Charakterystyka produktu leczniczego dla Paracetamol Accord
tabletki

produkt dostępny bez recepty

paracetamol

Dawka

500 mg

Opakowanie

50 tabletek
w 17% aptek, od 2.99 zł do 20.00
Paracetamol Accord to tabletki o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. Preparat łagodzi bóle różnego pochodzenia, takie jak ból głowy, zęba, mięśni, menstruacyjne, a także zmniejsza objawy przeziębienia i grypy.

Charakterystyki produktu Paracetamol Accord dla opakowania 50 tabletek (500 mg).

Wybrany dokument Paracetamol Accord:
Dokument z 2021-02-09
PDF
dokument PDF dla Paracetamol Accord

Podgląd dokumentu PDF Paracetamol Accord

Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Data ostatniej weryfikacji: 2021-02-09

Ulotki innych produktów zawierających oseltamivir

W kolejności według dostępności w aptekach.
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Wersja tekstowa dokumentu

1 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Paracetamol Accord, 500 mg, tabletki 2. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat (> 55 kg masy ciała): Jednorazowo 1 do 2 tabletek (500-1000 mg paracetamolu), do 6 tabletek (3000 mg paracetamolu) w ciągu 24 godzin. Dzieci i młodzież w wieku do 15 lat: 6-9 lat: jednorazowo pół tabletki (250 mg paracetamolu), do 4-6 razy w ciągu 24 godzin. 9-12 lat: jednorazowo 1 tabletka (500 mg paracetamolu), do 3-4 razy w ciągu 24 godzin. 12-15 lat: jednorazowo 1 tabletka (500 mg paracetamolu), do 4-6 razy w ciągu 24 godzin. Sposób użycia: - Tabletki paracetamolu nie są odpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 6 lat. - Nie stosować w połączeniu z innymi produktami zawierającymi paracetamol. - Przyjmowanie paracetamolu z jedzeniem i piciem nie ma wpływu na skuteczność produktu leczniczego. - W przypadku niewydolności nerek dawka powinna zostać zmniejszona: Współczynnik filtracji kłębuszkowej Dawka 10 – 50 ml/min 500 mg paracetamolu co 6 godzin < 10 ml/min 500 mg paracetamolu co 8 godzin - U pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby lub zespołem Gilberta można zmniejszyć dawkę lub wydłużyć odstępy pomiędzy kolejnymi dawkami. - Nie (...)

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk (Google Analytics). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.