Здрастуйте, використовую препарат Дікортінефф вже кілька днів при зовнішньому отиті, що проявляється закладеним вухом. Через деякий час після останнього використання я відчув сильне клацання у вусі, і засмічення майже повністю зникло. Чи є це раптове поліпшення нормальним ефектом препарату або могло статися осквернення барабанної перетинки?
Хочу додати, що після попередніх закапувань я не відчула поступового розсмічення вуха
* обов'язкове поле
* обов'язкове поле
Рекомендовані продукти
Місце для вашого продукту
Angelika Talar-Śpionek Фармацевта, Редактор
2 років тому
Якщо ви помітили витікання рідини з вуха, зниження слуху або шум у вухах, то слід звернутися до отоларинголога. Знадобляться додаткові дослідження.