Guten Morgen, wenn es an unfruchtbaren Tagen einen Geschlechtsverkehr ohne Empfängnisverhütung gab, aber weniger als 12h, nachdem ich die Pille verwendet hatte, nachdem es normal ist, dass die Menstruation bereits 11 Tage zu spät ist? Gibt es ein Risiko, schwanger zu sein (ein Test, den ich nicht gemacht habe, da mir gesagt wurde, dass es am besten ist, bis 2 Wochen zu warten)
* Pflichtfeld
* Pflichtfeld
Vorgeschlagene Produkte
Platz für Ihr Produkt
Katarzyna Domagała Apotheker
4 Jahre vor
To zależy, czy stosunek odbył się po owulacji, czy przed. Jeśli tabletkę po przyjęła Pani po jajeczkowaniu, to nie będzie ona skuteczna, w związku z czym mogło dojść do zapłodnienia i dlatego miesiączka się opóźnia.
W przypadku, gdy test po 14 dniach pokaże wynik negatywny, należy skonsultować się z lekarzem, gdyż spóźnianie się miesiączki po zażyciu tabletki po jest normalne, jednak kilkanaście dni to zdecydowanie za długo.