Hi, I have a question about Ginoring discs, how long can i keep spotting the middle cyclical? I use pucks already 6 months, I finish the first week of the new puck and from time to time, I still have spotting, stained mucus, not all the time, not every day, but sometimes. I am after gynecological inspection, I have a tiny myoma, flocks of discs, not tablets, besides everything is fine, cytology is also very good, I just picked up the result.
* required field
* required field
Suggested Products
Space for your product
Witam, jestem po konsultacji telefonicznej z lekarzem, może to komuś pomoże, przy antykoncepcji takiej jak krążki plamienia lekkie, podbarwiony śluz mogą się pojawić, ponieważ jest to antykoncepcja ultralekka. Jeśli nie jest to uciążliwe, a w badaniach usg i cytologii nie ma nic niepokojącego, nie jest to powód do zmiany metody
Ewa Pilch Pharmacist, Editor
5 years ago
Uznaje się, że występowanie plamień i krwawień śródcyklicznych jest normalne dla pierwszych kilku cykli stosowania preparatu antykoncepcyjnego. Zazwyczaj są to 3 cykle, chociaż u niektórych pacjentek może trwać 6 cykli.
W przypadku, gdy krwawienia będą się nasilały lub będą występowały również w kolejnym cyklu, zachęcam do powtórzenia konsultacji lekarskiej:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/96195/ginoring-przyrzad
O tym jak prawidłowo stosować antykoncepcje pisaliśmy w artykule: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje