Zamienniki i produkty podobne do Ibufen dla dzieci o smaku truskawkowym zawiesina

ibuprofen

Lek bez recepty

Produkt o kategorii ATC M01AE: Stawy, kości, mięśnie, Leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, Niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, Pochodne kwasu propionowego.

Produkt przypisany do tematów: Produkty Polpharma.

Masz pytanie co do zamienników Ibufen dla dzieci o smaku truskawkowym? Zadaj je na forum naszym farmaceutom, anonimowo i bezpłatnie.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Najnowsze pytania

Czy lek Cetraxal plus można łączyć z Paracetamolem lub Ibufenem?
Czy lek Cetraxal plus można łączyć z paracetamolem lub ibufenem
odpowiada Marta Janocha

Czy leki stosowane w przebiegu infekcji mogą spowodować zwiększony apetyt u dziecka?
Dzień dobry, moja 2 letnia córka przez 3 ostatnie tygodnie chorowala miala pseudokrupa, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i obustronne zapalenie uc...
odpowiada Olga Sierpniowska

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem?
Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem? Czytam tutaj, że wszystkie to niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czym się różnią i dlatego ...
odpowiada Olga Sierpniowska

Czy istnieje odpowiednik Ibum?
Witam mama dała mi w domu opakowanie Ibum w razie przeziębienia. Ale te tabletki są takie ogromne że raczej ich nie przełkne. One są takie duże bo maj...
odpowiada Antonina Kłudkiewicz

Produkty zawierające ibuprofen, w tej samej postaci

Poniższe produkty mają tę samą postać (zawiesina) i nazwę międzynarodową (ibuprofen). Nazwa międzynarodowa leku to określenie jego substancji aktywnej (czynnej). Produkty o tej samej nazwie międzynarodowej i postaci nie muszą być swoimi zamiennikami, ponieważ o zastosowaniu leku decyduje również zawartość substancji aktywnej (dawka leku). Co istotne, nawet w przypadku takiej samej nazwy międzynarodowej, postaci leku i dawce substancji czynnej, pacjent nie zawsze może skorzystać z zamiennika - niektórzy pacjenci mogą być na przykład uczuleni na którąś z substancji pomocniczych leku.

Decyzję o zastąpieniu dotychczasowego leku innym podejmuj zawsze po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Produkty zawierające ibuprofen, ale w innej postaci

Poniższe produkty mają tę samą nazwę międzynarodową (ibuprofen), ale inną postać niż zawiesina.

Decyzję o zastąpieniu dotychczasowego leku innym podejmuj zawsze po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Opakowania Ibufen dla dzieci o smaku truskawkowym

100 mililitrów

2% = 0,1 G/5 ML Medana Pharma

dostępny w 11% aptek

gdzie kupić od 13,99 do 29,99 zł

120 mililitrów

2% = 0,1 G/5 ML Medana Pharma

dostępny w 1% aptek

gdzie kupić

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy lek Cetraxal plus można łączyć z Paracetamolem lub Ibufenem?
Czy lek Cetraxal plus można łączyć z paracetamolem lub ibufenem
odpowiada Marta Janocha

Czy leki stosowane w przebiegu infekcji mogą spowodować zwiększony apetyt u dziecka?
Dzień dobry, moja 2 letnia córka przez 3 ostatnie tygodnie chorowala miala pseudokrupa, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i obustronne zapalenie uc...
odpowiada Olga Sierpniowska

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem?
Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem? Czytam tutaj, że wszystkie to niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czym się różnią i dlatego ...
odpowiada Olga Sierpniowska

Czy istnieje odpowiednik Ibum?
Witam mama dała mi w domu opakowanie Ibum w razie przeziębienia. Ale te tabletki są takie ogromne że raczej ich nie przełkne. One są takie duże bo maj...
odpowiada Antonina Kłudkiewicz

Na Twoje pytania w temacie ibufen odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Wyślij pytanie

Ulotka

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibufen dla dzieci o smaku truskawkowym (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibufen dla dzieci o smaku truskawkowym.

Powiązane artykuły

Produkty Polpharma
Jakub Piwko Produkty Polpharmy mają według publikowanych rankingów największą łącznie sprzedaż w aptekach. Patrząc tylko na produkty bez recepty, Polpharma nie jest liderem, niemniej znajduje się w grupie trzech największych firm w tym segmencie.