Aspirin cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Aspirin 10 tabletek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 5,10 zł do 14,47 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin:

Aspirin to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi kwas acetylosalicylowy. Wskazany do leczenia bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu oraz przeciwgorączkowo. Lek dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czy można przyjmować Aspirin stosując Sumamed?
Witam, Czy można brać aspirynę podczas przyjmowania summamedu? Pozdrawiam, Marta
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można przyjmować Aspirynę zażywając lek Sumamed. Proszę także nie zapominać o probiotyku: - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/probiotyki - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/probiotyki-czy-wa...

Jakim lekiem zastąpić Ibuprom Max, aby tak samo skutecznie hamował COX-2?
Czym można zastąpić ibuprom max, aby zachowując skuteczność ( COX2) wyeliminować substancję czynną, na którą dostałem uczulenia?
odpowiada Katarzyna Domagała

Substancja czynna leku Ibuprom Max, czyli ibuprofen należy związków, które blokują obydwie formy cyklooksygenazy: fizjologiczną COX-1 odpowiedzialną, między innymi, za prawidłowe funkcjonowanie śródbł...

Co mam zrobić, jeśli córka powinna zażywać 100 mg leku Acesan, a nie jestem w stanie kupić leku?
Witam, córka jest po cewnikowaniu tętnic płucnych i ma zalecony acesan w dawce 100mg przez pół roku, jednak nawet dawkę 50mg ciężko dostać. Co robić w...
odpowiada Olga Sierpniowska

Zarejestrowane dawki leku Acesan to 30 mg, 50 mg i 75 mg. Acesan w dawce 50 mg jest aktualnie rzeczywiście słabo dostępny w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek: https://www.gdziepolek.pl/produkty/16...

Jaki lek przeciwgorączkowy może zastosować osoba z nadciśnieniem uczulona na metamizol i kwas acetylosalicylowy?
Mam uczulenie na pyralginę i aspirynę ,leczę się również na nadciśnienie czym mogę zbić gorączkę?dziekuje
odpowiada Katarzyna Domagała

U nadciśnieniowców, którzy są uczuleni na metamizol oraz kwas acetylosalicylowy najbezpieczniejszym lekiem przeciwgorączkowym jest paracetamol, np. 1) Apap: - https://www.gdziepolek.pl/produkty/5684...

Czy Aspiryna, Gripex, Rutinoscorbin, witamina C, D3 oraz wapń wpływają na skuteczność leku Slinda?
Czy, któreś z poniższych środków, witamin może wpłynąć na zmniejszenie skuteczności tabletek antykoncepcyjnych Slinda ? -Aspiryna, Gripex -Rutinosco...
odpowiada Katarzyna Domagała

Ze wszystkich wymienionych środków tylko Gripex może osłabiać skuteczność leku Slinda, jeśli zostanie przyjęty w ilości większej niż 6 tabletek na dobę (3000 mg paracetamolu). Witamina C wpływa na ...

Czy można łączyć leki Aspirin i Vines?
Czy można łączyć aspirynę z vines?
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można zażywać Aspirin podczas stosowania Vines. Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje - https://www...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin.

Powiązane artykuły Aspirin

Migrena
Agnieszka Soroko, mgr farm. Migrena jest przewlekłą chorobą neurologiczną i jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Schorzenia nie należy lekceważyć i warto zrobić wszystko, by je kontrolować tak, żeby ataki migreny pojawiały się jak najrzadziej. Na rynku dostępnych jest wiele leków bez recepty i na receptę, które mogą pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i w przerywaniu migreny.


Domowa apteczka
Katarzyna Borkowska, mgr farm. Domowa apteczka powinna być dobrze zaopatrzona niezależnie od pory roku. Nigdy nie wiadomo, kiedy dopadnie nas przeziębienie, ból lub niestrawność. Może okazać się pomocna także w przypadku drobnych skaleczeń.


Opieka nad pacjentem onkologicznym
Justyna Bieżuńska, mgr farm. 180 tysięcy - u tylu Polaków rocznie wykrywany jest nowotwór. Leczenie onkologiczne daje szansę na lepsze życie i wyleczenie. Niestety często przysparza wielu trudności, a chory musi zmierzyć się z licznymi, uciążliwymi dolegliwościami. Opieka nad pacjentem onkologicznym jest koniecznością. Jak więc ulżyć choremu w cierpieniu? To częste pytanie, które słyszę od pacjentów w aptece.


Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?
Martyna Ciastek, mgr farm. Niemal połowa kobiet na świecie doświadczyła choć raz w życiu zapalenia pęcherza moczowego. Problem dotyczy jednak nie tylko kobiet. Ból, pieczenie lub nagła potrzeba wizyty w toalecie to niektóre z dokuczliwych objawów. Jak chronić swój układ moczowy przed i po przebytym zakażeniu?


Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?
Agnieszka Soroko, mgr farm. Wielu z nas rzadziej lub częściej boli głowa. Może to być napięciowy ból głowy - jedna z najczęstszych dolegliwości obok migreny, bo dotyka nawet 80% osób. Przeczytaj, kiedy leki bez recepty nie będą wystarczające i trzeba udać się do lekarza.


Jak wyleczyć zapalenie oskrzeli?
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Od kilku dni masz podwyższoną temperaturę, jesteś rozbity i męczy Cię kaszel – nie lekceważ takich objawów, to może być zapalenie oskrzeli! Zapalenie oskrzeli to jeden z najczęstszych powodów wizyt u lekarza w okresie jesienno-zimowym. Jak rozpoznać zapalenie oskrzeli i jak je leczyć? Kiedy należy udać się do lekarza z infekcją dróg oddechowych?


Czy można łączyć leki z alkoholem?
Olga Sierpniowska, mgr farm. Czy mogę pić alkohol podczas stosowania leków? - pewnie wielu z nas nieraz nad tym się zastanawiało. Niektórzy powiedzą "absolutnie nie", inni z kolei "ja piłem i nic mi się nie stało". Jak zatem jest naprawdę? Ten kontrowersyjny temat porusza nasza farmaceutka - mgr farm. Olga Sierpniowska.


Ból stopy, czyli ostroga piętowa
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Ból podeszwowej części stopy i dyskomfort podczas chodzenia? To mogą być ostrogi piętowe - dolegliwość, z którą zmagała się przez kilka miesięcy Pani Marzena, moja sąsiadka i pacjentka apteki, w której pracuję. Zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących rozpoznania i sposobów leczenia oraz o tym, jak udało jej się wrócić do pełnej sprawności.


Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


Honorowe krwiodawstwo - czy warto oddawać krew?
Olga Sierpniowska, mgr farm. Krew to lek, którego nie da się wyprodukować w fabryce. Może powstać jedynie w ludzkim organizmie, dlatego oddając krew - pomagasz ratować życie. Dlaczego warto zostać honorowym dawcą krwi? - na to i inne pytania odpowiada Bartosz Sierpniowski - Zasłużony Honorowy Dawca Krwi.


Szczepienie przeciwko półpaścowi
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Półpasiec jest wirusową chorobą zakaźną, która może wystąpić u osób, które były chore na ospę wietrzną - wywołany jest bowiem przez tego samego wirusa. Czym półpasiec się objawia? Jak go rozpoznać i leczyć? Czy warto zastosować szczepionkę przeciwko półpaścowi?


Jakie leki przeciwbólowe stosować?
Olga Sierpniowska, mgr farm. Ból to doświadczenie, którego każdy z nas pragnie uniknąć. Chociaż pełni on ważną funkcję ostrzegawczą, jeśli jest nasilony lub przewlekły - staje się doznaniem wyłącznie negatywnym. Ból zabiera radość życia, ogranicza, a czasami nawet uniemożliwia codzienną aktywność. Jak walczyć z bólem?


Środki na kaca
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm. Kac, inaczej zatrucie alkoholowe, to zespół nieprzyjemnych objawów spowodowanych nadmiernym spożyciem alkoholu, które obejmują m.in. ból i zawroty głowy, nudności, wymioty, ból brzucha, silne pragnienie, światłowstręt czy nadwrażliwość na hałas.


} ;