Pastylki i tabletki nikotynowe

Lek bez recepty

Nicorette Coolmint tabletki do ssania/gryzienia/żucia

Nicorette Coolmint to tabletki do ssania, które w trakcie rozpuszczania uwalniają nikotynę. Po dostaniu się do krwiobiegu łagodzą nieprzyjemne objawy rzucania palenia i zmniejszają chęć zapalenia papierosa. Mogą być stosowane doraźnie w przypadku napadu głodu nikotynowego. Smak miętowy.

Lek bez recepty

Niquitin pastylki/lamelki/żelki

Niquitin to pastylki do ssania, które w trakcie ssania uwalniają nikotynę. Łagodzą skutki odstawienia papierosów i zmniejszają chęć sięgnięcia po papierosa. Mogą być stosowane doraźnie.

Lek bez recepty

Niquitin Mini tabletki do ssania/gryzienia/żucia

Niquitin Mini to tabletki do ssania, które w trakcie ssania uwalniają nikotynę. Łagodzą skutki odstawienia papierosów i zmniejszają chęć sięgnięcia po papierosa. Mogą być stosowane doraźnie.

Rzucanie palenia to wymagający i uciążliwy proces ze względu na psychiczne i fizjologiczne uzależnienie palacza od nikotyny. Pomocna w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów związanych z zaprzestaniem palenia może być Nikotynowa Terapia Zastępcza.

Z głodem nikotynowym można poradzić sobie przy pomocy stosowania nikotynowych pastylek i tabletek do ssania przeznaczonych do regularnego stosowania.


redaktor: Aleksandra Vonau
ostatnia zmiana: 27.11.2018 11:32:52

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie pastylki i tabletki nikotynowe odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.