmacniają naturalną barierę ochronną, a destylat oleju słonecznikowego dostarcza lipidów niezbędnych do odbudowy naskórka. Zawarty w preparacie koko-glukozyd zwiększa tolerancję skóry i zapewnia łagodne oczyszczanie. Produkt hipoalergiczny oraz łatwy w aplikacji.

Dostępny w 12% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 23.10.2019 10:10:50

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Co można polecić na ciemieniuchę?
Co polecacie na ciemieniuchę?
odpowiada Olga Sierpniowska

Na Twoje pytania w temacie mustela bébé kosmetyki dla niemowląt i dzieci odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.