Canpol Babies - produkty dla dzieci i rodziców

Canpol Babies to polska marka, która tworzy szeroką gamę produktów niezbędnych dla mam i dzieci już od pierwszych chwil życia. Artykuły cechują się wysoką jakością, a także charakteryzują je atrakcyjne wzory. Ponadto wszystkie produkty są wolne od BPA – bisfenolu A. Canpol Babies przeprowadza szereg badań i kontroluje procesy tworzenia swoich artykułów, dzięki czemu są one odpowiednie dla dzieci.

Co znajduje się w ofercie Canpol Babies?

W portfolio marki dostępne są produkty z zakresu karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa. Można znaleźć akcesoria dedykowane dzieciom, m.in.:

 • Butelki i przybory – szczotki, pojemniki na mleko, suszarki
 • Smoczki
 • Śliniaki
 • Naczynia i sztućce
 • Kubki i bidony
 • Gryzaki i grzechotki
 • Zabawki
 • Maty edukacyjne
 • Akcesoria do higieny i kąpieli – gruszki i aspiratory do nosa, szczotki, nożyczki, szczoteczki do dziąseł, termometry i maty do kąpieli, okrycia i ronda kąpielowe, gąbki

Ponadto Canpol Babies zapewnia produkty przydatne mamom, które udogadniają okres macierzyństwa i opiekę nad dziećmi. Są to m.in.:

 • Bielizna i podkłady poporodowe
 • Laktatory i wkładki laktacyjne
 • Podgrzewacze i sterylizatory
 • Torby i plecaki
 • Nianie elektroniczne
 • Zabezpieczenia do domu
Wyrób medyczny

Canpol Babies laktator elektryczny przyrząd

Canpol Babies laktator elektryczny to laktator do odsysania pokarmu z piersi. Posiada silikonowa nakładkę masującą i odwzorowuje ssanie dziecka. Urządzenie pozwala na podawanie i przechowywanie naturalnego pokarmu w butelce oraz reguluje laktację i łagodzi nawały mleczne. Może być zasilany przy pomocy baterii lub kabla sieciowego.

Dostępny w 15% aptek.

Inne

Canpol Torebki do przechowywania pokarmu inne

Canpol Torebki do przechowywania pokarmu to produkt, który umożliwia przechowywanie odciągniętego mleka kobiecego. Torebki wykonane są z bezpiecznego tworzywa, a dodatkowa ich sterylizacja zapewnia utrzymanie wysokiej jakości mleka.

Dostępny w 28% aptek.

Inne

Canpol Laktator ręczny Basic przyrząd

Laktator ręczny Basic to przyrząd ułatwiający odciąganie pokarmu. Produkt wyposażony jest w wyprofilowany lejek, szczelnie przylegający do piersi, silikonową nakładkę masującą oraz podstawkę stabilizującą, dzięki której laktator może być utrzymany w pozycji pionowej, podczas gdy jest nieużywany. Ponadto uchwyt pozwala na wygodne trzymanie laktatora i odciąganie bez wysiłku.

Dostępny w 16% aptek.

Inne

Canpol Babies silikonowe osłonki piersi S wyrób medyczny EasyStart inne

Canpol Babies silikonowe osłonki piersi L wyrób medyczny EasyStart umożliwiają bezbolesne karmienie piersią, chronią popękane brodawki i przyspieszają proces gojenia się ran. Nie posiadają zapachu ani smaku. Ponadto wyposażone są w etui, dzięki któremu można przeprowadzić szybką dezynfekcję osłonek w kuchence mikrofalowej.

Dostępny w 25% aptek.

Wyrób medyczny

Canpol Babies wielorazowe majtki poporodowe odzież medyczna

Canpol Babies wielorazowe majtki poporodowe do stosowania w okresie poporodowym, utrzymują podkład we właściwym miejscu. Wykonane z przewiewnej siateczki, nie podrażniają skóry i ran krocza, przez co ułatwiają gojenie i utrzymanie higieny w połogu.

Dostępny w 33% aptek.

Wyrób medyczny

Canpol Babies wysokochłonne podkłady poporodowe podkład

Canpol Babies wysokochłonne podkłady poporodowe chronią przed zabrudzeniami i pomagają utrzymać higienę w połogu. Zawierają wkład żelowy, który pochłania wilgoć i neutralizuje zapachy. Posiada pasek samoprzylepny, dzięki czemu podkład utrzymuje się we właściwym miejscu.

Dostępny w 17% aptek.

Inne

Canpol Babies nożyczki dla niemowląt i dzieci wygięte przyrząd

Canpol Babies nożyczki dla niemowląt i dzieci wygięte służą do obcinania paznokci dzieci. Posiadają zaokrąglone końcówki, które chronią przed skaleczeniem. Proponowany wiek to 0m+.

Dostępny w 8% aptek.

Inne

Canpol Babies Balonik smoczek silikonowy okrągły antykolkowy smoczek

Canpol Babies Balonik smoczek silikonowy okrągły antykolkowy do butelek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6m+. Wyposażony jest w zaworek, dzięki czemu dobrze się odpowietrza i redukuje ryzyko wystąpienia kolki. Smoczek sprawdza się do podawania gęstych pokarmów i można go wielokrotnie dezynfekować.

Dostępny w 25% aptek.

Wyrób medyczny

Canpol Babies aspirator do nosa przyrząd

Canpol Babies aspirator do nosa 0M+ to urządzenie umożliwiające oczyszczanie nosa. Produkt przeznaczony jest dla dzieci poniżej trzeciego roku życia (proponowany wiek 18+). Końcówka aspiratora wykonana jest z miękkiego silikonu, co minimalizuje ryzyko skaleczenia. Możliwa jest regulacja siły ssania. Zestaw wyposażony jest w dwie zapasowe końcówki oraz etui do przechowywania. Urządzenie nie wymaga użycia baterii ani wymiany filtrów.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

Canpol Smoczek uspokajający silikonowy symetryczny 6-18m Sówki smoczek

Canpol Smoczek uspokajający silikonowy symetryczny +18m Sówki przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Smoczek posiada gumkę o symetrycznym kształcie i wyprofilowaną tarczę ze specjalnymi otworami wentylacyjnymi, dzięki którym smoczek dobrze odpowietrza się.

Dostępny w 8% aptek.

Inne

Canpol Babies Smoczek silikonowy okrągły smoczek

Canpol Babies smoczek silikonowy okrągły to produkt, który pasuje do wszystkich standardowych butelek. Wykonany jest z wysokiej jakości silikonu, a fabryczne dziurkowanie zapewnia komfortowe używanie przyrządu. Smoczek dostępny jest w 6 wielkościach przepływu.

Dostępny w 30% aptek.

Wyrób medyczny

Canpol Babies jednorazowe majtki poporodowe odzież medyczna

Canpol Babies jednorazowe majtki poporodowe do stosowania w okresie poporodowym, utrzymują podkład we właściwym miejscu. Wykonane z przewiewnego materiału, nie podrażniają skóry i ran krocza, przez co ułatwiają gojenie i utrzymanie higieny w połogu.

Dostępny w 29% aptek.

Inne

Canpol Babies Smoczek silikonowy anatomiczny smoczek

Canpol Babies Smoczek silikonowy anatomiczny do butelek. Smoczek odpowietrza się i nie zlepia podczas karmienia. Można go wielokrotnie dezynfekować. Nie posiada smaku ani zapachu.

Dostępny w 20% aptek.

Inne

Canpol Pojemniki do przechowywania mleka i pokarmu pokarmu butelka

Canpol to pojemniki do przechowywania mleka i pokarmu, dzięki którym porządek w przechowywaniu zapasów zostaje zachowany. Produkt wykonany jest z bezpiecznego tworzywa, a odpowiedni kształt zapewnia wygodne użytkowanie. Dzięki specjalnym adaptorom odciąganie mleka może odbywać się bezpośrednio do pojemników.

Dostępny w 21% aptek.

Inne

Canpol Babies smoczek silikon mini anatom do butelki wąskiej smoczek

Canpol Babies smoczek silikon mini anatom do butelki wąskiej przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-3 miesięcy. Smoczek odpowietrza się i nie zlepia podczas karmienia. Można go wielokrotnie dezynfekować. Nie posiada smaku ani zapachu.

Dostępny w 9% aptek.

Inne

Canpol Babies Smoczek silikonowy do uspokajania anatomiczny Nature smoczek

Canpol Babies Smoczek silikonowy do uspokajania anatomiczny Nature przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy. Wyposażony jest w gumkę o anatomicznym kształcie i tarczę zawierającą specjalne otwory wentylacyjne, dzięki którym smoczek nie odparza buzi dziecka. Uchwyt ułatwia podawanie smoczka dziecku i umożliwia przymocowanie łańcuszka. Silikon, z którego wykonany jest smoczek nie posiada smaku i zapachu.

Dostępny w 15% aptek.

Inne

Canpol Babies silikonowa gruszka do nosa dla niemowląt z miękką końcówką inne

Canpol Babies silikonowa gruszka do nosa dla niemowląt z miękką końcówką przeznaczona jest do oczyszczania nosa dziecka z nadmiaru wydzieliny. Proponowana jest dla dzieci w wieku 0m+. Miękka, wyprofilowana, silikonowa końcówka nie podrażnia śluzówki i chroni przed zbyt głębokim włożeniem gruszki do nosa. Ponadto wyposażona jest w osłonkę, która zapobiega zabrudzeniom.

Dostępny w 7% aptek.

Inne

Canpol Babies wielofunkcyjne podkłady higieniczne inne

Canpol Babies wielofunkcyjne podkłady higieniczne chronią pościel i materac przed zabrudzeniem. Chłonny wkład szybko pochłania płyny, zatrzymuje wilgoć wewnątrz podkładu i neutralizuje zapachy. Podkłady sprawdzą się podczas codziennej pielęgnacji i przewijania dzieci oraz niemowląt.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

Canpol Babies silikonowe osłonki piersi L wyrób medyczny EasyStart inne

Canpol Babies silikonowe osłonki piersi L wyrób medyczny EasyStart umożliwiają bezbolesne karmienie piersią, chronią popękane brodawki i przyspieszają proces gojenia się ran. Nie posiadają zapachu ani smaku. Ponadto wyposażone są w etui, dzięki któremu można przeprowadzić szybką dezynfekcję osłonek w kuchence mikrofalowej.

Dostępny w 25% aptek.

Inne

Canpol Babies rurki silikonowe inne

Canpol Babies rurki silikonowe ułatwiają picie napojów bez konieczności przechylania bidonu. Proponowane są dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Rurki wykonane są z silikonu, który jest bezpieczny dla dziąseł i ząbków dziecka.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

Canpol Babies Butelka szklana butelka

Canpol Babies Butelka szklana umożliwia karmienie dzieci. Proponowana jest powyżej 12 miesiąca życia. Produkt wykonany jest ze szkła odpornego na wahania temperatur. Szczelny kapsel chroni przed rozlaniem zawartości, a także umożliwia przekształcenie butelki w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu. Smoczek o przepływie 12m+ wykonany jest z silikonu co sprawia, że można go wielokrotnie dezynfekować.

Dostępny w 8% aptek.

Inne

Canpol Babies Cążki do paznokci przyrząd

Canpol Babies Cążki do paznokci to przyrząd, który umożliwia obcięcie paznokci dziecku. Proponowany wiek to 0m+. Wyprofilowany kształt i rozmiar przystosowany do małych paznokci dziecka zapewnia wygodne, precyzyjne i bezpieczne ich przycięcie.

Dostępny w 14% aptek.

Inne

Canpol Babies termometr kąpielowy termometr

Canpol Babies Termometr kąpielowy 2/781 Kaczuszka pozwala mierzyć temperaturę wody. Produkt nie zawiera rtęci. Do pomiaru wykorzystywana jest nafta oczyszczona zatopiona w rurce.

Dostępny w 10% aptek.

Inne

Canpol Babies butelka wąska 120ml basic butelka

Canpol Babies butelka wąska 120ml basic przeznaczona jest do karmienia dzieci od pierwszych miesięcy życia. Wyposażona jest w silikonowy smoczek o przepływie 0m+, który można wielokrotnie dezynfekować. Szczelny kapsel chroni zawartość przed rozlaniem i umożliwia przekształcenie butelki w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu.

Dostępny w 6% aptek.

Kosmetyk

Canpol Babies silikonowa szczoteczka do zębów-gryzaczek szczoteczka do zębów

Canpol Babies silikonowa szczoteczka do zębów-gryzaczek to produkt przeznaczony do higieny pierwszych ząbków u dzieci. Konstrukcja szczoteczki umożliwia jednoczesny masaż i dokładne oczyszczenie zębów i dziąseł.

Dostępny w 7% aptek.

Inne

Canpol Babies szczotka i grzebień z miękkim, naturalnym włosiem newborn baby inne

Canpol Babies szczotka i grzebień z miękkim, naturalnym włosiem newborn baby przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów dziecka. Zaokrąglone ząbki grzebienia nie podrażniają skóry. Miękkie, sztuczne włosie szczotki masuje główkę dziecka, nie elektryzując włosów. Uchwyty są wyprofilowane, tak aby nie wyślizgiwały się z ręki podczas czesania.

Dostępny w 8% aptek.

Inne

Canpol Babies oddychające podkłady poporodowe na noc inne

Canpol Babies oddychające podkłady poporodowe na noc pozwalają zachować higienę kobietom po przebytym porodzie. Posiadają one miękką, naturalną powłokę, która przylega do wypełnienia podkładu, co zapobiega przywieraniu do skóry i powstawaniu podrażnień. Ponadto szeroki pasek samoprzylepny utrzymuje podkład na właściwym miejscu. Podkłady są całkowicie oddychające i zawierają superabsorbent, który charakteryzuje się wysoką chłonnością i zatrzymuje wilgoć we wnętrzu.

Dostępny w 13% aptek.

Inne

Canpol Nożyczki dla niemowląt przyrząd

Canpol Nożyczki dla niemowląt umożliwiają obcinanie paznokci niemowlętom i małym dzieciom. Zaokrąglone końcówki zmniejszają ryzyko skaleczenia. Rozmiar nożyczek przystosowany jest do małych paznokci dzieci.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

Canpol Smoczek uspokajający silikonowy symetryczny +18m Sówki smoczek

Canpol Smoczek uspokajający silikonowy symetryczny +18m Sówki przeznaczony jest dla dzieci w wieku 18m+. Posiada gumkę o symetrycznym kształcie i wyprofilowaną tarczę z otworami wentylacyjnymi, dzięki którym smoczek nie odparza buzi dziecka. Zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny.

Dostępny w 10% aptek.

Inne

Canpol Babies butelka szeroka antykolkowa 240ml PP EasyStart Jungle butelka

Canpol Babies butelka szeroka antykolkowa 240ml PP EasyStart Jungle umożliwia karmienie dzieci. Proponowana powyżej 3 miesiąca życia. Butelka posiada zaworek antykolkowy, dzięki czemu zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, niweluje kolkę oraz nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów. Smoczek o przepływie 3m+ wykonany jest z silikonu, a kształtem przypomina pierś, co ułatwia karmienie.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

Canpol Babies butelka wąska 250ml basic butelka

Canpol Babies butelka wąska 250ml umożliwia karmienia dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Wyposażona jest w skalę umożliwiającą precyzyjne odmierzanie pokarmu. Butelka jest wykonana ze szkła odpornego na wahania temperatur. Posiada także szczelny kapsel, który umożliwia przekształcenie butelki w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu. Smoczek o przepływie 12m+ wykonany jest z silikonu dzięki czemu można go wielokrotnie dezynfekować.

Dostępny w 5% aptek.

Inne

Canpol Babies silikonowa szczoteczka do dziąseł i ząbków w etui inne

Canpol Babies silikonowa szczoteczka do dziąseł i ząbków w etui przeznaczona jest do mycia ząbków dzieci. Proponowany wiek to 0m+. Można ją stosować także do masażu i codziennej higieny dziąseł dzieci, u których nie pojawiły się jeszcze ząbki. Szczoteczka pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca.

Dostępny w 15% aptek.

Inne

Canpol Babies Smoczek silikonowy do uspokajania okrągły Nature smoczek

Canpol Babies Smoczek silikonowy do uspokajania okrągły Nature przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy. Wyposażony jest w gumkę o okrągłym kształcie. Tarcza posiada specjalne otwory wentylacyjne, dzięki czemu smoczek nie odparza buzi dziecka. Uchwyt ułatwia podawanie smoczka dziecku i umożliwia przymocowanie łańcuszka. Silikon, z którego wykonany jest smoczek nie posiada smaku i zapachu.

Dostępny w 14% aptek.

Inne

Canpol Babies silikonowa szczoteczka do dziąseł i pierwszych ząbków w etui inne

Canpol Babies silikonowa szczoteczka do dziąseł i pierwszych ząbków w etui przeznaczona jest do mycia ząbków dzieci. Proponowany wiek to 0m+. Można ją stosować także u dzieci, u których ząbki się jeszcze nie pojawiły - do masażu i codziennej higieny dziąseł. Szczoteczka pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Wyposażona jest w pojemnik, który zapewnia higieniczne przechowywanie.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

Canpol Babies szczotka + grzebień do włosów przyrząd

Canpol Babies szczotka + grzebień do włosów 2/417 przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów dziecka. Proponowany wiek to 0m+. Zaokrąglone ząbki grzebienia nie podrażniają skóry, a miękkie, sztuczne włosie masuje głowę dziecka, nie elektryzując włosów. Uchwyty są wyprofilowane, tak aby nie wyślizgiwały się z ręki podczas czesania.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

Canpol Babies zestaw do pielęgnacji paznokci: nożyczki + cążki + pilniczek przyrząd

Canpol Babies zestaw do pielęgnacji paznokci: nożyczki + cążki + pilniczek pozwala obcinać i skracać paznokcie dzieciom. Zaokrąglone ostrza nożyczek redukują ryzyko skaleczenia. Obcinaczka umożliwia wygodne skrócenie paznokci, a dzięki wyprofilowanemu pilniczkowi można wymodelować kształt paznokci.

Dostępny w 24% aptek.

Inne

Canpol Babies Butelka dekorowana butelka

Canpol Babies butelka dekorowana to produkt lekki, poręczny, wyprofilowany, który umożliwia karmienie. Butelka zawiera silikonowy smoczek, skalę pozwalającą na szybkie przygotowanie pokarmu oraz szczelne zamknięcie. Produkt odpowiedni dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Dostępny w 18% aptek.

Inne

Canpol Babies butelka wąska 120ml cute animals butelka

Canpol Babies butelka wąska 120ml cute animals proponowana jest dla dzieci od pierwszych miesięcy życia. Butelka posiada smoczek silikonowy o przepływie 0m+, który można wielokrotnie dezynfekować. Szczelny kapsel chroni zawartość przed rozlaniem i umożliwia przekształcenie butelki w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu.

Dostępny w 10% aptek.

Inne

Canpol Babies Gruszka do nosa 2 końcówki przyrząd

Canpol Babies Gruszka do nosa 2 końcówki to produkt, który umożliwia usuwanie zalegającej wydzieliny z nosa niemowląt i dzieci. Dodatkowo pozwala na zachowanie właściwej higieny nosa.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

Canpol Babies bezpieczne patyczki higieniczne dla niemowląt inne

Canpol Babies bezpieczne patyczki higieniczne dla niemowląt przeznaczone są do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, ran i otarć. Wykonane są z delikatnej bawełny, a specjalny kształt główki z ogranicznikiem zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu wewnętrznej części ucha dziecka. Proponowany wiek 0m+.

Dostępny w 10% aptek.

Inne

Canpol Babies Butelka szklana dekorowana butelka

Canpol Babies Butelka szklana dekorowana umożliwia karmienie dzieci. Proponowana jest powyżej 12 miesiąca życia. Szkło, z którego wykonana jest butelka, odporne jest na wahania temperatur, a silikonowy smoczek o przepływie 12m+ przystosowany jest do wielokrotnej dezynfekcji. Dzięki szczelnemu kapslowi zawartość butelki chroniona jest przed rozlaniem. Kapsel umożliwia także przekształcenie butelki w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu.

Dostępny w 7% aptek.

Inne

Canpol Babies Łańcuszek do smoczka 10/873 przyrząd

Canpol Babies Łańcuszek do smoczka 10/873 chroni smoczek przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgrubieniem. Łańcuszek można łatwo przymocować do ubranka dziecka, a zaokrąglone krawędzie zabezpieczają przed zadrapaniem czy skaleczeniem.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

Canpol Babies Łyżeczka 21/488 przyrząd

Canpol Babies Łyżeczka 21/488 proponowana jest dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia. Łyżeczka wyposażona jest w elastyczną końcówkę, która nie podrażnia dziąseł dziecka. Ponadto długi uchwyt ułatwia karmienie i wydobywanie pokarmu ze słoiczka.

Dostępny w 9% aptek.

Inne

Canpol Babies Nożyczki dla niemowląt z osłonką przyrząd

Canpol Babies Nożyczki dla niemowląt z osłonką przeznaczone są do obcinania paznokci dzieci. Proponowany wiek to 0m+. Kształt i rozmiar nożyczek przystosowany jest do małych paznokci dziecka, a zaokrąglone końcówki chronią przed skaleczeniem. Dodatkowo wyposażone są one w osłonkę, zapewniającą higieniczne przechowywanie.

Dostępny w 12% aptek.

Inne

Canpol Babies smoczek silikon mini do butelki szerokiej EasyStart smoczek

Canpol Babies smoczek silikon mini do butelki szerokiej EasyStart przeznaczony jest dla dzieci w wieku 12m+. Wyposażony jest w zaworek, który odpowietrza się, dzięki czemu redukuje ryzyko wystąpienia kolki. Ponadto smoczek wykonany jest z cienkiego, bezpiecznego silikonu, a kształtem przypomina pierś mamy. Można go wielokrotnie dezynfekować.

Dostępny w 11% aptek.

Inne

Canpol Babies szczotki do butelek i smoczków 2/413 przyrząd

Canpol Babies szczotki do butelek i smoczków 2/413 pozwala na dokładne mycie wnętrza butelek i smoczków przed ich dezynfekcją. Szczotka posiada specjalne włosie, które nie rysuje powierzchni.

Dostępny w 5% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 07.12.2020 08:03:50

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie canpol babies - produkty dla dzieci i rodziców odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.