janek (anonim, 213.233.147.)
około 2 lat temu, Warszawa

Czy w Irlandii kupię Hepatil?

Jestem w irlandi potrzebuje tabletek hepatil w aptece nie ma ani żadnych osłonowych tylko oczyszczajace czy to będą takie

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Witam, Hepatil wspomaga pracę wątroby i przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów. Zawiera asparaginian L - ornityny i cholinę.
Preparaty dostępne poza granicami naszego kraju mają najczęściej inne nazwy handlowe. Nie wszystkie preparaty stosowane w Polsce są dopuszczone do obrotu w innych krajach i odwrotnie - część leków stosowanych, np. w Irlandii nie jest zarejestrowanych w Polsce.
Kupując leki za granicą najlepiej znać ich skład chemiczny poszukiwanego preparatu - jest podany na opakowaniu lub w ulotce informacyjnej dla pacjenta. Leki na receptę mają swoje nazwy międzynarodowe, co może ułatwić komunikację z lekarzem lub farmaceutą poza granicami naszego kraju.Pomocna może być też znajomość nazw łacińskich poszczególnych składników danego preparatu.
Nie mam niestety wiedzy na temat preparatów wspomagających pracę wątroby dostępnych w aptekach w Irlandii.
Proszę porozmawiać z farmaceutą i poprosić o preparat zawierający cholinę i L-ornitynę.Jeżeli taki nie będzie dostępny pomocne mogą być też specyfiki zawierające wyciągi z owoców ostropestu plamistego - łac. Silybi mariani fructus oraz z ziela karczocha - Cynarae scolymi herba. W Polsce wchodzą one w skład preparatów Cynarex, Travisto, Sylimarol.

Pozdrawiam serdecznie,