Lansinoh

Kosmetyk

Lansinoh lanolina HPA maść

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AT).

Wyrób medyczny

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny przyrząd

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada 5 regulowanych poziomów ssania i rytmu, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi służy do odciągania pokarmu z piersi (jednej lub obu na raz w zależności od liczby podłączonych przewodów). Posiada możliwość regulacji siły i trybu ssania. Może być zasilany na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego. Urządzenie pozwala na łagodzenie objawów nawału lub zastoju pokarmu w piersi oraz utrzymuje i reguluje laktację. Może być stosowany w celu przechowywania i podawania dziecku naturalnego pokarmu w butelce.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Wyrób medyczny

Lansinoh butelka ze smoczkiem Natural Wave butelka

Wyrób medyczny

Lansinoh smoczek Natural Wave do butelki smoczek

Kosmetyk

Lansinoh chusteczki nawilżane z lanoliną chusteczki

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AT).

Wyrób medyczny

Lansinoh LatchAssist korektor brodawki piersi przyrząd

Wyrób medyczny

Lansinoh wkładki laktacyjne wkładki laktacyjne

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AT).

Wyrób medyczny

Lansinoh Therapearl kompresy żelowe 3 w 1 kompres

Wyrób medyczny

Lansinoh butelki do przechowywania pokarmu inne

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator manualny przyrząd

Lansinoh laktator manualny służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce.

Lansinoh to uznany producent specjalizujący się w produktach dla matek oraz niemowląt. W ofercie firmy znajdują się zarówno kosmetyki do pielęgnacji skóry niemowląt, jak i do odciągania oraz przechowywania mleka matki, a także butelki do karmienia.


redaktor: Maciej Jakubczyk
ostatnia zmiana: 17.01.2019 16:16:22

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie lansinoh odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.