Katarek - aspiratory do nosa, akcesoria do aspiratorów

Katarek to firma produkująca akcesoria i preparaty przeznaczone do pielęgnacji nosa podczas kataru. Aspiratory katarek podłączane są do odkurzacza i w pełni bezpiecznie oczyszczają jamę nosową oraz zatoki u niemowląt już od 1. dnia życia oraz starszych dzieci.

Aspiratory Katarek Standard, Plus i Complete pomagają pozbyć się zalegającej wydzieliny, co ułatwia oddychanie i zapobiega dalszemu rozwojowi infekcji, a także zapewnia prawidłową aplikację leków do jamy nosowej.

Dzięki przezroczystej budowie możliwa jest kontrola wydzieliny, a rozkręcana komora i szczoteczka do czyszczenia zapewniają higieniczne stosowanie.

W sprzedaży dostępne są również akcesoria do czyszczenia (czyścik, szczoteczka), wymienne końcówki uzupełniające oraz maść z prebiotykiem do pielęgnacji nosa.

Wyrób medyczny

Katarek Plus aspirator przyrząd

Katarek Plus to aspirator do nosa podłączany do odkurzacza, przeznaczony do odsysania zalegającej wydzieliny u niemowląt i dzieci, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić noska. Przyrząd w pełni bezpiecznie oczyszcza nos oraz zatoki w warunkach domowych, co ułatwia oddychanie i zapobiega dalszemu rozwojowi infekcji, a także zapewnia prawidłową aplikację leków do jamy nosowej. Dzięki przezroczystej budowie możliwa jest kontrola wydzieliny, a rozkręcana komora i szczoteczka do czyszczenia zapewniają higieniczne stosowanie. Do stosowania od 1. dnia życia.

Dostępny w 49% aptek.

Wyrób medyczny

Katarek Standard aspirator przyrząd

Katarek Standard aspirator do nosa podłączany jest do odkurzacza i przeznaczony do odsysania zalegającej wydzieliny u niemowląt i dzieci, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić noska. Przyrząd w pełni bezpiecznie oczyszcza nos oraz zatoki w warunkach domowych, co ułatwia oddychanie i zapobiega dalszemu rozwojowi infekcji, a także zapewnia prawidłową aplikację leków do jamy nosowej. Dzięki przezroczystej budowie możliwa jest kontrola wydzieliny, a wymienne końcówki i szczoteczka do czyszczenia zapewniają higieniczne stosowanie. Do stosowania od 1. dnia życia.

Dostępny w 26% aptek.

Wyrób medyczny

Katarek Complete aspirator przyrząd

Katarek Complete to aspirator do nosa podłączany do odkurzacza, przeznaczony do odsysania zalegającej wydzieliny u niemowląt i dzieci, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić noska. Przyrząd w pełni bezpiecznie oczyszcza nos oraz zatoki w warunkach domowych, co ułatwia oddychanie i zapobiega dalszemu rozwojowi infekcji, a także zapewnia prawidłową aplikację leków do jamy nosowej. Dzięki przezroczystej budowie możliwa jest kontrola wydzieliny, a rozkręcana komora i szczoteczka do czyszczenia zapewniają higieniczne stosowanie. Do zestawu dołączone zostały ampułki z solą fizjologiczną do rozrzedzania zaschniętej i gęstej wydzieliny oraz nawilżania po odsysaniu. Do stosowania od 1. dnia życia.

Dostępny w 26% aptek.

Inne

Katarek końcówka do aspiratorów Complete i Plus przyrząd

Katarek końcówka do aspiratorów Complete i Plus to uzupełnienie zestawu do oczyszczania nosa u niemowląt i dzieci, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić noska. Dodatkowa końcówka zapewnia higieniczny zabieg w przypadku więcej niż dwójki osób korzystających z aspiratora. Posiada system identyfikacji ‘JA&TY’ umożliwiający ich rozróżnienie.

Dostępny w 18% aptek.

Inne

Katarek Travel 2w1 aspirator przyrząd

Katarek Travel 2w1 to urządzenie przeznaczone do odciągania kataru zalegającego w nosie dziecka, które może być stosowane po podłączeniu do odkurzacza lub przy zastosowaniu aspiracji ustnej. Pozwala usunąć zalegającą w jamie nosowej wydzielinę i ułatwia oddychanie.

Dostępny w 18% aptek.

Inne

Katarek końcówka do aspiratora Standard przyrząd

Katarek końcówka do aspiratora Standard to uzupełnienie zestawu do oczyszczania nosa u niemowląt i dzieci, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić noska. Dodatkowa końcówka zapewnia higieniczny zabieg w przypadku więcej niż dwójki osób korzystających z aspiratora.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Katarek nawilżająca maść do nosa z prebiotykiem maść do nosa

Katarek nawilżająca maść z prebiotykiem przeznaczona do pielęgnacji nosa podczas kataru. Łagodzi podrażnienia, nawilża przesuszoną śluzówkę i zapewnia odbudowę mikroflory bakteryjnej. Preparat tworzy barierę ochronną nosa i zapobiega jego otarciom.

Dostępny w 13% aptek.

Inne

Katarek czyścik do aspiratora Complete i Plus przyrząd

Katarek czyścik do aspiratora Complete i Plus to akcesoria przeznaczone do czyszczenia przewodu aspiratora. Włosie szczoteczki usuwa pozostały osad, a ergonomiczny uchwyt ułatwia manewrowanie.

Dostępny w 11% aptek.

Wyrób medyczny

Katarek Simple aspirator do nosa do odkurzacza przyrząd

Katarek Simple aspirator do nosa do odkurzacza to kompleksowy zestaw do walki z katarem. Wyrób medyczny umożliwia oczyszczenie nosa dziecka poprzez odciągnięcie zalegającej wydzieliny.

Dostępny w 9% aptek.

Inne

Katarek szczoteczka do aspiratora Complete i Plus przyrząd

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AY).

Dostępny w 4% aptek.

Inne

Katarek adapter do aspiratora Complete, Plus i Standard przyrząd

Katarek adapter do aspiratora Complete, Plus i Standard to akcesoria przeznaczone dla osób posiadających odkurzacz o przekroju rury innym niż okrągły. Adapter stworzony jest z miękkiego tworzywa, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do kształtu rury i nie jest podatny na odkształcenia.

Dostępny w 4% aptek.

Inne

Katarek szczoteczka do aspiratora Standard przyrząd

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AY).

Dostępny w 4% aptek.

Inne

Katarek woreczek na aspirator Plus i Standard pojemnik

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AY).

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Katarek fizjologiczny roztwór soli płyn

Katarek to fizjologiczny (0,9%) roztwór soli, który służy do nebulizacji, a także nawilżania i oczyszczania nosa i uszu dziecka. Dodatkowo może być wykorzystany do przemywania oczu oraz ran i drobnych skaleczeń. Produkt jest bezpieczny do stosowania od pierwszego dnia życia. W zestawie znajduje się 10 jednorazowych ampułek o pojemności 5ml.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 20.01.2020 10:58:22

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie katarek - aspiratory do nosa, akcesoria do aspiratorów odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.