Paracetamol Farmina cena i dostępność w aptekach w Zabrzu

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Farmina w Zabrzu i apteki, w których jest dostępny

Paracetamol Farmina 10 czopków = 2 blistry jest dostępny w 17 aptekach w cenie od 6,98 zł do 9,99 zł.
Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Paracetamol Farmina:

Paracetamol Farmina w formie czopków łagodzi ból i gorączkę różnego pochodzenia. Do stosowania u niemowląt w leczeniu objawowym przeziębienia i grypy, a także podczas ząbkowania. Forma czopka ułatwia podawanie leku w przypadku wymiotów lub trudności z połykaniem u dzieci.

Najnowsze wiadomości o Paracetamol

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Paracetamol

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Jaki lek przeciwbólowy mogę zastosować, jeżeli zażyłem Tramadol i Ketonal?
Choruje na ZZSK mam 36 lat.. mam teraz atak choroby .. biorę olfen uno o 20 codziennie w środę i czwartek wspomagałem się paracetamolem 2x500 raz dzie...
odpowiada Ewa Pilch

Doreta zawiera w składzie paracetamol oraz tramadol. Nie może być zastosowana łącznie z podanym już Tramadolem. Jedynym lekiem, który może Pan ewentualnie dodatkowo zastosować jest paracetamol. Ta...

Co mogę zastosować przy bólu kręgosłupa, jeżeli karmię piersią?
Dzień dobry! Mam barrzo poważny problem bólowy kręgosłupa. Już 6dzien ból nie ustępuje pomimo masaży, okładów, terapi manualnej. Karmie piersią i nie ...
odpowiada Ewa Pilch

Jeżeli leki nie działają i już stosuje Pani kolejny dzień preparaty to zachęcam do konsultacji z lekarzem. Można spróbować umówić teleporadę na nocnej pomocy świątecznej. Mama karmiąca piersią moż...

Czy można stosować Apap extra i tabletki Novynette?
Apap extra a tabletki novynette. Można?
odpowiada Anna Tyrańska

Tak, można stosować oba leki jednocześnie. Proszę jednak pamiętać, by nie przekroczyć zaleconej dawki - paracetamol przyjęty w dawce dobowej 3g (średnio 6 tabletek po 500mg) może realnie wpłynąć na sk...

Czy podczas bolesnej miesiączki mogę brać Paracetamol i Scopolan oraz czy przy zapaleniu błony śluzowej żołądka mogę łączyć Mesopral i Manti?
Czy podczas bolesnej miesiączki mogę brać Paracetamol i Scopolan? Ile godzin przerwy zachować między jednym a drugim lekiem? Czy przy zapaleniu bło...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Ponieważ między lekami Paracetamol i Scopolan nie dochodzi do istotnych interakcji lekowych, nie ma obowiązku zachowywania przerw między ich przyjmowaniem. Scopolan można stosować w schemacie 1-2 ta...

Czy mogę stosować Gripex i Neosine, jeśli przyjmuję Bisoprolol?
Witam. Czy biorąc lek Bisoprolol mogę zarzywac leki np na przeziębienie tzn grypowe jak Neosine i inne takie jak Grypex??? Pytam ponieważ od tygodnia ...
odpowiada Katarzyna Domagała

W przypadku stosowania leku Bisoprolol, proszę stosować leki na przeziębienie zawierające najlepiej jeden składnik. Jeśli występuje gorączka, składnikiem tym niech będzie paracetamol. Jest on najbezpi...

Czy mogę przyjmować Apap z lekiem Slinda?
Witam czy moge przyjmować Apap biorąc tabletki antykoncepcyjne Slinda? Chodzi o 1 -2 tabletki na dobę w razie jakiegoś bólu. Wyczytałam że Apap obniża...
odpowiada Anna Tyrańska

Substancją czynną leku Apap jest paracetamol. Przyjmowanie go w dawce większej niż 3 g na dobę (6 tabletek po 500 mg) może realnie wpłynąć na skuteczność zastosowanej antykoncepcji. Jeśli jednak zażyj...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Farmina (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Farmina.

Powiązane artykuły Paracetamol

Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


Ból i gorączka u dziecka
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból i gorączka u dziecka to zawsze stres dla rodziców i sygnał do działania. Ból może towarzyszyć ząbkowaniu, kolkom oraz różnego typu infekcjom. W apteczce warto mieć lek w postaci syropu, czy czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.


Ból w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas ciąży zdarzają się sytuacje, kiedy ból dotykający przyszłą mamę jest tak silny, że musi ona sięgnąć po lek przeciwbólowy. Większość preparatów jest przeciwwskazana w ciąży. Jak zatem pomóc kobiecie ciężarnej?


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


} ;