Kris (anonim, 37.248.165.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

W jaki sposób działa lek Mysimba i czy mogę łączyć go z johimbiną?

W jaki sposób mysimba działa na metabolizm ?Jestem na drugim Etapie rano i wieczorem przyjmuje tabletkę. W jaki sposób pomaga zapłać tłuszcz. Czy mogę brać johombine czy nie. Jak długo trwa w organizmie mysimba.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

około 5 miesięcy temu

Mysimba zawiera dwie substancje czynne - naltrekson oraz bupropion, które działają na odpowiednie obszary mózgu (m.in na układ nagrody, ośrodek głodu i sytości) pomagają kontrolować ilość spożywanego pokarmu i zmniejszają przyjemność odczuwaną podczas jedzenia. Chciałabym zaznaczyć, że korzystny wpływ na tempo metabolizmu, został zaobserwowany tylko podczas prób na obiektach zwierzęcych. Aktualne dane literaturowe, nie potwierdzają korzystnego wpływu na metabolizm u ludzi. W badaniach na zdrowych ochotnikach dowiedziono, że po jednorazowym podaniu leku, czas jego eliminacji z organizmu trwa ok 21 godzin.

W odniesieniu do skuteczności leczenia opisywanym preparatem, chciałabym podkreślić, że dla większych efektów zaleca się stosować go w połączeniu z niskokaloryczną dietę.

Dotychczas nie zaobserwowano interakcji pomiędzy preparatem Mysimba a produktami zawierającymi johimbinę. Jednak, ze względu na to, że wspominany lek jest dość krótko dostępny na rynku zalecałabym zachowanie szczególnej ostrożności podczas prób łączenia go z innymi produktami. Najlepiej byłoby jeśli skontaktowałby się Pan z lekarzem, który zaordynował lek i opowiedział o swojej chęci rozpoczęcia terapii johimbiną - specjalista weźmie pod uwagę Pana stan zdrowia i postara się dobrać najefektywniejszą, najbezpieczniejszą metodę terapii.

Poniżej zamieszczam odnośniki do artykułów, które mogą okazać się interesujące:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/88259/mysimba-tabletki/ulotka
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/otylosc-i-nadwaga