Nurofen

Lek bez recepty

Nurofen tabletki powlekane

Nurofen to lek przeciwbólowy zawierający ibuprofen, zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek stosuje się w leczeniu słabego lub umiarkowanego bólu (bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, ból zębów, bóle pourazowe) oraz gorączki.

Dostępny w 75% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen granulat musujący

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Lek bez recepty

Nurofen Antigrip tabletki powlekane

Nurofen Antigrip to tabletki zawierające niesteroidowy lek przeciwzapalny ibuprofen oraz pseudoefedrynę. Składniki te hamują reakcję zapalną organizmu i obkurczają naczynia błony śluzowej nosa, przez co łagodzą objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, gorączka, zatkany nos.

Dostępny w 30% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci czopki

Nurofen dla dzieci to czopki zawierające ibuprofen, niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Stosowane w leczeniu bólu o słabym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki, gdy podanie doustne jest niemożliwe. Lek OTC, dostępny bez recepty.

Dostępny w 89% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Dla Dzieci zawiesina

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Dostępny w 1% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Dla Dzieci Forte zawiesina

Nurofen Dla Dzieci Forte to lek w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym, wskazany do stosowania w bólach różnego pochodzenia oraz w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną jest ibuprofen. Zawiera maksymalnie skoncentrowaną dawkę substancji. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 3. miesiąca życia. Produkt OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 3% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Forte o smaku pomarańczowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Forte o smaku pomarańczowym to lek w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym, wskazany do stosowania w bólach różnego pochodzenia oraz w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 3. miesiąca życia. Produkt OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 84% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym to lek w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym, wskazany do stosowania w bólach różnego pochodzenia oraz w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną jest ibuprofen. Zawiera maksymalnie skoncentrowaną dawkę substancji. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 3. miesiąca życia. Produkt OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 97% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Junior kapsułki

Nurofen Dla Dzieci Junior to lek w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Substancją czynną jest ibuprofen. 1 ml zawiesiny zawiera 40 mg ibuprofenu. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 6 r.ż. Produkt dostępny bez recepty.

Dostępny w 30% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Junior o smaku pomarańczowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Junior o smaku pomarańczowym to zawiesina doustna o smaku pomarańczowym stosowana między innymi w bolesnym ząbkowaniu, gorączce, bólach ucha, a także w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek wskazany jest do stosowania u dzieci od 6 roku życia, dostępny bez recepty.

Dostępny w 39% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Junior o smaku truskawkowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Junior o smaku truskawkowym to zawiesina doustna o smaku truskawkowym stosowana między innymi w bolesnym ząbkowaniu, gorączce, bólach ucha, a także w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek wskazany jest do stosowania u dzieci od 6 roku życia, dostępny bez recepty.

Dostępny w 58% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Dla Dzieci O Smaku Truskawkowym zawiesina

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Dostępny w 1% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Express tabletki powlekane

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Dostępny w 1% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Express Femina kapsułki

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Lek bez recepty

Nurofen Express Forte kapsułki

Nurofen Express Forte to kapsułki miękkie zawierające wysoką dawkę ibuprofenu, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Lek stosowany jest w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, ból zębów, bóle pourazowe) oraz gorączki.

Dostępny w 98% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Express Forte Rozpuszczalny proszek (do wytworzenia płynu)

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Lek bez recepty

Nurofen Forte tabletki powlekane

Nurofen Forte to tabletki powlekane zawierające ibuprofen w dawce 400 mg. Jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym do stosowania łagodnym i umiarkowanym bólu głowy, mięśni, stawów, podczas miesiączkowania, w czasie grypy i przeziębienia. Wykazuje działanie przeciwzapalne. Lek dostępny bez recepty.

Dostępny w 92% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Forte Caps kapsułki

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Lek bez recepty

Nurofen Forte Express tabletki powlekane

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Brak opakowań dostępnych w aptekach.

Lek bez recepty

Nurofen Mięśnie I Stawy żel

Nurofen Mięśnie i Stawy to żel zawierający ibuprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Hamuje on reakcję zapalną, przez co zmniejsza ból i obrzęk. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego w leczeniu bólów mięśni i stawów, sztywności karku, bólów lędźwiowych, choroby reumatycznej, stanów zapalnych więzadeł i ścięgien. Lek dostępny jest bez recepty.

Dostępny w 49% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Mięśnie I Stawy Forte tabletki powlekane

Nurofen Mięśnie i Stawy Forte to tabletki powlekane zawierające ibuprofen, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wskazany do stosowania w leczeniu bólu różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu - bóle mięśni i stawów, nerwobóle, bóle okolicy krzyżowej. Lek dostępny OTC, bez recepty.

Dostępny w 31% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Mięśnie i Stawy plaster plaster

Nurofen Mięśnie i Stawy plaster to produkt, który niweluje ból powstały w wyniku urazów w okolicach mięśni i stawów. Substancją aktywną jest ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym.

Dostępny w 81% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Plus tabletki powlekane

Złożony lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi ibuprofen i kodeina. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 74% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Topss tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej

Produkt w kategorii: układ mięśniowo-szkieletowy, leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne i przeciwreumatyczne (kategoria ATC M01AE).

Dostępny w 1% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Ultima tabletki powlekane

Nurofen Ultima to tabletki powlekane o kompleksowym składzie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz ibuprofen o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym. Stosowane w leczeniu umiarkowanego bólu różnego pochodzenia (bóle mięśni, stawów, migrenowe, menstruacyjne). Łagodzi również objawy przeziębienia i grypy.

Dostępny w 21% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Ultra Forte kapsułki

Nurofen Ultra Forte to lek stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie) oraz w zbijaniu gorączki w przebiegu grypy i przeziębienia. Zawiera substancję czynną z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych – ibuprofen.

Dostępny w 7% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Zatoki tabletki powlekane

Nurofen Zatoki to tabletki zawierające niesteroidowy lek przeciwzapalny ibuprofen oraz pseudoefedrynę. Składniki te hamują reakcję zapalną organizmu i obkurczają naczynia błony śluzowej nosa, przez co łagodzą objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, gorączka, zatkany nos.

Dostępny w 69% aptek.


redaktor: Aleksandra Vonau
ostatnia zmiana: 04.10.2018 14:28:46

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy można łączyć Plaquenil z diklofenakiem lub ibuprofenem (Nurofenem)?
Czy moge stosować lek razem z diclofenakiem czy nurofenem.. jestem po covidzie ..dzis pierwsza dawka
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Przy przyjmując Rantudil Retard mogę zażyć jeszcze inny lek przeciwbólowy, np. Nurofen?
Dzień dobry. Stosuje zapisany przez lekarza Rantudil Retard. Czy w odstępach czasu między kolejna dawką, mogę zażyć inny lek przeciwbólowy np Nurofen ...
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy podczas stosowania leku Egzysta można zażywać Aspirin i Nurofen Zatoki?
Czy takie leki jak aspiryna i nurofen zatoki można bezpiecznie stosować przy przyjmowaniu leku Egzysta?
odpowiada Katarzyna Domagała

Co powinnam zrobić, jeśli panikuję z najmniejszej przyczyny?
Witam jestem osobą panikującą z najmniejszej przyczyny. Byłam chora 2 tyg temu i chyba nie do końca doleczyłam tą chorobę. Pisałam tutaj już o tym, m...
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy Nurofen Forte wpływa na skuteczność Novynette?
Czy nurofen forte obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych novynette? Dodam że akurat jestem w 7 dniowej przerwie.
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy Amotaks może powodować temperaturę oscylującą wokół 38 stopni?
Mąż przyjmuje amotaks od tygodnia, dziś koniec kuracji. Niepokoi mnie, że podczas całej choroby miał temp oscylującą wokół 38stopni. Czy tak może wpły...
odpowiada Olga Sierpniowska

Na Twoje pytania w temacie nurofen odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.