Протягом 1 року не було менструації. Гінеколог призначив фемостон 2/10. Після 7 днів прийому одного дня з'явилася кривава виділення. Минуло вже 14 днів після прийому, і знову з'явилися кроянові виділення. Що це може бути?
* обов'язкове поле
* обов'язкове поле
Рекомендовані продукти
Місце для вашого продукту
Katarzyna Kosińska Фармацевта, Редактор
11 годин тому
Ці симптоми можуть бути побічним ефектом Фемостону. Розлади
Менструація (включаючи постменопаузальні мажучі виділення, ациклічні з тривалою кровотечею, рясні геморагічні менструації, надто рідкі або відсутні менструації, нерегулярні менструації, дисменструальні менструації), тазовий біль і вагінальні виділення — це поширені побічні ефекти, про які повідомляють пацієнти, які приймають цей препарат. Якщо кровотеча або мажучі виділення з'являються пізніше або тривають після припинення лікування, слід провести діагностику, щоб визначити причину кровотечі та виключити рак ендометрія.
Для отримання додаткової інформації:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/htz-hormonalna-terapia-zastepcza-w-menopauzie
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/hormonalna-terapia-zastepcza-htz
Якщо є сумніви, раджу скористатися телеконсультацією з гінекологом — послуга доступна у вкладці електронного візиту: