Sopelek - aspiratory do nosa, akcesoria do aspiratorów

Sopelek to polska marka aspiratorów do nosa, które pozwalają na skuteczne i bezpieczne usuwanie zalegającej wydzieliny z nosa dziecka.

Aspiratory do nosa Sopelek przeznaczone są dla dzieci już od pierwszych dni życia. Pomagają oczyścić nosek i swobodnie oddychać najmłodszym, którzy nie są w stanie samodzielnie go opróżnić. Co więcej, systematyczne stosowanie aspiratora do nosa może zapobiec powstawaniu infekcji górnych dróg oddechowych (np. zapalenie gardła, zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok przynosowych) oraz pomaga w leczeniu schorzeń dolnych dróg oddechowych (np. zapalenie krtani, zapalenie tchawicy, zapalenie oskrzeli czy zapalenie płuc).

W ofercie marki Sopelek znajdują się aspiratory do odciągania przy pomocy ust, jak i z pomocą odkurzacza oraz jednorazowe podkłady higieniczne do przewijania niemowląt.

Inne

SOPELEK 3+ Aspirator vacuum przyrząd

SOPELEK 3+ Aspirator vacuum to wyrób medyczny umożliwiający usunięcie wydzieliny z nosa dziecka, co zapobiega powstawaniu infekcji i pomaga w leczeniu schorzeń dróg oddechowych. Produkt przeznaczony jest dla dzieci, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić nosa. Zestaw zawiera ustnik, który umożliwia odciąganie wydzieliny za pomocą ust oraz adapter, który umożliwia odciąganie przy pomocy odkurzacza.

Dostępny w 21% aptek.

Inne

Sopelek 2 aspirator do nosa przyrząd

Sopelek 2 aspirator do nosa to przyrząd służący do odsysania zalegającej wydzieliny w nosie za pomocą zasysania powietrza ustami. Do stosowania u dzieci, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić nosa. Przyrząd posiada specjalną końcówkę, która ogranicza drażnienie błony śluzowej. Regularne odsysanie gęstej wydzieliny zapobiega rozwojowi infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, a także przywraca komfort swobodnego oddechu podczas przeziębienia lub zapalenia zatok. W komplecie dostępne aparat i 10 jednorazowych filtrów.

Dostępny w 19% aptek.

Inne

Sopelek 2 jednorazowe filtry do aspiratora przyrząd

Sopelek 2 jednorazowe filtry do aspiratora zabezpieczają przed przedostaniem się dalej wydzieliny z nosa podczas odciągania przy pomocy ust lub odkurzacza. Zestaw zawiera 10 sztuk.

Dostępny w 16% aptek.

Inne

Sopelek aspirator do nosa jednorazowe końcówki przyrząd

Sopelek aspirator do nosa jednorazowe końcówki zapewniają higienę użytkowania aspiratora do nosa Sopelek, który pomaga oczyszczać nos z zalegającej w nim wydzieliny. W zestawie dostępne 4 sztuki.

Dostępny w 16% aptek.

Inne

Sopelek aspirator do nosa przyrząd

Sopelek aspirator do nosa to przyrząd służący do odsysania zalegającej wydzieliny w nosie za pomocą zasysania powietrza ustami. Do stosowania u dzieci do 3. roku życia, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić nosa. Regularne odsysanie gęstej wydzieliny zapobiega rozwojowi infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, a także przywraca komfort swobodnego oddechu podczas przeziębienia lub zapalenia zatok. W komplecie dostępne 3 jednorazowe końcówki.

Dostępny w 15% aptek.

Inne

Sopelek Baby jednorazowe podkłady higieniczne dla niemowląt podkład

Sopelek Baby jednorazowe podkłady higieniczne zapewniają ochronę niemowlaka podczas przewijania przed zanieczyszczeniami i zakażeniami powodującymi choroby. Wykonane są z trzywarstwowego laminatu, który chroni przed ewentualnym ubrudzeniem czy przemoczeniem.

Dostępny w 2% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 23.06.2020 11:25:14

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

W której aptece w okolicy miejscowości Dębe Wielkie kupię Sopelek 3+?
Witam, Gdzie w miejscowości Dębe Wielkie lub okolicach kupię aspirator do nosa sopelek 3
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie sopelek - aspiratory do nosa, akcesoria do aspiratorów odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.