CeraVe

CeraVe to czołowy producent dermokosmetyków zawierających ceramidy. Produkty CeraVe są sprawdzone i często polecane przez dermatologów. Formuła produktów pomaga odpowiednio nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalną barierę ochronną.

Kosmetyk

CeraVe SA wygładzający żel do mycia żel

Dostępny w 6% aptek.

Kosmetyk

CeraVe nawilżający krem do twarzy krem

CeraVe nawilżający krem do twarzy przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera ceramidy, niacynamid oraz kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry. Produkt bezzapachowy.

Dostępny w 14% aptek.

Kosmetyk

CeraVe oczyszczający żel do mycia żel

CeraVe oczyszczający żel do mycia przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej i tłustej. Zawiera ceramidy, niacynamid oraz kwas hialuronowy, które oczyszczają i redukują nadmiar sebum, przy czym nie naruszają warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Produkt bezzapachowy i hipoalergiczny.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

CeraVe nawilżający balsam balsam

CeraVe nawilżający balsam przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry, szczególnie suchej i bardzo suchej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Preparat bezzapachowy i hipoalergiczny.

Dostępny w 22% aptek.

Kosmetyk

CeraVe nawilżająca emulsja do mycia płyn

CeraVe nawilżająca emulsja do mycia to łagodna i niepieniąca się formuła przeznaczona do skóry normalnej i suchej. Zawiera ceramidy oraz kwas hialuronowy, które wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Preparat bezzapachowy i hipoalergiczny.

Dostępny w 18% aptek.

Kosmetyk

CeraVe nawilżająca emulsja płyn

CeraVe nawilżająca emulsja o nietłustej konsystencji przeznaczona do codziennego oczyszczania skóry suchej i bardzo suchej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Preparat bezzapachowy i hipoalergiczny.

Dostępny w 17% aptek.

Kosmetyk

CeraVe nawilżający krem do twarzy SPF 25 krem

CeraVe nawilżający krem do twarzy SPF 25 przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera ceramidy, niacynamid oraz kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry. Dodatkowo chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Produkt bezzapachowy.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

CeraVe odbudowujący krem pod oczy krem

CeraVe odbudowujący krem pod oczy przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry pod oczami, szczególnie suchej i normalnej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry. Znacznie redukują cienie i opuchnięcia pod oczami. Produkt bezzapachowy.

Dostępny w 17% aptek.

Kosmetyk

CeraVe SA wygładzający balsam balsam

CeraVe SA to wygładzający balsam, który przeznaczony jest szczególnie dla szorskiej i suchej skóry ze skłonnościami do powstawania krostek. Produkt zawiera ceramidy, kwas salicylowy oraz hialuronowy, dzięki czemu dogłębnie nawilża i złuszcza skórę.

Dostępny w 14% aptek.

Kosmetyk

CeraVe regenerujący krem do rąk krem

CeraVe regenerujący krem do rąk przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry dłoni, szczególnie suchej i przesuszonej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które redukują suchość, nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry.

Dostępny w 14% aptek.

Kosmetyk

CeraVe SA regenerujący krem do stóp krem

CeraVe regenerujący krem do stóp przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry stóp, szczególnie bardzo suchej, przesuszonej i szorstkiej. Zawiera ceramidy i mleczan amonu, które złuszczają i nawilżają oraz regenerują i koją zniszczoną skórę stóp. Preparat zmiękcza i wspomaga regenerację warstwy ochronnej skóry. Produkt bezzapachowy.

Dostępny w 18% aptek.


redaktor: Aleksandra Vonau
ostatnia zmiana: 31.01.2020 00:52:26

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy mycie chemikaliami bez rękawiczek jest szkodliwe?
Mam takie pytanie, czy mycie chemikaliami bez rękawiczek jest szkodliwe, i czy czy umycie rąk dokładnie wodą z mydłem pozwala na pozbycie się preparat...
odpowiada Olga Sierpniowska

Jak leczyć trądzik hormonalny? Jak pielęgnować skórę trądzikową?
Dzień dobry, chciałabym wiedzieć jakie są aktualne wytyczne dotyczące leczenia trądziku hormonalnego? Czy są jakieś wiarygodne badania, na temat tego,...
odpowiada Agnieszka Stankiewicz

Na Twoje pytania w temacie cerave odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.