Dermokosmetyki LIQC

Dermokosmetyki LIQC to linia produktów w formie serum przeznaczonych do całorocznej pielęgnacji każdego typu skóry. Charakteryzują się minimalistycznym składem i wysoką zawartością substancji aktywnych (witamin i kwasów) oraz brakiem sztucznych barwników i substancji zapachowych.

Preparaty LIQC oparte są o receptury z niskim pH, co pozwala na wnikanie substancji aktywnych wgłąb skóry i umożliwia ich pełne działanie, a jednocześnie nie zaburza warunków fizjologicznych bariery ochronnej.

Wśród produktów LIQC można znaleźć preparaty zawierające: witaminę C (serum rozświetlające), witaminę E (serum odżywczo-regenerujące), kwas glikolowy (peeling wygładzający) oraz retinol (koncentrat korygujący)

Kosmetyk

LIQ CG Serum Night Glycolic Peel płyn

LIQ CG Serum Night Glycolic Peel to peelingujące serum wygładzające, przeznaczone do nocnej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej odnowy. Zawarty kwas glikolowy złuszcza martwy naskórek i reguluje odnowę komórkową skóry, a kwas hialuronowy zapewnia odpowiednie nawilżenie. Dodatkowo witamina E wychwytuje wolne rodniki w skórze i chroni lipidy naskórka, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia. Preparat zmniejsza widoczność zmarszczek, blizn i przebarwień, a skóra staje się odżywiona i wygładzona.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

LIQ CE Serum Night z witaminą E płyn

LIQ CE Serum Night z witaminą E to dwufazowe serum regenerująco-odżywcze, przeznaczone do nocnej pielęgnacji każdego rodzaju cery, szczególnie odwodnionej. Zawarta w wysokim stężeniu witamina E wychwytuje wolne rodniki w skórze, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia. Dodatkowo kwas hialuronowy i ksylitol zapewniają długotrwałe nawilżenie, co poprawia elastyczność i jędrność skóry oraz wygładza ją. Skóra staje się odżywiona, a podrażnienia zostają złagodzone.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

LIQ CC Serum Light z witaminą C płyn

LIQ CC Serum Light z witaminą C to serum rozświetlające, przeznaczone do pielęgnacji cery normalnej i mieszanej. Zawarta witamina C pobudza syntezę kolagenu, wyrównuje koloryt skóry i wychwytuje wolne rodniki w skórze, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia. Preparat przywraca skórze blask i witalność, a także redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

LIQ CC Serum Rich z witaminą C płyn

LIQ CC Serum Rich z witaminą C to serum rozświetlające, przeznaczone do pielęgnacji cery suchej. Zawarta w wysokim stężeniu witamina C pobudza syntezę kolagenu, wyrównuje koloryt skóry i wychwytuje wolne rodniki w skórze, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia. Preparat przywraca skórze blask i witalność, a także redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

LIQ CR Serum Night Retinol Silk płyn

LIQ CR Serum Night Retinol Silk to koncentrat intensywnie korygujący, przeznaczony do nocnej pielęgnacji cery z niedoskonałościami. Zawarty retinol spowalnia procesy starzenia, a także w znacznym stopniu zwiększa syntezę kolagenu, co poprawia elastyczność i jędrność skóry. Dodatkowo kwas laktobionowy i witamina E wzmacniają barierę ochronną naskórka i chronią skórę przed uszkodzeniami. Preparat redukuje obecność zmian trądzikowych, zmniejsza widoczność zmarszczek, bruzd i przebarwień, a skóra staje się odżywiona i wygładzona.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 27.10.2019 17:36:14

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie dermokosmetyki liqc odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.