---OMNi-LOGiC Fibre - pytania

Wiktoria (anonim, 37.47.145.) Warszawa 2 lata temu

Jakie są rezultaty leczenia preparatem Saxenda i po jakim czasie można je zaobserwować?

Dzień dobry.
Chcialam zapytać jakie sa rezultaty jeśli chodzi o utrate masy ciała przy braniu leku Saxenda stosujac dietę i wysiłek fizyczny u osob z cukrzyca , nadcisnieniem itd ? Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty ?czy zaczynaja one byc dopiero jak dawka osiagnie 3mg

2 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Patrycja  (anonim, 37.225.23.) 1 rok temu

Jestem bardzo zadowolona z leku. Źle czułam się jeden- pierwszy dzień gdy wzięłam pierwszy zastrzyk… nikt tez nie pisałal ze trzeba oddzielnie kupić strzykawki. Miałam w pierwsza noc nudności, refluks, bezsenność i mdłości… potem wszystko minęło biore lek ponad 2 miesiące ale nie biore takiej dużej dawki jak na recepcje tylko cały czas 0,6 ml. Zdarza mi się zapomnieć. Ale ogólnie caly czas nie czuje wielkiego głodu tylko np burczenie w brzuchu.. i wtedy dopiero jem… kontroluje co jem… nie mam napadów jedzenia i tego ze „ jego zapach mną rządzi „….
Schudłam 8 kg lepiej się czuje i wyglądam i łatwiej mi się ćwiczy. Lek zaburza ośrodek głodu wiec jesz dużo mniej ale musisz przy tym myśleć co jesz! Zdrowsze posiłki, mnie węglowodanów. Po prostu znaleźć to co się lubi i jeść mniejsze porcje. Lek pomógł mi uczyc się zdrowych nawyków jedzeniowych i większej dyscypliny… Żołądek się lekko obkurczy i potem zamiast 12 pierogów wystarczy 6-8. A na śniadanie zamiast bułki i jajecznicy z 3 jaj i warzyw wystarczy wszystkiego w proporcji 1/2 lub 1/3. Jeśli ktoś po tym tyje albo na tym leku to naprawdę musi kompulsywnie jeszcze bardzo duże ilości …

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Efekty w postaci zmniejszenia łaknienia widoczne są średnio po ok. 4 tygodniach od rozpoczęcia terapii, natomiast ocenę skuteczności leczenia (utratę masy ciała) przeprowadza się średnio po 12 tygodniach. Badania kliniczne nad skutecznością leku Saxenda wykazały, że 85% pacjentów przyjmujących lek uzyskało spadek wagi. 3 na 5 pacjentów uzyskało co najmniej 5 % redukcję wagi. U 1 na 3 stosujących lek zanotowano co najmniej 10% spadek wagi, natomiast 6% pacjentów uzyskało co najmniej 20% redukcję masy ciała.

Poniżej zamieszczam materiały, które mogą okazać się pomocne:

https://www.gdziepolek.pl/produkty/88452/saxenda-iniekcja/ulotka

ghttps://www.gdziepolek.pl/artykuly/otylosc-i-nadwaga

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/fakty-i-mity-o-odchudzaniu

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły