Paracetamol Biofarm 1000 mg cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Paracetamol Biofarm 1000 mg i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Paracetamol Biofarm 1000 mg 10 tabletek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 4,50 zł do 14,47 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Więcej informacji o Paracetamol Biofarm 1000 mg:

Paracetamol Biofarm to tabletki zawierające paracetamol. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Lek dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Paracetamol

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Paracetamol

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Paracetamol

Czy można łączyć czosnek i ocet jabłkowy z lekami na przeziębienie?
Czy podczas brania leków podczas przeziębienia takich jak paracetamol i aspiryna można pić ocet jabłkowy oraz syrop z cebuli i czosnkiem? Jeśli tak t...
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Nie zaleca się stosowania preparatów zawierających czosnek w trakcie przyjmowania leków zawierających paracetamol i kwas acetylosalicylowy (aspirynę) ze względu na wzrost ryzyka uszkodzenia wątroby po...

Jakie leki przeciwbólowe i przeciwzapalne stosować w przewlekłym zapaleniu trzustki?
jakie leki ,preparaty polecacie na przewlekłe zapalenie trzustki .biorę tylko kreon travix a lekarz powiedział ze jak będzie bolec to tabletki przeciw...
odpowiada Katarzyna Domagała

W przypadku przewlekłego zapalenia trzustki lekami z wyboru są leki przeciwbólowe nienarkotyczne (paracetamol) i analgetyki opioidowe (preferowany tramadol). Należy unikać stosowania preparatów z ...

Czy mogę przyjmować paracetamol biorąc Alprox?
Witam czy mogę brać Paratecamol w razie bolu jak przyjmuje alprox 0.25 Proszę o poradę Dziekuje
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można brać paracetamol podczas stosowania leku Alprox.

Czy można łączyć leki Nervomix Forte i Paracetamol?
Dzien dobry czy nerwomix forte mozna laczyc z paracetamol
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można łączyć leki Nervomix Forte i Paracetamol.

Jakim lekiem zastąpić Movalis, aby nie wywoływał bólu żołądka?
dzień dobry, od dwóch dni w związku z bólami mięśniowo- stawowymi przyjmuję lek Mavalis po którym boli mnie żołądek, bardzo proszę o podanie mi nazwy ...
odpowiada Katarzyna Domagała

Movalis jest lekiem przyjmowanym i wydawanym na zlecenie lekarza, dlatego jego odstawienie powinno wiązać się z uprzednią konsultacją lekarską. W mojej ocenie, gdyby leki, które może zlecić Pani fa...

Czy po 2 godzinach od przyjęcia Ibuprom Sprint mogę przyjąć Nimesil?
2godziny temu brałam lek Ibuprom sprint. Niestety ból miesiączkowy nasilił się naprawdę bardzo mocno czy moge przyjąć teraz lek nimesil ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie, nie może Pani. Nimesil można zażyć po upływie minimum 6 godzin od przyjęcia leku Ibuprom Sprint, bowiem mają one ten sam mechanizm działania i należą do tej samej grupy terapeutycznej. Po 4 go...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Paracetamol

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Paracetamol Biofarm 1000 mg (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Paracetamol Biofarm 1000 mg.

Powiązane artykuły Paracetamol

Bóle menstruacyjne
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Przeciętnie kobieta miesiączkuje 450 razy w ciągu swojego życia. Okres trwa kilka dni, a więc czas ten w sumie to kilka lat życia. Nierzadko szczególnie początkowe dni są trudne - ból, skurcze, dyskomfort w brzuchu. Preparaty z apteki mogą pomóc w przetrwaniu tego okresu.


Ból w ciąży
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas ciąży zdarzają się sytuacje, kiedy ból dotykający przyszłą mamę jest tak silny, że musi ona sięgnąć po lek przeciwbólowy. Większość preparatów jest przeciwwskazana w ciąży. Jak zatem pomóc kobiecie ciężarnej?


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


} ;