Aspirin Ultra Fast cena i dostępność w aptekach w Katowicach

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Ultra Fast w Katowicach i apteki, w których jest dostępny

Aspirin Ultra Fast 12 tabletek jest dostępny w 21 aptekach w cenie od 13,99 zł do 19,99 zł.
Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Ultra Fast:

Aspirin Ultra Fast to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym i umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, zębów, mięśni i stawów) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. Lek dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czy mogę stosować Aspirin Bayer zamiast Acardu? Dlaczego w Acardzie jest tyle substancji dodatkowych, a w Aspirynie czysty kwas acetylosalicylowy? Dlaczego lekarz nie może przepisać pacjentowi czystego kwasu acetylosalicylowego?
Czy mogę brać aspirynę Bayera zamiast acardu? W tym ostatnim jest dużo substancji dodatkowych a w aspirynie jest czyst kwas . Czemu nie przepisywany j...
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie, nie może Pan stosować Aspiryny Bayera zamiast Acardu, przede wszystkim dlatego, że Aspirin ze względu na zbyt wysoką dawkę kwasu acetylosalicylowego nie jest używany w profilaktyce przeciwzawałow...

Czy osoba chora na Koronawirusa może przyjmować leki przeciwzapalne?
Dzień dobry, chciałabym uzyskać informację, czy osoba zarażona koronawirusem może zażyć aspirynę, lub inny lek o działaniu przeciwzapalnym? Z góry dz...
odpowiada Katarzyna Jutrzonka

Tak, osoba zarażona koronawirusem, może przyjmować leki przeciwzapalne. Jakiś czas temu w Internecie pojawiały się doniesienia o tym, aby ich nie stosować, szczególnie jeśli chodzi o ibuprofen. Jednak...

Czy można stosować jednocześnie Euthyrox, kwas acetylosalicylowy, żelazo i magnez?
Witam. Muszę przyjmować euthyrox, aspirynę, magnez i żelazo. Jak suplementować, żeby wzajemne interakcje nie obniżały ich właściwości?
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Pomiędzy wspomnianymi preparatami wykazano interakcje pomiędzy aspiryną i lewotyroksyną (Euthyrox) oraz pomiędzy aspiryną i magnezem. Interakcje te są jednak uznawane za mało istotne i jeśli aspiryna...

Po jakim czasie mogę wziąć Pyralginę, gdy wcześniej zażyłam Aspirynę?
Po jakim czasie mogę wziąć pyralgine gdy wcześniej zażyłam aspiryne
odpowiada Katarzyna Domagała

Jeśli zażyła Pani lek Aspirin, Pyralginę można przyjąć po upływie 6-8 godzin.

Czy Acard 150 mozna zastąpić Aspiryną?
Czy acard 150 mozna zamienic aspiryna 150
odpowiada Olga Sierpniowska

Zarówno Acard, jak i Aspirin to leki zawierające kwas acetylosalicylowy, jednak po przejrzeniu lekospisów nie znajduję leku Aspirin w dawce 150 mg. Jest Aspirin Cardio w dawce 100 mg, a więc mniejszej...

Czy mogę zastosować lek Nimesil przy lekach Clatra i Euthyrox?
Witam przyjmuje rano clatre I euthyrox w odstępach czasowych oczywiscie ,czy mogę zazyc nimesil na bol stawow ,czekam na wizytę u reumatologa.
odpowiada Ewa Pilch

Nimesil jest lekiem wydawanym po ordynacji lekarskiej i powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Nie należy samodzielnie rozpoczynać kuracji lekiem bez wcześniejszej konsulta...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Ultra Fast (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Ultra Fast.

Powiązane artykuły Aspirin

Migrena
Agnieszka Soroko, mgr farm. Przy ataku migreny, na ból głowy można zastosować bez recepty niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. ibuprofen, kwas tolfenamowy) lub paracetamol bądź typowe środki przeciwmigrenowe na receptę - tryptany (np. sumatryptan). W przypadku przewlekłych migren, lekarz często wypisuje receptę na preparaty zapobiegające migrenom, np. leki na nadciśnienie, przeciwpadaczkowe, przeciwdepresyjne albo przeciwciała monoklonalne.


Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


} ;