Mira (anonim, 79.201.71.)
około 2 miesięcy temu, Polska

Czy mogę zamówić krople do oczu Betadrin z wysyłką?

czy mogę zamówić Betadrin krople do oczu na wysyłke

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Betadrin krople do oczu jest lekiem dostępnym z przepisu lekarza. W Polsce wysyłka leków na receptę jest prawnie zabroniona.

norbi (anonim, 176.111.143.)
około 2 miesięcy temu

Czy mogę zamówić krople do oczu Betadrin z wysyłką?

Zacznę od wyjaśnienia, że nasz portal nie jest apteką internetową. Nie sprzedajemy leków. Za pomocą GdziePoLek można sprawdzić dostępność leków w wybranej miejscowości w Polsce i je zarezerwować. Szerzymy także treści o tematyce zdrowotnej i odpowiadamy na pytania pacjentów.
Więcej informacji można uzyskać z naszego artykułu:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

Betadrin krople do oczu jest lekiem dostępnym z przepisu lekarza. W Polsce wysyłka leków na receptę jest prawnie zabroniona.

Betadrin jest obecnie dostępny w 7 aptek achzintegrowanych z GdziePoLek:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/10422/betadrin-krople-do-oczu/apteki/w-polsce

Lek jest niedostępny w aptekach z przyczyn technicznych. Przewiduje się, że krople mogą powrócić na rynek w II połowie 2020 roku, jednak okres braku leku na rynku może jeszcze ulec zmianie.
Firma wyraziła ubolewanie z powodu problemów związanych z brakiem zaopatrzenia oraz załączyła zapewnienia o podejmowaniu starań, aby produkt Betadrin w kroplach do oczu powrócił do aptek możliwie najszybciej.

Betadrin jest lekiem złożonym zawierającym dwie substancje czynne - difenhydraminę działającą przeciwalergicznie i nafazolinę obkurczającą rozszerzone naczynia krwionośne. Aplikacja kropli powoduje, iż ustępują miejscowe objawy stanu zapalnego oka - zaczerwienienie, ból czy łzawienie.

Krople do oczu Betadrin nie mają dokładnego odpowiednika. Z uwagi na fakt, że wydawane są z przepisu lekarza, w sprawie alternatywnej terapii proszę zwrócić się do specjalisty.

Załączam artykuł na temat zasad prawidłowej aplikacji kropli do oczu:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/jak-stosowac-krople-do-oczu