Привіт, хотілося б поцікавитися, чи призначають дитині нед-бутон для інгаляцій потрібно додавати фізрозчин або досить однієї ампули нед-буду. Дякуємо за відповідь.
* обов'язкове поле
* обов'язкове поле
Рекомендовані продукти
Місце для вашого продукту
Katarzyna Domagała Фармацевта
4 років тому
Nie trzeba rozcieńczać leku Nebbud solą fizjologiczną. Inhalację należy wykonać z samego leku Nebbud.
Załączam opracowanie, które może okazać się pomocne:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-wykonac-inhalacje