Ibuprom Zatoki cena i dostępność w aptekach w Krakowie

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibuprom Zatoki w Krakowie i apteki, w których jest dostępny

Ibuprom Zatoki 24 tabletki blistry jest dostępny w 49 aptekach w cenie od 18,95 zł do 27,99 zł.
Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Ibuprom

Więcej informacji o Ibuprom Zatoki:

Ibuprom Zatoki to tabletki powlekane łagodzące objawy zatkanego nosa w przebiegu grypy, przeziębienia, alergii, zapalenia zatok. Zawierają ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz pseudoefedrynę, która obkurcza śluzówkę nosa i zmniejsza jej obrzęk.

Najnowsze wiadomości o Ibuprom

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibuprom

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Ibuprom

Czy można łączyć leki przeciwbólowe ze środkiem Ospamox?
Witam czy biorąc ospamox można brać tabletki przeciwbolowe/przeciwzapalne typu ibuprom, opokan?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie ma przeciwwskazań do łączenia leków Ibuprom i Opokan podczas terapii środkiem Ospamox. Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-mozna-lacz...

Czy można stosować ibuprofen podczas przyjmowania leków: Metronidazolum, Ramoclav i Polprazol?
Witam Zaczynam stosować Metronidazol + Ramoclav + Polprazol40 Czy mogę do tego stosować tabletki przeciwbolowe typu Imbuprom? Pozdrawiam
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie ma przeciwwskazań do przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), np. ibuprofenu podczas przyjmowania leków Metronidazol, Ramoclav i Polprazol. Załączam opracowanie, które może oka...

Czy mogę napić się alkoholu po 6h od zażycia Ibupromu?
Witam czy 6godzin po zazyciu imbupromu rr mozna spozyc alkohol?
odpowiada Anna Tyrańska

Tak, można. Po tak długim czasie od zażycia leku nie ma już przeciwwskazań do spożywania alkoholu.

Czy dzień po szczepieniu preparatem Comirnaty można przyjąć Ibuprom Zatoki?
czy dzień po szczepieniu Pfizerem, przy bólu zatok można wziąć ibuprom zatoki? Jeśli nie, to jaki inny lek na zatoki?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie, dzień po szczepieniu na COVID-19 nie należy przyjmować leku Ibuprom Zatoki. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami opublikowanymi na łamach czasopisma "Journal of Virology" stosowanie NLPZów (w tym ...

Czy można brać ibuprofen na gorączkę przy zakażeniu COVID-19?
Jak to w końcu jest z tym ibuprofenem przy covid-19, brać na gorączke czy nie jest to wskazane? Pozdrawiam
odpowiada Katarzyna Domagała

Odpowiedź na podobne pytanie została udzielona tutaj: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/20961/aspirin-czy-osoba-chora-na-koronawirusa-moze-przyjmowac-leki-przeciwzapalne

Co mogę zastosować na ból głowy przy stosowaniu leku Sirdalud?
Witam serdecznie . Od jakiegoś czasu ( ok 1 rok) stosuje sirdalud w nocnych bulach kręgosłupa i drętwieniu rąk . Zdarzyło mi się spożywać alkohol prze...
odpowiada Ewa Pilch

Zachęcam do konsultacji z lekarzem prowadzącym. Do tej pory nie zgłaszano bólów głowy jako działania niepożądanego preparatu: https://www.gdziepolek.pl/produkty/71404/sirdalud-tabletki/ulotka/4168 Lek...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibuprom

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibuprom Zatoki (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibuprom Zatoki.

Powiązane artykuły Ibuprom

Przeziębienie
Maciej Klimczyk, mgr farm. Przeziębienie – chyba nie ma osoby, która nie przechodziłaby przez tę chorobę. Wbrew pozorom, na przeziębienie zapadamy nie tylko jesienią czy zimą – często zdarza się, że chorujemy kilka razy w ciągu roku (szczególnie dzieci – nawet do 5 infekcji rocznie!). Bardzo często przeziębienie mylone jest z grypą, czasem też z anginą czy zapaleniem płuc. Warto więc wiedzieć, jak rozpoznać objawy przeziębienia, jakie leki możemy zastosować oraz kiedy niezbędna jest wizyta u lekarza.


Domowa apteczka
Katarzyna Borkowska, mgr farm. Domowa apteczka powinna być dobrze zaopatrzona niezależnie od pory roku. Nigdy nie wiadomo, kiedy dopadnie nas przeziębienie, ból lub niestrawność. Może okazać się pomocna także w przypadku drobnych skaleczeń, oparzeń czy innych urazów.


Skuteczne sposoby na zapalenie zatok
Natika Karolak, mgr farm. Zapalenie zatok to dokuczliwa i często bolesna przypadłość towarzysząca zwykle przeziębieniu. Możemy ją leczyć domowymi sposobami, ale co zrobić w przypadku, gdy te metody zawiodą?


Katar
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Męczy Cię katar, cieknie z nosa lub masz wysuszoną śluzówkę - w aptece znajdziesz produkty w postaci sprayu, kropli lub doustnych tabletek, które pozwolą Ci zwalczyć te uciążliwe dolegliwości. Bez recepty kupisz leki, które złagodzą katar i uczucie zatkanego nosa oraz olejki eteryczne do aromaterapii, które ułatwią oddychanie przy katarze.


Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


Zatoki
Agnieszka Soroko, mgr farm. Zapalenie zatok jest dokuczliwą przypadłością towarzyszącą zwykle przeziębieniu, alergii lub innym chorobom.


Produkty USP Zdrowie
Jakub Piwko USP Zdrowie to firma założona w latach 90-tych. Po pewnym czasie stała się liderem kategorii produktów OTC (bez recepty), korzystając z siły takich marek jak np. Apap, które wtedy nie miały innej istotnej konkurencji. Po śmierci założyciela firma przeżywała trudności i straciła wiodącą pozycję na rzecz Aflofarm i Polpharmy.


} ;