Nova

ul. Bolesława Limanowskiego 98, Radom (dojazd)


Ta apteka nie umożliwia jeszcze sprawdzenia dostępności i rezerwacji produktu przez internet na GdziePoLek.pl, inne apteki w okolicy, w których możesz sprawdzić dostępność i zarezerwować produkt: 1

Wyszukaj i zarezerwuj produkt w Radomiu


Godziny otwarcia

Nie posiadamy godzin otwarcia dla tej apteki. Jesteś właścicielem? Skontaktuj się z nami, aby je uzupełnić.Znasz tę aptekę?

Podziel się opinią ze znajomymi:
1 ta apteka nie będzie widoczna w wynikach wyszukiwania dla leku, ponieważ jej system nie jest zintegrowany z GdziePoLek. Jesteś właścicielem? Integracja zajmie Twojemu serwisowi około 10 minut. Skontaktuj się z nami.


Produkty najczęściej wyszukiwane przez ostatnie 7 dni: Vaxigrip Tetra (przeciw grypie), Influvac Tetra (przeciw grypie), Asamax 500, Prevenar 13, Fluenz Tetra (przeciw grypie), Salofalk 500, BioMarine 1140, Przyłbica ochronna, Plaquenil, Test na koronawirusa COVID-19 na przeciwciała anty-SARS-CoV-2 (szybki, z krwi) Diather, Nitrendypina Egis, Novama Oxipulso pulsoksymetr napalcowy biały, Cannabis Sativa L., Red No 2 (Spectrum Cannabis), Termometr Rtęciowy, Fluarix Tetra (przeciw grypie), Dexilant, ellaOne, Synjardy 12,5 mg/1000 mg, Oesclim 50, Kalms.

W promieniu 1 km są 3 apteki.