CeraVe

Kosmetyk

CeraVe nawilżająca emulsja płyn

CeraVe nawilżająca emulsja o nietłustej konsystencji przeznaczona do codziennego oczyszczania skóry suchej i bardzo suchej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Preparat bezzapachowy i hipoalergiczny.

Kosmetyk

CeraVe nawilżająca emulsja do mycia płyn

CeraVe nawilżająca emulsja do mycia to łagodna i niepieniąca się formuła przeznaczona do skóry normalnej i suchej. Zawiera ceramidy oraz kwas hialuronowy, które wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Preparat bezzapachowy i hipoalergiczny.

Kosmetyk

CeraVe nawilżający balsam balsam

CeraVe nawilżający balsam przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry, szczególnie suchej i bardzo suchej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Preparat bezzapachowy i hipoalergiczny.

Kosmetyk

CeraVe nawilżający krem do twarzy krem

CeraVe nawilżający krem do twarzy przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera ceramidy, niacynamid oraz kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry. Produkt bezzapachowy.

Kosmetyk

CeraVe nawilżający krem do twarzy SPF 25 krem

CeraVe nawilżający krem do twarzy SPF 25 przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera ceramidy, niacynamid oraz kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry. Dodatkowo chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Produkt bezzapachowy.

Kosmetyk

CeraVe oczyszczający żel do mycia żel

CeraVe oczyszczający żel do mycia przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej i tłustej. Zawiera ceramidy, niacynamid oraz kwas hialuronowy, które oczyszczają i redukują nadmiar sebum, przy czym nie naruszają warstwy ochronnej skóry twarzy i ciała. Produkt bezzapachowy i hipoalergiczny.

Kosmetyk

CeraVe odbudowujący krem pod oczy krem

CeraVe odbudowujący krem pod oczy przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry pod oczami, szczególnie suchej i normalnej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry. Znacznie redukują cienie i opuchnięcia pod oczami. Produkt bezzapachowy.

Kosmetyk

CeraVe regenerujący krem do rąk krem

CeraVe regenerujący krem do rąk przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry dłoni, szczególnie suchej i przesuszonej. Zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które redukują suchość, nawilżają i wspomagają regenerację warstwy ochronnej skóry.

Kosmetyk

CeraVe regenerujący krem do stóp krem

CeraVe regenerujący krem do stóp przeznaczony do codziennego stosowania w celu pielęgnacji skóry stóp, szczególnie bardzo suchej, przesuszonej i szorstkiej. Zawiera ceramidy i mleczan amonu, które złuszczają i nawilżają oraz regenerują i koją zniszczoną skórę stóp. Preparat zmiękcza i wspomaga regenerację warstwy ochronnej skóry. Produkt bezzapachowy.

CeraVe to czołowy producent dermokosmetyków zawierających ceramidy. Produkty CeraVe są sprawdzone i często polecane przez dermatologów. Formuła produktów pomaga odpowiednio nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalną barierę ochronną.


redaktor: Aleksandra Vonau
ostatnia zmiana: 21.09.2018 13:05:55

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie cerave odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.