Masz pytanie co do zamienników Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym? Zadaj je na forum naszym farmaceutom, anonimowo i bezpłatnie.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Najnowsze pytania

Czy lek Cetraxal plus można łączyć z Paracetamolem lub Ibufenem?
Czy lek Cetraxal plus można łączyć z paracetamolem lub ibufenem
odpowiada Marta Janocha

Czy leki stosowane w przebiegu infekcji mogą spowodować zwiększony apetyt u dziecka?
Dzień dobry, moja 2 letnia córka przez 3 ostatnie tygodnie chorowala miala pseudokrupa, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i obustronne zapalenie uc...
odpowiada Olga Sierpniowska

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem?
Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem? Czytam tutaj, że wszystkie to niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czym się różnią i dlatego ...
odpowiada Olga Sierpniowska

Czy istnieje odpowiednik Ibum?
Witam mama dała mi w domu opakowanie Ibum w razie przeziębienia. Ale te tabletki są takie ogromne że raczej ich nie przełkne. One są takie duże bo maj...
odpowiada Antonina Kłudkiewicz

Produkty zawierające ibuprofen, w tej samej postaci

Poniższe produkty mają tę samą postać (zawiesina) i nazwę międzynarodową (ibuprofen). Nazwa międzynarodowa leku to określenie jego substancji aktywnej (czynnej). Produkty o tej samej nazwie międzynarodowej i postaci nie muszą być swoimi zamiennikami, ponieważ o zastosowaniu leku decyduje również zawartość substancji aktywnej (dawka leku). Co istotne, nawet w przypadku takiej samej nazwy międzynarodowej, postaci leku i dawce substancji czynnej, pacjent nie zawsze może skorzystać z zamiennika - niektórzy pacjenci mogą być na przykład uczuleni na którąś z substancji pomocniczych leku.

Decyzję o zastąpieniu dotychczasowego leku innym podejmuj zawsze po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Produkty zawierające ibuprofen, ale w innej postaci

Poniższe produkty mają tę samą nazwę międzynarodową (ibuprofen), ale inną postać niż zawiesina.

Decyzję o zastąpieniu dotychczasowego leku innym podejmuj zawsze po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Opakowania Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym

40 mililitrów

4% = 0,2 G/5 ML Polpharma

dostępny w 8% aptek

gdzie kupić od 8,99 do 17,59 zł

100 mililitrów

4% = 0,2 G/5 ML Polpharma

dostępny w 75% aptek

gdzie kupić od 9,98 do 32,38 zł

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy lek Cetraxal plus można łączyć z Paracetamolem lub Ibufenem?
Czy lek Cetraxal plus można łączyć z paracetamolem lub ibufenem
odpowiada Marta Janocha

Czy leki stosowane w przebiegu infekcji mogą spowodować zwiększony apetyt u dziecka?
Dzień dobry, moja 2 letnia córka przez 3 ostatnie tygodnie chorowala miala pseudokrupa, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i obustronne zapalenie uc...
odpowiada Olga Sierpniowska

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem?
Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem? Czytam tutaj, że wszystkie to niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czym się różnią i dlatego ...
odpowiada Olga Sierpniowska

Czy istnieje odpowiednik Ibum?
Witam mama dała mi w domu opakowanie Ibum w razie przeziębienia. Ale te tabletki są takie ogromne że raczej ich nie przełkne. One są takie duże bo maj...
odpowiada Antonina Kłudkiewicz

Na Twoje pytania w temacie ibufen odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Wyślij pytanie

Ulotka

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym.

Powiązane artykuły

Sposoby na bolesne ząbkowanie
Olga Sierpniowska, mgr farm. Wreszcie są – pierwsze ząbki Twojego dziecka! Niektóre maluchy etap ząbkowania przechodzą bezproblemowo. Inne wyraźnie cierpią i odczuwają dyskomfort, który udziela się także rodzicom. Jak pomóc malcowi przetrwać okres wyrzynania się mleczaków?


Ząbkowanie
Natalia Ptok, mgr farm. Ząbkowanie to okres w życiu niemowlęcia, podczas którego rosną pierwsze zęby. Zaczynają się one pojawiać od około 6 miesiąca życia, a ostatnie w okolicach do 3 lat. Jest to zazwyczaj uciążliwy czas dla niemowlaka, a także dla rodzica. Ząbkowaniu najczęściej towarzyszą nieprzyjemne objawy, jak np. ból i swędzenie dziąseł, które można złagodzić stosując preparaty dostępne w aptece.


Ból i gorączka u dziecka
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból i gorączka u dziecka to zawsze stres dla rodziców i sygnał do działania. Ból może towarzyszyć ząbkowaniu, kolkom oraz różnego typu infekcjom. W apteczce warto mieć lek w postaci syropu, czy czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.


Produkty Polpharma
Jakub Piwko Produkty Polpharmy mają według publikowanych rankingów największą łącznie sprzedaż w aptekach. Patrząc tylko na produkty bez recepty, Polpharma nie jest liderem, niemniej znajduje się w grupie trzech największych firm w tym segmencie.