granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 39 pytań

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Complex i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Aspirin Complex 10 torebek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 14,99 zł do 34,99 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Complex:

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia chłodnego napoju. Zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Ponadto pseudoefedryna zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Preparat do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy, zapalenia zatok.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czy można łączyć lek Vessel Due F z Aspiryną?
Czy mogę łączyć lek vessel duo f z aspiryną( jako lek przeciw goraczce?
odpowiada Olga Sierpniowska

Dzień dobry, preparat Vessel Due F zawiera w składzie sulodeksyd, substancję, która działa przeciwzakrzepowo, natomiast Aspiryna - kwas acetylosalicylowy, który oprócz działania przeciwbólowego i p...

Jakie leki przeciwbólowe mogę zastosować podczas terapii lekiem Asentra?
Dobry wieczór, choruję na nerwicę lękową. Przyjmuję asentrę 50mg, w godzinach porannych. Jakie leki przeciwbólowe z wymienionych: apap, pyralginum, ib...
odpowiada Katarzyna Domagała

Podczas terapii lekiem Asentra nie powinno się przyjmować środków leczniczych z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, m.in. ibuprofenu (np. Ibuprom), kwasu acetylosalicylowego (aspiryny), dikl...

Czy Acard 150 mozna zastąpić Aspiryną?
Czy acard 150 mozna zamienic aspiryna 150
odpowiada Olga Sierpniowska

Zarówno Acard, jak i Aspirin to leki zawierające kwas acetylosalicylowy, jednak po przejrzeniu lekospisów nie znajduję leku Aspirin w dawce 150 mg. Jest Aspirin Cardio w dawce 100 mg, a więc mniejszej...

Czy na portalu GdziePoLek dostępny jest lek Aspirin Effect?
Dzień Dobry . Proszę o informację czy jest dostępna w państwa aptece aspirin effect .Czy jest możliwość zamówienia i wysyłki pocztą po dokonaniu prze...
odpowiada Katarzyna Domagała

Zacznę od wyjaśnienia, że nasz portal nie jest apteką. Nie sprzedajemy i nie wysyłamy leków. Za pośrednictwem GdziePoLek pacjenci mogą, na przykład, sprawdzić dostępność leku w wybranej przez siebie ...

Czy nie ma nic od grypy?
Czy nic nie ma od grypy?
odpowiada Katarzyna Domagała

Przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem Pana pytanie. Pisząc "nic od grypy" nie uściślił Pan, o jakie preparaty Panu chodzi. Powoduje to, że nie będę mogła Panu w pełni pomóc, ponieważ w aptekach ...

Czym jest spowodowana niska dostępność leku Aspirin Effect?
Dzień dobry! Czy mają może Państwo jakieś informacje co się dzieje z Aspirin effect? Czy produkt znika z rynku czy to przejściowe problemy z dostępno...
odpowiada Katarzyna Domagała

Faktycznie, produkt leczniczy Aspirin Effect jest dostępny w aptekach w bardzo małej ilości: https://www.gdziepolek.pl/produkty/7718/aspirin-effect-granulat-do-wytworzenia-plynu/apteki/w-polsce Sk...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Complex (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Complex.

Powiązane artykuły Aspirin

Ból i gorączka
Agnieszka Soroko, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.


} ;