Aspirin Complex Hot cena i dostępność w aptekach we Wrocławiu

granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 84 pytania

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Complex Hot we Wrocławiu i apteki, w których jest dostępny

Aspirin Complex Hot 10 torebek jest dostępny w 27 aptekach w cenie od 17,90 zł do 31,99 zł.
Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Complex Hot:

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia gorącego napoju do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy lub zapalenia zatok. Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym oraz pseudoefedrynę, która zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czy stosując lek Bixebra mogę zażyć Paracetamol lub Aspirynę?
Witam czy biorąc lek Bixebra pół tabletki można łączyć z paracetamolem lub aspiryna?
odpowiada Ewa Pilch

Nie ma przeciwwskazań do łącznego stosowania leku Bixebra oraz leków przeciwbólowych z paracetamolem lub kwasem acetylosalicowym (np. aspiryną). Leki przeciwbólowe nie powinny być stosowane bez konsul...

Co mogę zastosować zamiast kwasu acetylosalicylowego?
Co zamiast kwasu acetylosalicylowy przy uczulenie na salicylany
odpowiada Ewa Pilch

W jakim celu chciałaby Pani zastosować lek ?

Jaka jest nazwa polskiego odpowiednika niemieckiego leku ASS 100 mg?
witam , przyjmuje tabletki ASS 100 zapisywana przez lekarza w niemczech. Pytalem w polskiej aptece czy dostane ten lek. Okazuje sie ze ta nazwa w pol...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Tabletki ASS 100 zawierają w swoim składzie kwas acetylosalicylowy. W Polsce lek dostępny jest pod nazwą Aspirin Cardio: https://www.gdziepolek.pl/produkty/7715/aspirin-cardio-tabletki-powlekane Dost...

Co podać mamie, która przechodzi COVID-19 w domu?
Dzień dobry, W dniu 1.04 mama otrzymała wynik pozytywny na Covid. Towarzyszy jej bardzo silny ból pleców, który nie ustępuje. Zażywa aspirynę 2 razy ...
odpowiada Olga Sierpniowska

Należy stosować dodatkowo tylko te leki, które zaleca opiekujący się mamą lekarz rodzinny, leki przyjmowane na stałe przyjmuje się bez zmian. Leczenie w warunkach domowych jest w zasadzie wyłącznie ob...

Czy można zażywać Aspirin C, jeśli przyjmuję Doxepin?
Czy mogę zażywać aspiryna c jeżeli jeżeli jestem leczona doxepin
odpowiada Katarzyna Domagała

Zgodnie z Charakterystykami Produktów Leczniczych Aspirin C i Doxepin nie ma przeciwwskazań do doraźnego zażywania Aspirin C podczas kuracji lekiem Doxepin.

Co powinnam podać 80-letniej mamie, która jest słaba i ma zawroty głowy?
Dzien dobry prosze o udzielenie mi porady moja mama jest w wieku 80 lat zazywa takie leki jak Polocard,Captopril,Doxonex,effox long,Lacipil,Lisiprol,S...
odpowiada Anna Tyrańska

Jeśli mama nie ma gorączki, a ponadto przyjmuje Polocard (który tak samo jak Aspirin zawiera kwas acetylosalicylowy) to moim zdaniem, podawanie Aspiryny rozpuszczalnej w wodzie jest bezzasadne, a co w...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Complex Hot (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Complex Hot.

Powiązane artykuły Aspirin

Jak dbać o skórę i zdrowie zimą
Katarzyna Borkowska, mgr farm. Zima - jednych odstrasza mrozem, śniegiem i częstymi infekcjami, innych cieszy perspektywą zimowych sportów i spacerów, widokami ośnieżonych gór. Jedno jest pewne - zimą częściej chorujemy i bywa, że czujemy się słabsi i zmęczeni. Często cierpi też nasza skóra. Czy można zapobiec tym dolegliwościom? Jak chronić organizm, by przeżyć zimowe miesiące aktywnie i zdrowo?


Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


} ;