Pkjack (anonim, 185.74.85.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy do leku Hepa-Merz mogę dołączyć Heparegen i stosować oba leki jednocześnie?

Witam
Stosuję od paru dni hepa merz 3000. Czy mogę do tego dodać heparegen i używać oba środki jednocześnie ?
Czy jednak lepiej zacząć brać heparegen dopiero po skończeniu hepa merz ?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Jeśli nie otrzymał Pan żadnych wskazówek od lekarza, jak stosować zapisane leki, powinien Pan się skontaktować z nim lub z przychodnią - dawkowanie powinno być zapisane w karcie pacjenta. Proszę pamiętać, że farmaceuta nie ordynuje dawkowania leków wydawanych z przepisu lekarza, bowiem nie ma dostępu do historii zdrowia pacjenta.

Nie są znane interakcje leku Hepa-Merz 3000 z innymi preparatami leczniczymi, stąd o jego łączeniu z innymi środkami, w tym preparatem Heparegen - zależnie od stanu zdrowia pacjenta - decyduje lekarz:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/34709/hepa-merz-3000-granulat-do-wytworzenia-plynu

Pkjack (anonim, 185.74.85.)
około 5 miesięcy temu

Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć na ten temat ?

Pkjack (anonim, 185.74.85.)
około 5 miesięcy temu

Ale czy są jakieś przeciwwskazania żeby łączyć te produkty razem ? Od lekarza nie otrzymałem żadnych informacji ponieważ zrobił detox po alkoholu kilka kroplówek i przepisał te dwa leki

Jeśli od lekarza zlecającego Hepa-Merz nie otrzymał Pan informacji, aby jednocześnie przyjmować lek Heparagen, nie należy go stosować.

Nie wiem, jaka była ordynacja lekarza, kiedy ma Pan stosować Heparegen i czy w ogóle, w związku z czym nie zaordynuje stosowania leku na receptę. Proszę stosować się do zaleceń lekarza.