LOVI - akcesoria do karmienia dziecka

LOVI to marka oferująca produkty wspomagające mamy karmiące piersią, a także zapewniająca akcesoria do karmienia i uspokajania, które wspierają aktywny rozwój dziecka i dbają o naturalny odruch ssania oraz laktację. W ofercie znajdują się butelki, smoczki, kubki, laktatory i inne przybory.

Co znajduje się w ofercie marki LOVI?

LOVI w swojej ofercie posiada produkty z zakresu:

  • karmienia piersią - laktatory, torebki do przechowywania, wkładki laktacyjne oraz osłonki na piersi
  • karmienia butelką – butelki, smoczki, podgrzewacze, szczotki i opakowania do butelek
  • uspokajania – smoczki wraz z akcesoriami (tasiemki, łańcuszki i pojemniki)
  • picia z kubka – różnego rodzaju kubki z dodatkami, takimi jak ustniki, słomki, uszczelki
Inne

LOVI Dwufazowy laktator elektryczny Prolactis przyrząd

LOVI dwufazowy laktator elektryczny Prolactis służy do bezprzewodowego odciągania pokarmu z piersi za pomocą dynamicznego lejka, który pracuje całą powierzchnią. Urządzenie pracuje w dwóch fazach (szybka ssąca i głębokie odciąganie), co odzwierciedla naturalne odruchy ssania dziecka Posiada możliwość regulacji siły i trybu ssania. Urządzenie pozwala na łagodzenie objawów nawału lub zastoju pokarmu w piersi oraz utrzymuje i reguluje laktację. Pokarm może być stosowany w celu przechowywania i podawania dziecku w butelce. Urządzenie może również służyć do ręcznego odciągania pokarmu. W zestawie dostępny panel dotykowy z czytelnym wyświetlaczem ułatwiający obsługę laktatora i ustawienie siły ssącej oraz dynamiczny smoczek do butelki, który nie zaburza odruchu ssania u dziecka.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

LOVI Silikonowe osłonki piersi przyrząd

LOVI Silikonowe osłonki piersi to produkt, który ułatwia karmienie piersią. Osłonki dopasowują się do piersi i chronią obolałe brodawki. Nie zmieniają smaku i zapachu mleka.

Dostępny w 5% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Retro Girl smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Retro Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Night&Day Girl smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Night&Day Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 13% aptek.

Inne

LOVI Butelka Medical+ butelka

LOVI Butelka Medical+ to produkt bezpieczny dla dziecka karmionego piersią, ponieważ zapewnia właściwą koordynację ssania-połykania-oddychania. Butelka wykonana jest z cienkiej warstwy silikonu oraz wykazuje kompatybilność z laktorami LOVI.

Dostępny w 17% aptek.

Inne

LOVI Podgrzewacz do butelek biały przyrząd

LOVI Podgrzewacz do butelek biały zapewnia podgrzewanie pokarmu, utrzymuje temperaturę do 10 godzin, rozmraża pokarm, a także wyparza butelki i akcesoria. Posiada trzy tryby pracy oraz elektroniczny, dotykowy wyświetlacz.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI smoczek do karmienia mini smoczek

LOVI smoczek do karmienia mini to dynamiczna nakładka na butelkę do podawania mleka u dzieci od 1. dnia życia. Smoczek posiada symetryczny kształt inspirowanym budową brodawki sutkowej, dzięki czemu nie zaburza odruchu ssania. Miękka, dynamiczna końcówka zbudowana z niejednorodnej warstwy silikonu zapewnia pracę mięśni warg i języka, wymusza na dziecku aktywne ssanie oraz prawidłową koordynację połykania i oddychania, a także ogranicza negatywny wpływ na rozwój mowy i zgryzu. Dodatkowo twarda, szeroka podstawa zapobiega zagryzaniu smoczka i warunkuje prawidłowe ułożenie warg. Posiada system odpowietrzania SUPER vent, który zapobiega mieszanie się z powietrzem i eliminuje kolki.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 6-18m Botanic Girl smoczek

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 6-18m Botanic Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Przeznaczony jest dla dzieci pomiędzy 6 a 18 miesiąca życia. Posiada wyprofilowaną tarczę, która umożliwia swobodne oddychanie i połykanie śliny. Ponadto znajdujące się w tarczce otwory zapewniają swobodny przepływ powietrza i chronią przed podrażnieniami skóry dziecka.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

LOVI smoczek do karmienia wolny smoczek

LOVI smoczek do karmienia wolny to dynamiczna nakładka na butelkę do podawania mleka u dzieci powyżej 3. miesiąca życia. Smoczek posiada symetryczny kształt inspirowanym budową brodawki sutkowej, dzięki czemu nie zaburza odruchu ssania. Miękka, dynamiczna końcówka zbudowana z niejednorodnej warstwy silikonu zapewnia pracę mięśni warg i języka, wymusza na dziecku aktywne ssanie oraz prawidłową koordynację połykania i oddychania, a także ogranicza negatywny wpływ na rozwój mowy i zgryzu. Dodatkowo twarda, szeroka podstawa zapobiega zagryzaniu smoczka i warunkuje prawidłowe ułożenie warg. Posiada system odpowietrzania SUPER vent, który zapobiega mieszanie się z powietrzem i eliminuje kolki.

Dostępny w 14% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Night&Day Boy smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Night&Day Boy to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 13% aptek.

Inne

LOVI Laktator ręczny Expert 3D Pumping przyrząd

LOVI Laktator ręczny Expert 3D Pumping służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada silikonowy lejek, który pracuje w technologii 3D (masuje, naciska i zasysa), co odwzorowuje odruch ssania piersi przez dziecko. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce.

Dostępny w 3% aptek.

Inne

LOVI Podgrzewacz do butelek szary przyrząd

LOVI Podgrzewacz do butelek szary zapewnia podgrzewanie pokarmu, utrzymuje temperaturę do 10 godzin, rozmraża pokarm, a także wyparza butelki i akcesoria. Posiada trzy tryby pracy oraz elektroniczny, dotykowy wyświetlacz.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

Lovi By Canpol Babies butelka mini 0M+ butelka

Lovi By Canpol Babies butelka mini 0M+ umożliwia bezpieczne karmienie piersią, ponieważ nie zaburza naturalnego odruchu ssania. Silikonowy smoczek zapewnia aktywną pracę mięśni warg i języka. Produkt wyposażony jest w system odpowietrzania SUPER vent, dzięki czemu niweluje dyskomfort i częstość występowania kolek.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Indian Summer Boy smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Indian Summer Boy to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 12% aptek.

Inne

LOVI smoczek do karmienia kaszka smoczek

LOVI smoczek do karmienia kaszka to dynamiczna nakładka na butelkę do podawania mleka u dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Smoczek posiada symetryczny kształt inspirowanym budową brodawki sutkowej, dzięki czemu nie zaburza odruchu ssania. Miękka, dynamiczna końcówka zbudowana z niejednorodnej warstwy silikonu zapewnia pracę mięśni warg i języka, wymusza na dziecku aktywne ssanie oraz prawidłową koordynację połykania i oddychania, a także ogranicza negatywny wpływ na rozwój mowy i zgryzu. Dodatkowo twarda, szeroka podstawa zapobiega zagryzaniu smoczka i warunkuje prawidłowe ułożenie warg.

Dostępny w 16% aptek.

Wyrób medyczny

LOVI silikonowe osłonki piersi Skin Touch wkładki laktacyjne

LOVI silikonowe osłonki piersi Skin Touch chronią brodawki sutkowe i ułatwiają ssanie mleka przez dziecko. Mają wyprofilowany kształt, który imituje kształt piersi, przez co dobrze przylegają do ciała. Silikon, z którego wykonane są osłoniki nie zmienia smaku i zapachu mleka

Dostępny w 6% aptek.

Inne

LOVI Butelka szklana Diamond glass Pure butelka

LOVI Butelka szklana diamond glass pure została stworzona, aby umożliwić karmienie dziecka bez zaburzania jego naturalnego odruchu ssania. Silikonowa budowa wpływa na elastyczność smoczka, a jego wydłużanie imituje kobiecy sutek. Butelkę charakteryzuje trwałość, dzięki wykonaniu ze szkła borowo-krzemowego. Zawór odpowietrzający SUPER vent zapobiega mieszaniu się pokarmu i występowaniu kolki.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

LOVI Wkładki laktacyjne Discreet elegance białe wkładki laktacyjne

LOVI Wkładki laktacyjne Discreet elegance białe zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Mają oddychającą strukturę, dzięki czemu nie powodują odparzeń na skórze piersi. Wyprofilowany kształt oraz podwójny pasek samoprzylepny zapewniają komfort noszenia – wkładki nie przesuwają się wewnątrz biustonosza i dopasowują się do kształtu piersi.

Dostępny w 4% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Folky Boy smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Folky Boy to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 12% aptek.

Inne

Lovi Uszczelka do kubków 360 przyrząd

Lovi Uszczelka do kubków 360 pasuje do kubków 360 mini i junior. Jest ona wyprodukowana z bezpiecznego dla dziecka silikonu.

Dostępny w 3% aptek.

Inne

LOVI Kubek 360 Active Indian Summer boy pojemnik

LOVI Kubek 360 Active Indian Summer boy posiada nakrętkę, która umożliwia zassanie płynu z każdego miejsca wokół krawędzi. Wyposażony jest także w ochronę antybakteryjną. Profilowane uchwyty dostosowane są do małych rączek dzieci. Kubek uczy picia ze szklanki bez rozlewania.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI Dwufazowy laktator elektryczny Expert przyrząd

LOVI dwufazowy laktator elektryczny Expert służy do bezprzewodowego odciągania pokarmu z piersi za pomocą dynamicznego lejka, który pracuje całą powierzchnią. Posiada możliwość regulacji siły i trybu ssania. Urządzenie pozwala na łagodzenie objawów nawału lub zastoju pokarmu w piersi oraz utrzymuje i reguluje laktację. Pokarm może być stosowany w celu przechowywania i podawania dziecku w butelce. Urządzenie może również służyć do ręcznego odciągania pokarmu. W zestawie dostępny panel dotykowy z czytelnym wyświetlaczem ułatwiający obsługę laktatora oraz dynamiczny smoczek do butelki, który nie zaburza odruchu ssania u dziecka.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI Butelka Trends Botanic butelka

LOVI Butelka Trends Botanic umożliwia bezpieczne karmienie dziecka. Produkt chroni naturalny odruch ssania i zachowuje jego prawidłowy rytm. Butelka zawiera system odpowietrzania SUPERvent, chroniący przed wystąpieniem kolki.

Dostępny w 7% aptek.

Inne

LOVI smoczek do karmienia średni smoczek

LOVI smoczek do karmienia średni to dynamiczna nakładka na butelkę do podawania mleka u dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Smoczek posiada symetryczny kształt inspirowanym budową brodawki sutkowej, dzięki czemu nie zaburza odruchu ssania. Miękka, dynamiczna końcówka zbudowana z niejednorodnej warstwy silikonu zapewnia pracę mięśni warg i języka, wymusza na dziecku aktywne ssanie oraz prawidłową koordynację połykania i oddychania, a także ogranicza negatywny wpływ na rozwój mowy i zgryzu. Dodatkowo twarda, szeroka podstawa zapobiega zagryzaniu smoczka i warunkuje prawidłowe ułożenie warg. Posiada system odpowietrzania SUPER vent, który zapobiega mieszanie się z powietrzem i eliminuje kolki.

Dostępny w 15% aptek.

Inne

LOVI smoczek do karmienia trójprzepływ smoczek

LOVI smoczek do karmienia trójprzepływ to dynamiczna nakładka na butelkę do podawania mleka u dzieci powyżej 3. miesiąca życia. Smoczek posiada symetryczny kształt inspirowanym budową brodawki sutkowej, dzięki czemu nie zaburza odruchu ssania. Miękka, dynamiczna końcówka zbudowana z niejednorodnej warstwy silikonu zapewnia pracę mięśni warg i języka, wymusza na dziecku aktywne ssanie oraz prawidłową koordynację połykania i oddychania, a także ogranicza negatywny wpływ na rozwój mowy i zgryzu. Dodatkowo twarda, szeroka podstawa zapobiega zagryzaniu smoczka i warunkuje prawidłowe ułożenie warg.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

LOVI Butelka samosterylizująca pojemnik

LOVI Butelka samosterylizująca to produkt, który umożliwia karmienie od pierwszych dni życia. Może być stosowana podczas naprzemiennego karmienia piersią i butelką, ponieważ nie zaburza odruchu ssania. W butelce znajduje się system odpowietrzania SUPER, który niweluje dyskomfort i ryzyko wystąpienia kolki.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

LOVI Mój Kubek Niekapek Junior Buddy Bear pojemnik

LOVI Mój Kubek Niekapek Junior Buddy Bear posiada ustnik niekapek przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Nie podrażnia dziąseł i zapewnia regulację siły ssania przez odpowiednie ustawienie zaworka. Kubek umożliwia picie bez rozlewania.

Dostępny w 2% aptek.

Inne

LOVI Kubek treningowy Retro Baby miętowy pojemnik

LOVI Kubek treningowy Retro Baby miętowy przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Nie podrażnia dziąseł, a wyprofilowane uchwyty zapewniają wygodne trzymanie kubka. Ułatwia przechodzenie od karmienia piersią lub butelką do picia z kubka. Ponadto posiada kubeczek, który sprawdzi się do podawania musów, leków i do nauki picia z otwartego kubka.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI smoczek do karmienia szybki smoczek

LOVI smoczek do karmienia szybki to dynamiczna nakładka na butelkę do podawania mleka u dzieci powyżej 9. miesiąca życia. Smoczek posiada symetryczny kształt inspirowanym budową brodawki sutkowej, dzięki czemu nie zaburza odruchu ssania. Miękka, dynamiczna końcówka zbudowana z niejednorodnej warstwy silikonu zapewnia pracę mięśni warg i języka, wymusza na dziecku aktywne ssanie oraz prawidłową koordynację połykania i oddychania, a także ogranicza negatywny wpływ na rozwój mowy i zgryzu. Dodatkowo twarda, szeroka podstawa zapobiega zagryzaniu smoczka i warunkuje prawidłowe ułożenie warg. Posiada system odpowietrzania SUPER vent, który zapobiega mieszanie się z powietrzem i eliminuje kolki.

Dostępny w 13% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Buddy Bear smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Buddy Bear to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 12% aptek.

Inne

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 0-3m I Love smoczek

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 0-3m I Love to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Przeznaczony jest dla dzieci do 3 miesiąca życia. Posiada wyprofilowaną tarczę, która umożliwia swobodne oddychanie i połykanie śliny. Ponadto znajdujące się w tarczce otwory zapewniają swobodny przepływ powietrza i chronią przed podrażnieniami skóry dziecka.

Dostępny w 4% aptek.

Inne

Lovi Ustnik treningowy miękki 6m+ smoczek

Lovi Ustnik treningowy miękki 6m+ przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Zapewnia swobodny przepływ płynu i nie podrażnia dziąseł.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI Butelka Trends Indian Summer butelka

LOVI Butelka Trends Indian Summer umożliwia bezpieczne karmienie dziecka. Miękki smoczek nie zaburza odruchu ssania oraz umożliwia aktywną pracę warg i języka. Produkt jest kompatybilny z laktatorem LOVI.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Follow Rabbit Girl smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Follow Rabbit Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 5% aptek.

Inne

Lovi Butelka szklana diamond glass 150 ml Marine butelka

Lovi Butelka szklana diamond glass 150 ml Marine przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia. Wyposażona jest w zaworek odpowietrzający, który zapobiega mieszaniu się pokarmu z powietrzem i tym samym zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Ponadto posiada dynamiczny smoczek i jest wykonana ze szkła borowo-krzemowego, które jest trwałe i odporne na zarysowania.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI Kubek 360 mini Buddy Bear unisex pojemnik

LOVI Kubek 360 mini Buddy Bear unisex wyposażony jest w nakrętkę, która umożliwia zassanie płynu z każdego miejsca wokół krawędzi oraz ochronę antybakteryjną. Profilowane uchwyty umożliwiają wygodne trzymanie naczynia przez dzieci. Kubek uczy picia ze szklanki bez rozlewania.

Dostępny w 2% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Folky Girl smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Folky Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 13% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Pride&Joy Girl smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Pride&Joy Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 9% aptek.

Inne

Lovi By Canpol Babies Butelka silikonowa wielofunkcyjna 0M+ butelka

Lovi By Canpol Babies butelka silikonowa wielofunkcyjna 0M+ umożliwia łatwe porcjowanie produktów wprost na dołączoną łyżeczkę. Silikonowe wykonanie butelki wpływa na jej elastyczność i pozwala na łatwe przemieszczanie się pokarmu. Produkt umożliwia przewożenie i przechowywanie pokarmu.

Dostępny w 2% aptek.

Inne

LOVI Pojemnik do smoczków miętowy pojemnik

LOVI Pojemnik do smoczków miętowy pozwala na higieniczne przechowywanie smoczka, a także zapobiega jego zabrudzeniu czy zgubieniu. Wykonany jest z plastiku łatwego do wyparzania. Posiada dwa rodzaje mocowania.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny My Little Boy smoczek

LOVI smoczek dynamiczny My Little Boy to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 9% aptek.

Inne

LOVI smoczek dynamiczny Retro Boy smoczek

LOVI smoczek dynamiczny Retro Boy to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Rozciągliwy silikon dopasowuje się do rytmu ssania dziecka, dzięki czemu nie zaburza tego odruchu. Profilowana tarczka zapewnia swobodne oddychanie przez nos i połykanie śliny, a także umożliwia przepływ powietrza, przez co nie podrażnia skóry. Poprzez unikalną budowę smoczek nie wpływa negatywnie na rozwój mowy i zgryzu. W zestawie dostępna osłonka na gumkę smoczka i kapsuła do higienicznego przechowywania.

Dostępny w 10% aptek.

Inne

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 18m Botanic Girl smoczek

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 18m Botanic Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Posiada wyprofilowaną tarczę, która umożliwia swobodne oddychanie i połykanie śliny. Ponadto znajdujące się w tarczce otwory zapewniają swobodny przepływ powietrza i chronią przed podrażnieniami skóry dziecka.

Dostępny w 7% aptek.

Inne

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 3-6m Botanic Girl smoczek

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny 3-6m Botanic Girl to uspokajający smoczek o symetrycznym kształcie inspirowanym budową brodawki sutkowej. Przeznaczony jest dla dzieci pomiędzy 3 a 6 miesiąca życia. Posiada wyprofilowaną tarczę, która umożliwia swobodne oddychanie i połykanie śliny. Ponadto znajdujące się w tarczce otwory zapewniają swobodny przepływ powietrza i chronią przed podrażnieniami skóry dziecka.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

LOVI Wkładki laktacyjne Discreet elegance beżowe wkładki laktacyjne

LOVI Wkładki laktacyjne Discreet elegance beżowe zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Mają oddychającą strukturę, dzięki czemu nie powodują odparzeń na skórze piersi. Wyprofilowany kształt oraz podwójny pasek samoprzylepny zapewniają komfort noszenia – wkładki nie przesuwają się wewnątrz biustonosza i dopasowują się do kształtu piersi.

Dostępny w 2% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 23.12.2020 08:52:29

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie lovi - akcesoria do karmienia dziecka odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.