Clemastinum Aflofarm cena i dostępność w aptekach w Warszawie

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Clemastinum Aflofarm w Warszawie i apteki, w których jest dostępny

Clemastinum Aflofarm 100 mililitrów jest dostępny w 76 aptekach w cenie od 3,59 zł do 9,99 zł.

Na mapie widocznych jest 100 najbliższych aptek.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Clemastinum Aflofarm:

Clemastinum Aflofarm to produkt leczniczy stosowany w celu łagodzenia objawów związanych z alergicznym nieżytem nosa lub alergiami skórnymi. Substancją czynną odpowiedzialną za działanie przeciwalergiczne jest klemastyna. Lek występuje w postaci syropu.

Najnowsze wiadomości o Clemastinum

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Clemastinum

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Clemastinum

Który lek zastosować podczas bardzo silnego uczulenia - Telfexo czy Clemastinum?
Bardzo mocne uczulenie czy zażywać telfeco czy clemastinum
odpowiada Katarzyna Domagała

W pytaniu nie podaje Pani żadnej informacji, co spowodowało uczulenie, w jakim wieku jest uczulona osoba, czy stosuje jakieś leki, czym się objawia uczulenie - czy jest to świąd, wysypka, puchnięcie. ...

Czy można łączyć klemastynę z paracetamolem i ibuprofenem?
Czy mogę podać leki przeciwgorączkowe paracetamol lub Nurofen podczas przyjmowania przez dziecko clemastinum wzf syrop ( dziecko 3 lata).
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Nie ma przeciwwskazań do podania paracetamolu bądź ibuprofenu (Nurofen) podczas stosowania syropu zawierającego klemastynę. Więcej o tym, czy przyjmowanie kilku leków jednocześnie może być niebezpie...

Czy moge podawac dziecku 4 lata, dexa pico , pelafen baby i clemastinum na katar i kaszel , chrype ?
Czy moge podawac dziecku 4 lata, dexa pico , pelafen baby i clemastinum na katar i kaszel , chrype ?
odpowiada Aleksandra Mroczkowska

Dexa Pico może być stosowany u 4- letnich dzieci w przypadku suchego kaszlu. Pelafen baby może być stosowany u dzieci wieku powyżej 6 miesięcy, w celu wspomagania prawidłowego funkcjonowanie dróg od...

Czy Clemastinum można używać na atopowe zapalenie skóry?
czy clemastinium taqbletki można używac na atopowe zapalenioe skóry??
odpowiada Katarzyna Domagała

Clemastinum to lek wydawany z przepisu lekarza, dlatego zasadność jego stosowania u pacjentów z AZS ocenia lekarz.

Czy mogę stosować Clemastinum dłużej niż zalecił lekarz?
Witam Moje dziecko jest alergikiem ma 2.5 latka.Brala już przez miesiąc xyzal ,który nic nie pomógł, następnie aerius przez ponad dwa miesiące żadne...
odpowiada Katarzyna Domagała

Clemastinum jest lekiem wydawanym z przepisu lekarza, zatem o możliwość dłuższego zastosowania leku należy zapytać specjalistę, który go zalecił.

Czy po jednorazowym podaniu Sudafed do nosa dla dzieci, mogę podać dziecku na noc także Clemastinum?
Witam, czy po jednorazowym podaniu Sudafed do nosa dla dzieci, mogę podać dziecku na noc także Clemastinum, czy klemastyne i ksylometazoline można łą...
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można podać dziecku Clemastinum po jednorazowym zastosowaniu leku Sudafed, gdyż działa on tylko miejscowo na błonę śluzową nosa.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Clemastinum

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Clemastinum Aflofarm (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Clemastinum Aflofarm.

Powiązane artykuły Clemastinum

Atopowe zapalenie skóry (AZS)
Marta Janocha, mgr farm. Atopowe zapalenie skóry (AZS) jest przewlekłą, zapalną chorobą skóry, która rozpoczyna się zazwyczaj we wczesnym dzieciństwie. U prawie 20% pacjentów, choroba utrzymuje się do wieku dorosłego. Głównymi objawami jest silny świąd i suchość skóry. Podstawą leczenia AZS jest połączenie codziennej terapii emolientowej ze środkami o działaniu przeciwzapalnym.


} ;