GdziePoLek od środka

2020 rokiem wyzwań dla farmaceutów

Spodziewaliśmy się, że 2020 będzie rokiem pełnym wyzwań i nowości, jednak to co się działo przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Czym zaskoczył nas poprzedni rok i jaka była na to odpowiedź farmaceutów? Przypomnijmy sobie, jakie zmiany zaszły w polskiej farmacji - czy będą miały wpływ na życie pacjentów również po pandemii?

Luty to mój pierwszy miesiąc w GdziePoLek

Luty był czasem oczekiwania na pojawienie się koronawirusa w Polsce, a dla mnie był to miesiąc przełomowy, gdyż po latach pracy w korporacjach dołączyłam do GdziePoLek i z marszu trafiłam w sam wir epidemicznych wydarzeń.

Dołącz do nas: szukamy analityka biznesowego

Szukamy osoby, która pomoże nam rozwijać nasz startup na wszystkich (okej: prawie wszystkich) płaszczyznach. Która nie chce pracować dla dużych korpo na “stanowisku młodszego specjalisty ds. [wstawić nazwę spraw]”. Która nie boi się kreatywności, dużej samodzielności w działaniu i szybkiego zdobywania wiedzy nawet zupełnie nieznanych i skomplikowanych tematach. To Ty?

Ekonomista, który nie został lekarzem - Tomek w zespole GdziePoLek

W moim domu od zawsze najważniejsze były 3 dziedziny: medycyna, sport i ekonomia. Tata ekonomista i mama lekarz w mocny sposób inspirowali moje patrzenie na świat. Ekonomia i medycyna w moim życiu znajdowały dla siebie miejsce i przeplatały się ze sobą. Tak samo jak GdziePoLek, który łączy ochronę zdrowia z biznesem i dlatego zdecydowałem się zasilić jego szeregi.

Poznajcie naszych farmaceutów - Justyna Grzechocińska

Przedstawiamy Justynę Grzechocińską - farmaceutkę, dla której branża farmaceutyczna nie ma tajemnic. Justyna pracowała w aptece, szpitalu, a obecnie jest doradcą medycznym w firmie farmaceutycznej. W GdziePoLek Justyna czuwa nad poprawnością merytoryczną opisów leków, odpowiada na pytania pacjentów, wspiera nas w kwestiach wymagających farmaceutycznej wiedzy i aptekarskiego doświadczenia, a także jest skarbnicą wiedzy o tym, jak funkcjonuje branża. Dzięki niej zaczynamy też rozumieć żarty i anegdoty przeznaczone tylko dla farmaceutów ;)

Witamy w Berlinie

Już od pewnego czasu przyglądaliśmy się niemieckiemu rynkowi i dostosowywaliśmy do niego technologię, jednak dopiero teraz wyjechaliśmy na dłużej "w teren", aby przygotować start u naszych zachodnich sąsiadów, począwszy od Berlina.

Poznajcie naszych farmaceutów - Antonina Kłudkiewicz

Na co dzień odpowiadają na pytania pacjentów GdziePoLek, piszą ciekawe artykuły na tematy związane ze zdrowiem, tłumaczą zasady działania i stosowania leków. Są naszą "merytoryczną" stroną zespołu, dzięki której pacjenci mogą uzyskać rzetelną wiedzę bez ryzyka, że trafią na artykuł napisany przez kogoś nie posiadającego kompetencji. Oprócz tego pracują w aptekach, szpitalach, czy firmach farmaceutycznych, więc branża apteczna nie ma dla nich tajemnic. Przedstawiamy zespół farmaceutów GdziePoLek. Dziś poznacie Tosię Kłudkiewicz, farmaceutkę i triatlonistkę.

Google Campus Warsaw i inne opcje, czyli jak szukamy biura

Od kilku miesięcy mamy poczucie, że moglibyśmy znaleźć bardziej "startupowe" biuro niż nasz tradycyjny lokal przy pl. Piłsudskiego. Z tego powodu pracowicie zwiedzamy powierzchnie dla startupów dostępne w Warszawie i nawet nakręciliśmy fajny filmik, aby dostać się do programu Campus Warsaw Residency, ale mimo to wciąż pracujemy z okolic Placu Teatralnego. Dlaczego? Dzielimy się wrażeniami z przeglądu dostępnych opcji.

Od finansów do farmacji, czyli studentka w GdziePoLek.pl

Od zawsze wiedziałam, że będę związana z branżą farmaceutyczną. Dorastanie w rodzinie aptekarskiej niewątpliwie determinuje spojrzenie na świat, zresztą zmienną niezależną są geny same w sobie. Jestem Gosia, studiuję finanse, ale w przeciwieństwie do 80 proc. studentów mojej uczelni nie planuję kariery w bankowości inwestycyjnej i, poniekąd przypadkowo, trafiłam do zespołu tworzącego drogowskazy, gdzie po lek. 

Już od dwóch lat pokazujemy, gdzie po lek

W tym czasie nasz portal stał się rozpoznawalnym graczem na rynku farmaceutycznym, nawiązał współpracę z aptekami i innymi partnerami, między innymi z Medicover, a także zyskał zaufanie pierwszych inwestorów, którzy w grudniu ubiegłego roku powierzyli nam kapitał na rozwój produktu w Polsce i wejście na zagraniczne rynki.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Jeśli zostałem bardzo niemiło i opryskliwe obsłużony w aptece, to mogę złożyć skargę?
Dzień dobry, jeśli zostałem bardzo nie miło i opryskliwe obsłużony w aptece, to mogę złożyć skarge?
odpowiada Katarzyna Domagała

Jak mam sprawdzić, gdzie najtaniej kupię leki na receptę?
Jak mam sprawdźić gdzie najtaniej kupię leki na receptę?
odpowiada Olga Sierpniowska

Która apteka w Polsce wyśle mi do Belgii Espumisan i Positivum?
Ktora apteka w Polsce wysle mi do Belgii Posityvum i Espumisan?
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy posiadacie Państwo tabletki Therm line Pro w swojej ofercie i czy możliwa jest wysyłka?
Witam ,posiadacie Państwo tabletki Therm line Pro w swojej ofercie , czy możliwa jest wysyłka
odpowiada Katarzyna Domagała

W jakiej cenie kupię lek Eliquis 5 mg?
W jakiej cenie zakupię u Państwa lek na zakrzepicę Eliquis 5 mg
odpowiada Marta Janocha

Ja miałem do odebrania zamówione i opłacone lekarstwa i nie otrzymałem.
Dzień Dobry ja miałem do odebrania zamówione i opłacone lekarstwa i nie otrzymałem tj.paczka 00859007735391231555
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie gdziepolek od środka odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.