Katarek - aspiratory do nosa, akcesoria do aspiratorów

Katarek to marka aspiratorów do nosa, akcesoriów i preparatów które są przydatne podczas kataru u dzieci i niemowlaków. Aspiratory katarek podłączane są do odkurzacza, oczyszczają jamę nosową oraz zatoki u niemowląt już od 1. dnia życia oraz starszych dzieci.

Aspiratory Katarek Standard, Plus, Complete i Travel pomagają pozbyć się zalegającej wydzieliny, co ułatwia oddychanie i zapobiega dalszemu rozwojowi infekcji, a także zapewnia prawidłową aplikację leków do jamy nosowej. Ponadto Katarek Travel 2w1, zawiera końcówkę do aspiracji ustnej, przydatną w sytuacjach, gdy nie ma możliwości podłączenia aspiratora do odkurzacza.

Dzięki przezroczystej budowie aspiratorów możliwa jest kontrola wydzieliny, a komora i szczoteczka do czyszczenia zapewniają higieniczne stosowanie.

W sprzedaży dostępne są również akcesoria do czyszczenia (czyścik, szczoteczka), wymienne końcówki uzupełniające, adapter, nawilżająca maść z prebiotykiem do pielęgnacji nosa, a także roztwór soli fizjologicznej. Ponadto w ofercie występuje także kompleksowy zestaw do walki z katarem Katarek Complete

redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.

ostatnia zmiana: 20.07.2022 13:46:15

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów oraz zdjęcia są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o.o.

Brak wyników

Pytania i opinie

Dodaj pytanie

* pole wymagane

Zdjęcia

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Podbicie pytania

Wymagane jest podbicie pytania: im większa kwota tym wyżej pytanie w kolejce do odpowiedzi.

Kwota podbicia pytania: 19,99 zł z VAT

Twój adres email:

Email będzie użyty tylko dla potrzeb płatności

Po wysłaniu pytania zostaniesz przekierowany do płatności.
Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane.