TENA pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady

TENA to firma oferująca szeroką gamę produktów z zakresu higieny osobistej i pielęgnacji (m.in. wkładki higieniczne, bieliznę ochronną, pieluchomajtki, kremy ochronne czy chusteczki oczyszczające) przy nietrzymaniu moczu, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Wyroby TENA zwiększają komfort codziennego życia zapewniając uczucie suchości, niwelując nieprzyjemne zapachy oraz chroniąc przed zabrudzeniami i podrażnieniami skóry.

Co charakteryzuje firmę TENA?

Firma TENA należy do grupy Essity i specjalizuje się w produkcji wyrobów z zakresu higieny osobistej i pielęgnacji przy nietrzymaniu moczu od ponad 50 lat. Współpracując z zespołem złożonym z pielęgniarek, opiekunów oraz specjalistów w dziedzinie nietrzymania moczu, firma opracowuje rozwiązania dostosowane bezpośrednio do potrzeb poszczególnych pacjentów.

Dla kogo przeznaczone są wyroby TENA?

Wyroby TENA powstały z myślą o potrzebach osób borykających się z problemem nietrzymania moczu. Spośród produktów firmy, każdy pacjent może wybrać takie, które będą dostosowane do jego potrzeb. W tym celu powstała między innymi skala poziomów chłonności (od 0 do 8):

 • od 0,5 do 2 poziomu - dla osób z kropelkowym nietrzymaniem moczu
 • od 2 do 5 poziomu - dla osób z lekkim nietrzymaniem moczu
 • powyżej 5 poziomu - dla osób z umiarkowanym lub ciężkim nietrzymaniem moczu

Jakie produkty znajdują się w ofercie TENA?

 • specjalistyczne wkładki higieniczne o różnej grubości, długości i chłonności,
 • specjalistyczne podpaski o różnej chłonności, ze skrzydełkami lub bez,
 • bielizna ochronna dedykowana kobietom o różnych kolorach (kremowa, czarna) oraz rozmiarach,
 • bielizna ochronna dedykowana mężczyznom w kolorze granatowym, dostępna w różnych rozmiarach,
 • wsuwane majtki chłonne o różnych rozmiarach i poziomach chłonności,
 • pieluchomajtki z regulowanym pasem mocującym ułatwiającym wymianę, dostępne w różnych rozmiarach i poziomach chłonności,
 • pieluchomajtki z regulowanymi rzepami o różnych rozmiarach i poziomach chłonności,
 • bezszwowe majtki elastyczne wielokrotnego użytku utrzymujące produkty na nietrzymanie moczu na właściwym miejscu,
 • podkłady ochronne o różnych rozmiarach i kształtach, do zabezpieczania materacy, krzeseł, wózków inwalidzkich czy innych powierzchni.

Ponadto firma TENA oferuje również linię kosmetyków do codziennej pielęgnacji i oczyszczania skóry wrażliwej, szczególnie w okolicy krocza, która drażniona jest w przypadku nietrzymania moczu. Są to między innymi:

 • delikatne chusteczki oczyszczające, zarówno suche, jak i nawilżane,
 • pianki i kremy oczyszczające do stosowania bez potrzeby spłukiwania,
 • pielęgnacyjne balsamy i kremy do skóry wrażliwej i podrażnionej,
 • kremy ochronne zapobiegające powstawaniu podrażnień w wyniku nietrzymania moczu.

Jak działają wyroby TENA?

Zarówno wkładki, podpaski, bielizna ochronna, jak i pieluchomajtki TENA odprowadzają wilgoć z dala od skóry i zatrzymują ją wewnątrz chłonnego wkładu, zapewniając tym uczucie suchości. Dodatkowo zawarte we wkładach odświeżające mikroperełki pochłaniają nieprzyjemny zapach, a technologia microPROTEX zapewnia ochronę przed przeciekaniem.

Wszystkie wyroby wykonane są z miękkich i oddychających materiałów, bez dodatku środków zapachowych, co pomaga zachować zdrowie skóry.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar produktów TENA?

Rozmiar zarówno bielizny ochronnej, jak i pieluchomajtek TENA dobieramy na podstawie obwodu w pasie.

 • 45-75 cm - rozmiar XS
 • 65-85 cm - rozmiar S
 • 80-110 cm - rozmiar M
 • 100-135 cm - rozmiar L
 • 120-160 cm - rozmiar XL
Wyrób medyczny

Tena Men Super wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Men Super to specjalistyczne wkładki higieniczne dla mężczyzn z lekkim lub umiarkowanym stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 5/8.

Dostępny w 53% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Maxi Night wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Lady Maxi Night to specjalistyczne podpaski dla kobiet z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu do stosowania w ciągu nocy. Są wydłużone i posiadają szeroką część tylną, dzięki czemu utrzymują uczucie suchości i komfortu przez całą noc. Poziom chłonności: 6/8.

Dostępny w 65% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Slip Proskin Plus M pieluchomajtki

Tena Slip Proskin Plus M to pieluchomajtki z regulowanymi rzepami dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Są wykonane z oddychającego materiału oraz skutecznie chronią przed przeciekaniem i wilgocią dzięki superchłonnemu wkładowi. Rozmiar: 73-122 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/8.

Dostępny w 10% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Men Active Fit Pants M odzież medyczna

Tena Men Active Fit Pants M to bielizna chłonna dla mężczyzn z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Szybko absorbują płyny zapewniając uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 75-105 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 50% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Slip Proskin Super S pieluchomajtki

Tena Slip Proskin Super S to pieluchomajtki z regulowanymi rzepami dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Są wykonane z oddychającego materiału oraz skutecznie chronią przed przeciekaniem i wilgocią dzięki superchłonnemu wkładowi. Rozmiar: 56-85 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/8.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Normal M odzież medyczna

Tena Pants Proskin Normal M to wsuwane majtki chłonne dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 63% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Men Light wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Men Light to specjalistyczne wkładki higieniczne dla mężczyzn z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 3/8.

Dostępny w 54% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Super wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Lady Super to specjalistyczne podpaski dla kobiet z umiarkowanym stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 5/8.

Dostępny w 40% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Normal wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Lady Normal to specjalistyczne podpaski dla kobiet z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 3/8.

Dostępny w 79% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Slip Proskin Maxi M pieluchomajtki

Tena Slip Proskin Maxi M to pieluchomajtki z regulowanymi rzepami dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Są wykonane z oddychającego materiału oraz skutecznie chronią przed przeciekaniem i wilgocią dzięki superchłonnemu wkładowi. Rozmiar: 73-122 cm w pasie. Poziom chłonności: 8/8.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Normal S odzież medyczna

Tena Pants Proskin Normal S to wsuwane majtki chłonne dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 65-85 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 24% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Extra wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Lady Extra to specjalistyczne podpaski dla kobiet z lekkim lub umiarkowanym stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 4/8.

Dostępny w 71% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Men Active Fit Pants L odzież medyczna

Tena Men Active Fit Pants L to bielizna chłonna dla mężczyzn z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Szybko absorbują płyny zapewniając uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 95-130 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 51% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Bed Plus podkład

Tena Bed Plus to podkłady higieniczne stosowane do ochrony przed zabrudzeniami dla osób z nietrzymaniem moczu, podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych i w położnictwie. Dwuwarstwowa budowa zapewnia wchłanianie płynów i zapobiega wyciekaniu, dzięki zewnętrznej warstwie folii.

Dostępny w 37% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Men Extra Light wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Men Extra Light to specjalistyczne wkładki higieniczne dla mężczyzn z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 1/8.

Dostępny w 47% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Super M odzież medyczna

Tena Pants Proskin Super M to majtki chłonne dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/8.

Dostępny w 28% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Slip Proskin Plus S pieluchomajtki

Tena Slip Proskin Plus S to pieluchomajtki z regulowanymi rzepami dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Są wykonane z oddychającego materiału oraz skutecznie chronią przed przeciekaniem i wilgocią dzięki superchłonnemu wkładowi. Rozmiar: 56-85 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/8.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Slip Super XL pieluchomajtki

Tena Slip Super XL to pieluchomajtki z regulowanymi rzepami dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Są wykonane z oddychającego materiału oraz skutecznie chronią przed przeciekaniem i wilgocią dzięki superchłonnemu wkładowi. Rozmiar: 120-160 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/8.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Men Medium wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Men Medium to specjalistyczne wkładki higieniczne dla mężczyzn z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 4/8.

Dostępny w 64% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Pants Crème M odzież medyczna

Tena Lady Pants Crème M to bielizna chłonna dla kobiet z umiarkowanym lub natężonym stopniem nietrzymania moczu. Szybko absorbuje płyny zapewniając uczucie suchości oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Ponadto jest zbliżona wyglądem i wygodą do zwykłej bielizny. Rozmiar: 75-105 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 39% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Slip Proskin Super L pieluchomajtki

Tena Slip Proskin Super L to pieluchomajtki z regulowanymi rzepami dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Są wykonane z oddychającego materiału oraz skutecznie chronią przed przeciekaniem i wilgocią dzięki superchłonnemu wkładowi. Rozmiar: 92-144 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/8.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Pants Crème L odzież medyczna

Tena Lady Pants Crème L to bielizna chłonna dla kobiet z umiarkowanym lub natężonym stopniem nietrzymania moczu. Szybko absorbuje płyny zapewniając uczucie suchości oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Ponadto jest zbliżona wyglądem i wygodą do zwykłej bielizny. Rozmiar: 95-130 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 34% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Dry Kids XL+ pieluchomajtki

Tena Dry Kids XL+ to pieluchomajtki przeznaczone dla dzieci z nietrzymaniem moczu, które wyrosły z tradycyjnych pieluszek (ważących 15-30 kg). Są wykonane z miękkiego i oddychającego materiału, zapewniają szybkie wchłanianie i są wyposażone w osłony zabezpieczające przed przeciekaniem. Dodatkowo posiadają elastyczny pasek zapewniający ścisłe przyleganie do ciała.

Dostępny w 1% aptek.

Kosmetyk

Tena Proskin Shampoo & Shower żel do mycia i szampon żel

Tena Proskin Shampoo & Shower to delikatny żel do mycia całego ciała i włosów podczas kąpieli lub pod prysznicem. Zawiera substancje odżywcze i witaminę B5, co pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry, a składniki antystatyczne ułatwiają rozczesywanie włosów. Przeznaczony do skóry delikatnej oraz u osób starszych.

Dostępny w 6% aptek.

Kosmetyk

Tena Proskin Shampoo Cap przykrycie

Tena Proskin Shampoo Cap to jednorazowy czepek do mycia włosów w łóżku dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Zawiera szampon i odżywkę. Nie wymaga spłukiwania ani suszenia włosów.

Dostępny w 33% aptek.

Kosmetyk

Tena Proskin Wash Mousse pianka

Tena Proskin Wash Mousse to pianka w sprayu stosowana do oczyszczania skóry w okolicy krocza dla osób z nietrzymaniem moczu. Do użycia bez spłukiwania i osuszania. Produkt dodatkowo nawilża skórę.

Dostępny w 37% aptek.

Kosmetyk

Tena Barrier Cream krem ochronny krem

Tena Barrier Cream to krem ochronny dla osób z problemem nietrzymania moczu, przeznaczony do stosowania w okolicy krocza. Zawiera glicerynę, która zabezpiecza skórę przed drażniącym działaniem moczu i zapobiega powstawaniu zaczerwienienia. Dodatkowo witamina E i olej canola łagodzą podrażnienia delikatnej skóry i pomagają utrzymać jej zdrowie. Nie zawiera konserwantów i środków zapachowych.

Dostępny w 26% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Maxi wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Lady Maxi to specjalistyczne podpaski dla kobiet z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Posiadają strefę InstaDRY, która szybko absorbuje płyn i zapewnia uczucie suchości. Zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 49% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Plus M odzież medyczna

Tena Pants Proskin Plus M to wsuwane majtki chłonne dla osób chodzących i poruszających się, z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Posiadają oddychający materiał, zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/8.

Dostępny w 46% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Normal L odzież medyczna

Tena Pants Proskin Normal L to wsuwane majtki chłonne dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 100-135 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 65% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Pants Noir M odzież medyczna

Tena Lady Pants Noir M to bielizna chłonna dla kobiet z umiarkowanym lub natężonym stopniem nietrzymania moczu. Szybko absorbuje płyny zapewniając uczucie suchości oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Ponadto jest zbliżona wyglądem i wygodą do zwykłej bielizny. Rozmiar: 75-105 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 43% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Slip Proskin Maxi L pieluchomajtki

Tena Slip Proskin Maxi L to pieluchomajtki z regulowanymi rzepami dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Są wykonane z oddychającego materiału oraz skutecznie chronią przed przeciekaniem i wilgocią dzięki superchłonnemu wkładowi. Rozmiar: 92-144 cm w pasie. Poziom chłonności: 8/8.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Plus L odzież medyczna

Tena Pants Proskin Plus L to wsuwane majtki chłonne dla osób chodzących i poruszających się, z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Posiadają oddychający materiał, zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 100-135 cm w pasie. Poziom chłonności: 6/8.

Dostępny w 47% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Comfort Proskin Maxi pieluchy

Tena Comfort Proskin Maxi to ekstradługie wkładki anatomiczne przeznaczone dla osób z umiarkowanym lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Mają kubełkowy kształt, dzięki czemu są ściśle dopasowane do ciała i zabezpieczają przed przeciekaniem. Ponadto są wykonane z oddychającego materiału i odprowadzają wilgoć z dala od skóry, co zapewnia jej zdrowie. Poziom chłonności: 8/8.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

Tena Proskin Wash Gloves rękawice do mycia ciała rękawice

Tena Proskin Wash Gloves to jednorazowe rękawice wykonane z delikatnego materiału, przeznaczone do mycia i pielęgnacji skóry osób leżących. Wykonane są z materiału o grubej fakturze, który dobrze oczyszcza skórę w połączeniu z kremem lub pianką myjącą. Posiada wewnętrzną nieprzemakalną warstwę. Nadaje się do mycia okolic krocza oraz całego ciała, nawet w łóżku.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Extra Plus wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Lady Extra Plus to specjalistyczne podpaski dla kobiet z umiarkowanym stopniem nietrzymania moczu. Posiadają strefę InstaDRY, która szybko absorbuje płyn i zapewnia uczucie suchości. Zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 5/8.

Dostępny w 40% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Normal XL odzież medyczna

Tena Pants Proskin Normal XL to wsuwane majtki chłonne dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 120-160 cm w pasie. Poziom chłonności: 5,5/8.

Dostępny w 28% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Comfort Proskin Plus pieluchy

Tena Comfort Proskin Plus to wkładki anatomiczne przeznaczone dla osób z umiarkowanym lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Mają kubełkowy kształt, dzięki czemu są ściśle dopasowane do ciała i zabezpieczają przed przeciekaniem. Ponadto są wykonane z oddychającego materiału i odprowadzają wilgoć z dala od skóry, co zapewnia jej zdrowie. Poziom chłonności: 6/8.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Fix L odzież medyczna

Tena Fix L to elastyczne majtki wielokrotnego użytku podtrzymujące wkładki chłonne Tena Comfort, zabezpieczające przed umiarkowanym lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Majtki są bezszwowe co minimalizuje ucisk. Mogą być prane i suszone.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Bed Normal podkłady podkład

Tena Bed Normal to podkłady higieniczne stosowane do ochrony przed zabrudzeniami dla osób z nietrzymaniem moczu, podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych i w położnictwie. Dwuwarstwowa budowa zapewnia wchłanianie płynów i zapobiega wyciekaniu, dzięki zewnętrznej warstwie folii.

Dostępny w 29% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Flex Super L pieluchomajtki

Tena Flex Super L to pieluchomajtki z regulowanym pasem mocującym, przeznaczone zarówno dla osób poruszających się samodzielnie, jak i w większym lub mniejszym stopniu unieruchomionych z umiarkowanym lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Mają superchłonny wkład, który wiąże duże ilości moczu zapewniając skórze suchość i wykonane są z oddychającego materiału. Rozmiar: 92-144 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/8.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Super Night M odzież medyczna

Tena Pants Proskin Super Night M to wsuwane majtki chłonne do stosowania na noc dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Posiadają oddychający materiał, zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo zostały wyposażone w specjalny system zapewniający większą chłonność z tyłu oraz podwójny wkład z szybkochłonną powłoczką i osłonkami przed przeciekaniem. Rozmiar: 80-110 cm w pasie. Poziom chłonności: 7,5/8.

Dostępny w 37% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Flex Maxi M pieluchomajtki

Tena Flex Maxi M to pieluchomajtki z regulowanym pasem mocującym, przeznaczone zarówno dla osób poruszających się samodzielnie, jak i w większym lub mniejszym stopniu unieruchomionych z umiarkowanym lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Mają superchłonny wkład, który wiąże duże ilości moczu zapewniając skórze suchość i wykonane są z oddychającego materiału. Rozmiar: 73-122 cm w pasie. Poziom chłonności: 8/8.

Dostępny w 1% aptek.

Kosmetyk

Tena Proskin Wash Cream krem

Tena Proskin Wash Cream to krem myjący przeznaczony do codziennego oczyszczania i pielęgnacji całego ciała, a w szczególności okolic krocza podczas zmiany produktów chłonnych w przypadku nietrzymania moczu. Preparat oczyszcza, regeneruje i chroni wrażliwą skórę, a w przeciwieństwie do wody z mydłem - nie wysusza jej.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Flex Maxi L pieluchomajtki

Tena Flex Maxi L to pieluchomajtki regulowanym pasem mocującym, przeznaczone zarówno dla osób poruszających się samodzielnie, jak i w większym lub mniejszym stopniu unieruchomionych z umiarkowanym lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Mają superchłonny wkład, który wiąże duże ilości moczu zapewniając skórze suchość i wykonane są z oddychającego materiału. Rozmiar: 92-144 cm w pasie. Poziom chłonności: 8/8.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Lady Slim Normal wkładki higieniczne/wkłady anatomiczne

Tena Lady Slim Normal to specjalistyczne podpaski dla kobiet z lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Poziom chłonności: 3/8.

Dostępny w 50% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Super L odzież medyczna

Tena Pants Proskin Super L to majtki chłonne dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Rozmiar: 100-135 cm w pasie. Poziom chłonności: 7/8.

Dostępny w 29% aptek.

Wyrób medyczny

Tena Pants Proskin Super Night L odzież medyczna

Tena Pants Proskin Super Night L to wsuwane majtki chłonne do stosowania na noc dla osób z umiarkowanym lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Posiadają oddychający materiał, zapewniają uczucie suchości i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo zostały wyposażone w specjalny system zapewniający większą chłonność z tyłu oraz podwójny wkład z szybkochłonną powłoczką i osłonkami przed przeciekaniem. Rozmiar: 100-135 cm w pasie. Poziom chłonności: 7,5/8.

Dostępny w 34% aptek.


ostatnia zmiana: 12.02.2021 09:50:02

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Jak wystawić zlecenie na pieluchomajtki i inne wyroby medyczne?
jak wypisywac nowe zlecenia na pieluchomajtki i cewniki?
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Czy są majtki chłonne Tena Pants M pakowane po 30 sztuk?
czy są pieluchomajtki Tena Pans rozmiar 2 (M),80-110, w opakowaniach po 30 szt?
odpowiada Katarzyna Domagała

Gdzie w Lublinie zrealizuję wniosek na wkłady anatomiczne dla kobiet?
Witam chciałabym zapytać w krorej aptece w Lublinie zrealizuje wniosek na nfz na wklady atonomiczne dla kobiet
odpowiada Olga Sierpniowska

Czy macie pampersy na sztuki i za ile?
Witam mACIE PAMPERSY NA SZTUKI I ZA ILE
odpowiada Olga Sierpniowska

Na Twoje pytania w temacie tena pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.