Чи можна завагітніти за допомогою контрацептивного імплантату? У мене є симптоми, типові для вагітності: хворобливість грудей, видимі молочні залози, біль у животі, чутливість до запахів, втома і кровотеча протягом 5 днів, які виглядають як менструація. Але тест на вагітність вийшов негативним. Візит до гінеколога тільки в півтора тижні, тому постає питання, чи можна завагітніти, як швидко потрібно видалити імплант і які можуть бути побічні ефекти. Раніше кесарів розтин, тому запитую, чи можу я бути в позаматковій вагітності.
* обов'язкове поле
* обов'язкове поле
Рекомендовані продукти
Місце для вашого продукту
Angelika Talar-Śpionek Фармацевта, Редактор
2 років тому
Ризик можливої вагітності при носінні імплантату становить менше 1%. Можливо, в першу чергу варто повторити домашній тест на вагітність з аптеки або виконати ще більш точний тест на концентрацію бетаХГЛ з крові в лабораторії. Якщо результати все одно свідчать про відсутність вагітності, видаляти імплантат не потрібно. Симптоми, про які ви згадуєте, можуть бути пов'язані з постачанням гормонів з імплантату, вони не повинні бути симптомом вагітності. Я додаю посилання на сторінки, де можна порівняти ціни на популярні тести на вагітність і замовити тест з доставкою додому або забором в аптеці, наприклад https://www.gdziepolek.pl/produkty/97388/pink-test-ciazowy-strumieniowy-super-czuly-domowe-laboratrium-test/apteki https://www.gdziepolek.pl/produkty/91349/pink-test-ciazowy-plytkowy-super-czuly-domowe-laboratrium-test/apteki https://www.gdziepolek.pl/produkty/94711/baby-boom-test-ciazowy-kasetowy-test/apteki Якщо результати аналізів буде позитивним, тоді імплантат слід видалити якомога швидше. Якщо у вас немає можливості проконсультуватися зі своїм гінекологом, ви можете скористатися телеконсультацією тут: https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja/z-ginekologiem
Чи можу я піти на імплантацію для забору крові? Йти в потіти кров'ю з приводу венеричних захворювань? А чи можна ходити на мамограф?
Чи не знизить це ефективність?
привіт, у мене був секс 7 лютого, і джао зробив тексrtil чистку їм, і я відчуваю біль у vanetre au au sain
Будь ласка, дайте відповідь:(
Доброго ранку! У мене вже півроку стоїть імплант, більше місяця тому мені поставили додаткові пластирі евра, щоб вирівняти менструацію. Користувалася ними місяць, зараз вже близько 3 тижнів без патчів. Чи варто хвилюватися, що видалення пластирів якимось чином знизило поточну ефективність імплантату? Функція імплантату залишається незмінною?
Katarzyna Chadryś Фармацевта, Редактор
1 рік тому
До @Anonyme:
Імплантат підшкірної контрацепції запобігає вагітності терміном на 3 роки. Він повинен бути видалений або замінений на новий не пізніше трьох років після інкорпорації. Носіння його протягом тривалого періоду часу може бути пов'язане зі зниженням контрацептивного захисту та вищим ризиком вагітності, якщо у вас незахищений статевий акт. Будь ласка, негайно зверніться до лікаря.
При необхідності портал Gdziepolek.pl дозволяє скористатися телеконсультацією з лікарем, вона проходить польською мовою:
Доброго дня, у мене вже 4 роки імплантат, чи можу я завагітніти, знаючи, що він зазвичай триває лише 3 роки?
Здрастуйте, я поставила імплант з 2020 року, це мені 4 роки сьогодні, але кілька днів я відчуваю бісарний біль у грудях, білі виділення, я зробила негативний тест на вагітність, абсолютно нічого не розумію
Anna Lewandowska Фармацевта, Редактор
1 рік тому
Щоб @anonimowa:
Результат бета-ХГЛ нижче 0,20 мМО/мл вказує на те, що ви не вагітні, що підтверджується менструацією, яка триває більше двох тижнів. Якщо гінеколог підтвердив правильність установки нового імплантату, ризик того, що він не спрацює, невеликий.
Якщо у вас є додаткові сумніви, я рекомендую вам повторити тест на бета-ХГЛ через кілька днів, щоб контролювати рівень гормонів. Також варто проконсультуватися з лікарем, якщо у вас з'явилися які-небудь тривожні симптоми.
Якщо у вас немає можливості проконсультуватися з гінекологом, ви можете скористатися телеконсультацією тут:
Доброго ранку. Більше місяця тому я замінила імплант (відразу після першого) і з тих пір дуже переживаю з приводу вагітності. Через 2 тижні після встановлення імплантату у мене був статевий акт, через 20 днів після статевого акту я зробила bthcg і він вийшов нижче 0,20. У той же час у мене почалася менструація (статевий акт був на 4 день і менструація тривала більше 2 тижнів), я дуже переживаю, чи немає шансу, що новий імплант не спрацює або буде пошкоджений. Я була у гінеколога через тиждень після введення і дама мені сказала, що його поклали в хороше місце. Чи є ймовірність, що цей новий імплантат не підійде?
Angelika Talar-Śpionek Фармацевта, Редактор
2 років тому
Щоб @Nuela:
Імплантат починає працювати відразу, за умови, що імплантат був встановлений до 5 дня менструального циклу.
Доброго дня, я поставила імплант о 14:00 і в той же день зайнялася сексом об 11 вечора, чи можна завагітніти?
Здрастуйте, я вставив підшкірний імплант 30 травня, дуже зручно і ви його не бачите. У мене був секс зі своїм хлопцем, і він еякулював всередині мене, немає шансів, що я вагітна, чи не так?
І ось уже кілька днів у мене червоні кров'янисті виділення і біль внизу живота.
Я читала, що це можуть бути гормони через імплантацію, це так?
Anna Lewandowska Фармацевта, Редактор
2 років тому
Щоб @Stellina:
Ризик можливої вагітності при носінні імплантату становить менше 1%.
Якщо вас турбує вагітність, варто взяти домашній тест на вагітність в аптеці або провести ще більш точний тест на рівень бета-ХГЧ з крові в лабораторії.
Рекомендую ознайомитися з додатковими матеріалами, які можуть бути вам корисні:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/test-ciazowy-jaki-wybrac-i-kiedy-zrobic
Чи можна завагітніти з імплантатом на руці, коли ваш партнер еякулював всередині вас?
Порада
Anna Lewandowska Фармацевта, Редактор
2 років тому
Щоб @Luciana:
Симптоми кровотечі і біль в животі можуть мати різні причини. Вони також можуть бути результатом імплантації ембріона (прийняття ембріона через слизову оболонку матки), або інфекцій або проблеми, пов'язаної з імплантатом. Складно припустити конкретну причину свого нездужання на підставі такого короткого опису. Я рекомендую вам записатися на прийом до лікаря, який скоригує лікування відповідно до вашого поточного клінічного стану.
Якщо у вас немає можливості проконсультуватися з лікарем, ви можете скористатися телеконсультацією тут:
https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja/z-ginekologiem
Оскільки ви вагітні, найголовніше – негайно звернутися до лікаря, який проведе ретельне обстеження та проведе необхідні діагностичні дослідження. Ваш лікар зможе надати вам конкретну інформацію та рекомендації для вашої ситуації.
Я завагітніла через 1 рік після встановлення мого імплантату, дізналася їх завдяки аналізу крові, помітивши кілька симптомів підозри на вагітність, але зараз у мене вагінальна кровотеча протягом 2 днів, а потім біль у животі. Я хочу зберегти цю вагітність і хочу знати, чи може носіння імплантату вплинути на непрогресування моєї вагітності?
Я завагітніла через 1 рік після встановлення мого імплантату, дізналася їх завдяки аналізу крові, помітивши кілька симптомів підозри на вагітність, але зараз у мене вагінальна кровотеча протягом 2 днів, а потім біль у животі. Я хочу зберегти цю вагітність і хочу знати, чи може носіння імплантату вплинути на непрогресування моєї вагітності?
Anna Lewandowska Фармацевта, Редактор
2 років тому
До @Aneta: Кров'янисті виділення і внутрішньоциклічні кровотечі виникають найчастіше на початку використання імплантату і пов'язані з перебудовою гормональної осі. Якщо вони зберігаються спонтанно в наступному циклі, зверніться до гінеколога. Зверніть увагу, що при будь-яких порушеннях згортання крові слід проконсультуватися з гінекологом при використанні засобів контрацепції. Що стосується грудних виділень, то це не типовий побічний ефект імпланта. Причин витікання з соска може бути багато, і це не завжди є ознакою ураження. Тривожним симптомом може бути вихід густих, жовтих гнійних виділень. До інших супутніх симптомів можна віднести напругу, почервоніння і посилене прогрівання шкіри, найчастіше верхньо-зовнішнього квадранта молочної залози (рідше всієї залози), підвищення температури тіла, м'язового і головного болю. Важко запропонувати конкретний діагноз на основі такого короткого опису. Я закликаю вас записатися на прийом до лікаря, який скорегує лікування відповідно до вашого поточного клінічного стану. Якщо у вас немає можливості дістатися до лікаря, послуга GdziePoLek.pl також дозволяє отримати телеконсультацію з лікарем: https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja/z-ginekologiem
Привіт, у мене також є контрацептивний імплантат, у мене часті кровотечі і кров'янисті виділення, позавчора у мене знову почалася кровотеча і сьогодні я помітила, що після натискання соска з нього виходить секрет, хоча я більше не годую дитину близько 1,5 років, чи може це бути викликано контрацептивним імплантатом?