Ibuprofen Hasco cena i dostępność w aptekach w Częstochowie

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibuprofen Hasco w Częstochowie i apteki, w których jest dostępny

Ibuprofen Hasco 60 kapsułek jest dostępny w 19 aptekach.

Cena urzędowa:

Ryczałt 5,18 zł

Odpłatność 100% 6,85 zł

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Ibuprofen Hasco:

Ibuprofen Hasco to lek stosowany w leczeniu bólów głowy, zębów, stawowych, mięśniowych, kostnych, miesiączkowych oraz nerwobólach. Może być również stosowany w obniżaniu temperatury ciała w stanach grypopodobnych i przeziębieniach oraz objawowym leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów. Substancją czynną jest ibuprofen należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Najnowsze wiadomości o Ibuprofen

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibuprofen

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Ibuprofen

Jaka jest różnica między Nimesilem a Ibuprofenem?
Jaka jest różnica między Nimesilem a Ibuprofenem?
odpowiada Anna Tyrańska

Nimesil to lek w postaci granulatu do wytworzenia zawiesiny, który może być stosowany w terapii dolegliwości bólowych, chorób zapalnych i zwyrodnieniowych. Preparat zawiera nimesulid, który hamuje akt...

Czy jeśli zażyję 2 kapsułki Ibupromu Sprint to działanie będzie takie jak po zażyciu ibupromu MAX sprint?
Witam, czy jeśli zażyje naraz dwie tabletki Ibuprom sprint to będzie działać jak RR MAX sprint?
odpowiada Anna Tyrańska

Jeśli zażyje Pani naraz dwie kapsułki ibupromu sprint to uzyska Pani taką samą dawkę leku jak podczas zażycia jednej kapsułki Ibupromu MAX sprint - wówczas działanie i efekt terapeutyczny będzie bardz...

Co się stanie jeśli zamiast paracetamolu podałam córce ibuprofen po szczepionce Bexsero?
Dzień dobry, czy jeśli po szczepionce bexsero podałam 8miesiecznej córce Ibum zamiast paracetamol coś się stanie, czy szczepionka się nie przyjmie, wy...
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Jak podaje producent: "Profilaktyczne zastosowanie paracetamolu zmniejsza częstość i stopień ciężkości gorączki bez jednoczesnego wpływu na immunogenność czy to szczepionki Bexsero, czy też standardow...

Czy można łączyć Iberogast z Paracetamolem lub Ibuprofenem?
Czy można łączyć iberogast z paracetamolem lub ibuprofenem
odpowiada Anna Tyrańska

Nie ma przeciwwskazań do stosowania Iberogastu z paracetamolem lub ibuprofenem, proszę jednak zadbać o zachowanie stosownego odstępu czasowego pomiędzy preparatami. Najlepiej by przerwa wynosiła minim...

Czy można połączyć No-Spę z Ibupromem?
Czy można połączyć nospe wraz z ibufromem
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie ma przeciwwskazań do łączenia leków No-Spa i Ibuprom.

Czy ibuprofen wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?
Dzień dobry czy leki na ból głowy ( ibuprom max sprint) obniżają działanie tabletek antykoncepcyjnych ?(vines)
odpowiada Katarzyna Domagała

Leki z ibuprofenem nie obniżają skuteczności tabletek antykoncepcyjnych: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-oslabiaja-skutecznosc-antykoncepcji

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibuprofen

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibuprofen Hasco (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibuprofen Hasco.

Powiązane artykuły Ibuprofen

Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?
Agnieszka Soroko, mgr farm. Wielu z nas rzadziej lub częściej boli głowa. Może to być napięciowy ból głowy - jedna z najczęstszych dolegliwości obok migreny, bo dotyka nawet 80% osób. Przeczytaj, kiedy leki bez recepty nie będą wystarczające i trzeba udać się do lekarza.


Ból stopy, czyli ostroga piętowa
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Ból podeszwowej części stopy i dyskomfort podczas chodzenia? To mogą być ostrogi piętowe - dolegliwość, z którą zmagała się przez kilka miesięcy Pani Marzena, moja sąsiadka i pacjentka apteki, w której pracuję. Zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących rozpoznania i sposobów leczenia oraz o tym, jak udało jej się wrócić do pełnej sprawności.


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


Przeziębienie przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas walki z przeziębieniem nie musisz rezygnować z karmienia piersią. W czasie infekcji układ odpornościowy mamy wytwarza dodatkowe przeciwciała, których zadaniem jest zwalczenie choroby. Wraz z mlekiem są one przekazywane maluszkowi, co zmniejsza ryzyko jego zachorowania.


} ;