Witam, mam 27 lat stosuje 4 saszetke nimesilu( oczywiście nie na raz ) 3 godziny po saszetce zrobiło mi sie Sławno miałam nudności i straszna biegunke .. wierzyłam cisnienie miałam 146/99 puls 98 czy mozliwe ze po tym lęki? Czytalam to ma bardzo czeste objawy niepożądane
* обязательное поле
* обязательное поле
Рекомендуемые продукты
Место для вашего продукта
Olga Sierpniowska Фармацевт
6 лет назад
Odpowiedź na Pani pytanie została udzielona poniżej:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/53354/nimesil-granulat-do-wytworzenia-zawiesiny/ulotka